Witaj!

Karta postaci Thomas Wood - Uczeń Klasa 1
Eskowaty
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Thomas WoodSTATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Long street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Thomas jest ambitnym i lojalnym człowiekiem. Nigdy się nie nudzi, potrafi znaleźć zaciekawienie nawet w przyglądaniu się jak kwitną rośliny, jak latają ptaki. Thomas z każdym dniem chce odkrywać świat coraz bardziej, co warto zaznaczyć chłopiec nie ma problemu ze odnajdywaniem się w środowisku rówieśników, lecz nie specjalnie podoba mu się latanie za piłką, woli spędzić ten czas chociażby na uczeniu się nowych rzeczy, Thomas lubi naukę, ale tych rzeczy co nauka sprawia mu przyjemność. Chłopak spędza dużo czasu ze swoimi bliskimi. Thomas stara się również szanować każdego oraz być dla niego miły i lojalny, lecz gdy ktoś obraża go lub coś z czym jest związany chłopiec zmienia swoje zachowanie i pokazuje drugiemu rozmówcy żeby przestał ( chodzi mi bardziej oto gdy ktoś jest wrogo nastawiony do tego co lubi Thomas a nie gdy tylko pokazuje swoje zdanie)

HISTORIA POSTACI:
Thomas ma Ojca- Kordiana, który pracuje w hurtowni. Ojciec chłopca jest czarodziejem, lecz matka umarła przy porodzie- była mugolem. Thomas od zawsze miał pociąg do rzeczy, które nie zdobyte i nieodkryte. Jego babcia bardzo mu pomogła zaaklimatyzować  go w świecie magii. Wiedziała że będzie mu ciężko żyć bez matki wiec, chciała mu pokazać coś co chociaż przez chwilę sprawi że zapomni o matce. Od małego czytała mu książki o magicznym świecie i  hogwarcie. Był podekstcytowany tym że istnieje coś takiego jak świat magii. Thomas pewnego wieczoru wyszedł o zmroku na dwór z różdżką, która potajemnie wziął od ojca. zaczął nie umiejętnie machać nią na prawo i lewo lecz nagle wyłonił się promyczek światła, nie wiedział co się zdarzyło więc po poranku spytał babci, która potwierdziła że jest czarodziejem. Babcia też była czarodziejką a jej mąż mugolem.
Ewka02
CzarodziejWeryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Karta wstrzymana - wszystko jest pięknie, ale nie widzę wizerunku postaci. Najlepiej jak wrzucić wizerunek na imgur.com, a następnie skopiujesz adres obrazka.
Eskowaty
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2020
0
#3
Już zmienione SmileSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.