Witaj!

Podanie na Dorosłego
BossRat2018
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Mar 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Thomas Miller
Data i miejsce urodzenia: Birmingham, wielka Brytania
Status krwi: (0%, 50%, 100%)  75%
Historia postaci: (Minimum szesnaście rozwiniętych zdań) Urodził się w małym domku w mieście Birmingham. Miał bardzo Kochających rodziców którzy byli czarodziejami. Niestety jego dziadkowie byli mugolami. W wieku 10 lat jego matka zginęła w wypadku lotniczym, a on z ojcem wyprowadzili się do Londynu. W wieku 11 lat pojechał do Hogwartu. Poznał wielu niesamowitych przyjaciół. Jego słabym punktem były starożytne runy oraz astronomia. Uczył się pilnie. Miał niezłe stopnie. Po ukończeniu szkoły zamierzał rozpocząć pracę w Ministerstwie magii. W swoim życiu wiele podróżował. Na początku pracował w departamencie Magicznych gier i sportów. Następnie w departamencie Współpracy czarodziejów. Później Transportu magicznego. 
Wygląd postaci: (Minimum dwanaście rozwiniętych zdań) Długie brązowe włosy. Oczy małe w kolorze brązowym. brwi dość wysoko. Nieduży smukły nos. Uszy średniego rozmiaru. Głowa dość spora okrągła. Szerokie Barki. Dość szczupły. Wysoki. 189 cm wzrostu. Lekko umięśniony. Zwykle nosił czarne buty oraz garnitur z fioletowym krawatem. Na co dzień nosi brązowy kapelusz.
Cechy charakteru: (Minimum dwanaście rozwiniętych zdań) Ambitny. dba o swoją talię. Wegetarianin. Boi się lotów samolotami. lęk wysokości. Ambitny. Arachnofobia. Sprytny. Sprawiedliwy. Zawsze dotrzymuje słowa. Uwielbia gry karciane ze znajomymi. Po pracy lubi wypić. Jest trwały w dążeniu do celu. W weekendy chodzi na golfa. Interesuje się mugolami. Uwielbia powieści historyczne. Jego ulubiony przedmiot szkolny to Transmutacja oraz obrona przed czarną magią.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)

Astronomia – N
Eliksiry –Z
Historia Magii –Z
Mugoloznawstwo -PO
Latanie –PO
Numerologia –Z
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –Z
Obrona Przed Czarną Magią –PO
Starożytne Runy –N
Transmutacja –PO
Wróżbiastwo –Z
Zaklęcia i Uroki –PO
Zielarstwo –Z

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z internetu, szukałem serwerów o tej tematyce.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? rozmowy, akcje dziejące się w grze, In character
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? rozmowy. np. kłótnie, Out of Character

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
(Minimum szesnaście linijek, w tym sześć czynności.) Pewnego dnia po powrocie z pracy Thomas Miller usiadł w fotelu zmęczony po ciężkim dniu aż żona powiedziała: weź wreszcie posprzątaj ten strych bo tylko leżysz i nic nie robisz a ja tu pracuje cały dzień. Poza tym samo się nie posprząta. Thomas na wieść o tym niezbyt rozentuzjazmowany i trochę zmęczony podniósł się z fotela i ruszył w stronę strychu. Drabina była ukryta pod sufitem, można było ją rozłożyć. Niezbyt zadowolony Thomas wdrapał się po niej. gdy już wszedł na strych zobaczył bród. Pajęczyny wisiały pod sufitem. Wszystko było tak zakurzone. Było tam tak ciemno, że Thomas musiał wrócić się po latarkę. Zaczął sprzątać trwało to okropnie długo. Lecz on się nie poddawał. Gdy już wszystko wysprzątał a nawet zamontował nową żarówkę zauważył w kącie starą skrzynię. Podszedł. Skrzynia była cała zakurzona. Niestety Wymagała klucza. Thomasowi wydało się ze gdzieś podczas sprzątania widział pasujący klucz. Cofnął się i znalazł klucz. Otworzył skrzynię było w niej małe zawiniątko, a w nim album. Album ze zdjęciami. Thomas niedowierzał. Długimi Godzinami oglądał zdjęcia. Swoje, Rodziców. Było w nim zdjęcie zrobione tuż przed tragicznym lotem Matki. Thomas Poczuł coś czego nie czuł od dawna. Zasnął tam. Następnego dnia ktoś go obudził. Oczywiście była żona. Co ty, tutaj całą noc siedziałeś? A ja się tak zamartwiałam gdzie jesteś. Czy ty wiesz co ja czułam? No ale chociaż trochę posprzątałeś. Masz być na śniadaniu za 30 minut inaczej zamknę właz od strychu. Thomas obudził się ,szybko zamknął skrzynię i zbiegł na dół do żony by pokazać jej co znalazł.

Czy przeczytałeś regulamin?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
W tej chwili przeszliśmy na samo tworzenie kart postaci zamiast podań [informacja tutaj]. Jeśli chodzi o podanie w starej formie zostałoby ono odrzucone, jednak jeśli chcesz w dalszym ciągu odgrywać tę postać to zachęcam do stworzenia karty w odpowiednim dziale. Tam nie ma odgórnych wytycznych, jednak jako że jesteś nową osoba polecam zacząć grę na postaci ucznia klasy pierwszej, aby móc poznawać ten serwer od początku.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.