Witaj!

Carmie [Akromantula]
MANVYPS2
Czarodziej
Posty: 14
Tematy: 3
Wrz 2019
55
#1
Informacje Personalne:
Wybrane stworzenie: Akromantula

Imię: Carmie

Wiek: 1 Miesiąc

Miejsce urodzenia oraz zamieszkania: Zakazany las

Płeć: Samica

Charakter stworzenia:

Carmie podąża za swoimi macierzystymi instynktami. Niestety przez straty w rodzinie, i brak wpływu krewnych na szersze kształtowanie charakteru, nie ma wyrobionej opinii o ludziach. Nie jest do nich negatywnie nastawiona, co nie oznacza, że będzie łasić się do ich nóg. Ze względu na swój młody wiek, najpewniej ukryje się by nikt jej nie zauważył, gdyż w pojedynkę jej szanse na przetrwanie są marne. Może również po prostu obserwować czarodzieja lub mugola i oczekiwać, aż ten podaruje jej coś myśląc, że zaraz go zabije. Carmie chce po prostu wyjść z każdej sytuacji zwycięsko. Oznacza to, mniej więcej, że jeżeli ktoś będzie jej pomagał, po prostu nie będzie go atakować, gdyż nie chce się uniezależniać, ze względu na wygodę, którą jej to zapewnia. Poza swoimi mieszanymi relacjami z ludźmi, warto też wspomnieć, iż jako młodziutka nie posiadająca tak naprawdę, wiedzy o świecie, w którym się znajduje, zrodziła się w niej ciekawość. Jest ona jednak drobna, nie sprawi, że wskoczy do ognia by sprawdzić czy ją to zaboli, ale ostrożnie będzie badać okolice, w których mieszka. Jak wiadomo, nie potrafi porozumiewać się ludzką mową w tak młodym wieku, lecz nie wiadomo co przyniesie jutro. Przez swoje przeżycia nie zapuszcza się w głąb lasu, ze względu na strach przed centaurami.

Wygląd stworzenia: (Spoiler dla ludzi z arachnofobią)
Historia:
Wszystko zaczęło się od walki między akromantulami, a centaurami o tereny łowieckie. Centaury pełne furii najechały tereny akromantul zwyciężając bitwę, a tym samym dziesiątkując populacje magicznych pająków. Zniszczyli wszystkie jaja w gnieździe, a tak przynajmniej im się wydawało, gdyż wcześniej jedna z rannych akromantul zabrała ze sobą jedno jajo wynosząc je w tereny na skraju lasu. Gdy Carmie się wykluła, niestety jej matka już nie żyła, lecz jako akromantula nie przejęła się tym bardzo, gdyż była zajęta zdobywaniem pożywienia dla siebie poprzez zjadanie drobnych larw czy skorupiaków.MOJA PRZYSZŁA POSTAĆ STWORZENIA BĘDZIE MNIE KOSZTOWAĆ 10000 HPP I JESTEM ŚWIADOMY ŻE NA STWORZENIA MAGICZNE WYSTĘPUJE OGÓLNA ZGODA NA CK.
merlin0
Weteran
Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Akceptacja.

Akromantule to przede wszystkim podejrzliwe i niebezpieczne stworzenia, pamiętaj że to dzikie stworzenie, które nigdy nie będzie w pełni udomowione, bo nawet Hagrid mimo że bardzo się starał, nie mógł przeciwstawić pewnym prawom natury. Imię jest tylko do "organizacji" ooc, abyśmy w przypadku jakichś problemów byli w stanie mówić o tej danej akromantuli, jednak dopóki nikt jej nie nauczy ludzkiego języka, nawet sama nie będzie wiedziała o swoim imieniu.

Liczę na kreatywność, jednak będę miał na oku.

Poproś moderacje od odjecie HPP
Hachi
Szczęśliwa ósemka
Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#3
HPP odjęte.
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów
Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#4
wspaniałe stworzenie manvyps niesamowita postać, wyglądem dorównuje nathanowi! mam nadzieje że nie znijaczysz za bardzo tej postaci i już wkrótce spotkamy sie we wspólnym dormitorium pozdrawiam cieplutko
Rebelianci się szykująSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.