Witaj!

[DMWiK] Oświadczenie prasowe | 2
C4mp3r
Czarodziej
Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#1
**Oświadczenie to znalazło się w czarodziejskiej prasie oraz na tablicach w Ministerstwie Magii oraz Hogsmeade.**

[Obrazek: UjJgXMf.png]

Oświadczenie prasowe Dyrektora Departamentu Magicznych Wypadków | 06.11
~~~
Szanowni czarodzieje, mieszkańcy wioski Hogsmeade,
w dniu dzisiejszym chciałbym zakomunikować wam że ruszył drugi etap prac naprawczych w wiosce Hogsmeade, Pub "Pod Trzema Miotłami" został całkowicie naprawiony, na dniach zostanie on otwarty i czynny dla klientów. Nie jest to jednak jedyna dobra nowina którą chciałem się podzielić, pewnie część z was już zauważyła, że w wiosce pojawił się budowlany sprzęt ciężki w postaci dźwigu, ładowarki oraz betoniarki. Wszystkie te przedmioty zostały przekazane w ramach współpracy na linii MUGOLE - CZARODZIEJE, tutaj przede wszystkim muszę pogratulować podległemu mi Komitetowi ds. Łagodzenia Mugolów, panowie wykonaliście świetną robotę! W ramach ciekawostki powiedzieć, ze owy Komitet tak ZAŁAGODZIŁ MUGOLSKIEGO PREMIERA ze był on wstanie oddać do rozbiórki Buckingham, byleby tylko starczyło nam cegieł na odbudowę /Nie mogliśmy jednak przyjąć tej oferty, kolorystyka bloków nie wpasowałaby się w zabudowę Hogsmeade/

Przechodząc do konkretów - Nasz Departament Magicznych Wypadków i Katastrof każdego dnia walczy o bezpieczniejsze i przyjaźniejsze Hogsmeade, nie mogę jeszcze na ten moment rzucić konkretnej daty zakończenia prac budowalnych, dlatego też bądźcie cierpliwi i życzliwi dla pracowników Wydziału Zniszczeń którzy w pocie czoła usuwają skutki tragedii.

Zdjęcia sprzętu:
[Obrazek: njDKbBg.png]

[Obrazek: U8GAE3E.png]

~Dyrektor Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof: Reginald Wright.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.