Witaj!

Jak zaklimatyzować się na serwerze?
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#1
Jak zaklimatyzować się na serwerze?

Musisz wiedzieć, że aby zacząć czerpać radość w pełni z rozgrywki, należy dać temu miejscu szansę, a samemu sobie trochę czasu. Gra na serwerze Hapel.pl skupia się na interakcji z innymi graczami, co na samym początku może wydawać się trudne. Pamiętaj, że każdy gracz kiedyś był tutaj nową osobą i każdy musiał przejść podobny etap, na którym obecnie znajdujesz się Ty. Jeżeli nie wiesz do końca, w jaki sposób mógłbyś rozpocząć rozgrywkę lub po prostu nie możesz odnaleźć się w grze, możesz skorzystać z pomocy Tutora, który pomoże Ci postawić swoje pierwsze kroki w rozgrywce In Character poprzez wspólną grę

Kim jest Tutor?
Tutor to funkcja pełniona przez wybranych graczy, którzy wyrazili chęć pomocy nowym graczom w zaklimatyzowaniu się na serwerze za pomocą rozgrywki In Character. Głównym zadaniem Tutora jest zapewnienie nowym graczom początkowej rozgrywki po dołączeniu na serwer. Tutor może posiadać kilka postaci tymczasowych/epizodycznych, które będą się pojawiać w Hogwarcie i podejmować interakcje z postaciami nowych graczy. Tutorzy mogą odgrywać mniejsze lokalne narracje i w czasie wspólnej gry będą powoli próbować wciągnąć nowego gracza do interakcji z postaciami stałymi odgrywanymi przez pozostałych użytkowników. Tutor będzie także zwracał uwagę na początkowe błędy w rozgrywce In Character, o ile takie się pojawią, poda również wskazówki, jak można zachować się w konkretnych sytuacjach, no i oczywiście będzie odpowiadał na nurtujące Cię pytania. Tutorów traktować można jako swojego rodzaju opiekunów w początkowym okresie swojej gry. Należy jednak pamiętać, że postacie Tutorów nie są postaciami stałymi, dlatego poza nimi warto zacząć podejmować interakcje z innymi graczami. Gra z Tutorami będzie polegać na wejściu w klimat gry Role Play i relacja z ich postaciami ogranicza się głównie do kontaktu na poziomie ucznia Hogwartu. Z tego powodu Tutorzy będą się starali wciągnąć Cię po jakimś czasie do gry z pozostałymi graczami.

Jak mogę skorzystać z pomocy Tutora?
To bardzo proste - po zaakceptowaniu Twojej karty postaci najpewniej któryś z Tutorów napisze do Ciebie prywatną wiadomość na Discordzie (lub na forum w przypadku braku informacji o Discordzie) z propozycją odegrania czegoś na serwerze. Sam również możesz napisać do jednego z Tutorów - ich spis znajduje się poniżej. Pamiętaj, że nie powinieneś się bać napisać samemu! Jeśli chciałbyś zagrać z Tutorem, śmiało do niego napisz. To właśnie dla takich osób jak Ty istnieje ta funkcja, a dla graczy, którzy tę funkcję pełnią, jest to czysta przyjemność.


AKTUALNY SKŁAD TUTORÓW
Nick na forum [Discord]

@Ewka02 [Ewa#9583]
@Kanalik [Kanaliś#4705]
@Narreid [Narreid#6111]
@SubaRumaxx [owieczka#5870]
@Tenshi [Tenshi#7716]
@Vildan [Vildan#1033]
@Noxxx | [kurczak#5883]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.