Hapel.pl

Pełna wersja: [Simon Frozen] (ucz1)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
DATA URODZENIA: 17 luty 2030

CZYSTOŚĆ KRWI: 100%

MIEJSCE URODZENIA: Walia

MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Walia, New Inn

OBECNIE JEST NA ROKU: Pierwszym

DOM W HOGWARCIE: Ravenclaw

[Obrazek: 250px-Monkey_D._Luffy_Anime_Post_Timeskip_Infobox.png]

Wygląd postaci:

Jest to dość wysoki jak na swój wiek chłopak, o bladej cerze. Jego rysy twarzy są bardzo delikatne, dzięki czemu ludzie często mylą go z dziewczyną. Pod jego lewym okiem widnieje blizna z dwoma szwami którą zrobił sobie chcąc udowodnić Bratu, że nie jest miękki i nie boi się bólu. Jeśli chodzi o jego warunki fizyczne to ma on 172 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Niezależnie od pogody nosi słomiany kapelusz który otrzymał od swojego przyjaciela Shanks'a. Gdy się z nim rozstaje to zostawia go pod opieką członka swojej załogi. Młody Frozen, poza Hogwartem, gdzie oczywiście chodzi w szatach, ubrany jest zwykle w spodenki do kolan i zapinany z przodu bezrękawnik. Jeśli chodzi o kolorystykę jego ubrań to zwykle jest to czerwona koszulka i niebieskie spodnie. ,,Słomiany kapelusz'' posiada także bliznę na klatce  piersiowej w kształcie X, którą "zdobył" w walce z rozwścieczonym dziadkiem, który stracił nad sobą kontrole.

Charakter:

Simon jest wiecznie uśmiechniętym i oddanym przyjaciołom chłopakiem. Zawsze staje w obronie pokrzywdzonych, przez co zwykle kończy się to większą rozróbą. Nieugięcie dąży do spełnienia swojego największego marzenia, którym jest zostanie nowym Ministrem Magii. Zwykle naiwny Simon w krytycznych momentach pokazuje swoją poważniejszą stronę. Potrafi wtedy złamać wszelkie granice, co tyczy się także jego organizmu. Stara się być jak najlepszym kapitanem, ale przez swoje dziecinne zapędy często sprowadza kłopoty na siebie i załogę. Słomiany ma tragiczny zmysł orientacji w terenie. Kieruje się wtedy temperaturą (Przykładowo północ jest tam gdzie jest najzimniej). Mimo, że młody Frozen jest bardzo energiczny i wygląda na człowieka niezłomnego, który nigdy się nie podda, po śmierci Drewa Curela, mentora i nauczyciela Simona, nasz bohater przechodzi załamanie nerwowe, co prowadzi do ogromnej depresji. W opanowaniu depresji pomaga mu myśl o pokładających w nim nadzieje przyjaciołach. Inną charakterystyczną cechą kapitana Słomianych Kapeluszy jest jego niewyobrażalny apetyt oraz zamiłowanie do wszelkiego rodzaju mięsa. Chłopak potrafi zjeść tyle jedzenia, ile kilka dorosłych osób. Kolejną rzeczą charakterystyczną dla Frozen'a jest to, że nie potrafi on kłamać. Oprócz wymienionych rzeczy potrafi on podobnie jak jego dziadek zasypiać w niesamowicie szybkim tempie. Wiele rzeczy wyróżnia Simona od innych, ale tą najważniejszą rzeczą jest chyba, jego niewyobrażalna głupota.

Historia (Skopiowana z mego podania):

Urodził się w Walii .Nie przejawiał oznak magicznych, najprawdopodobniej był charłakiem, ale otaczała go dziwna aura. Był on urodzony w bardzo bogatej czarodziejskiej rodzinie. Jednakże nie był szczęśliwy. Zawsze chciał mieć młodszą siostrzyczkę. Pewnego razu, gdy miał dziewięć lat, bawiąc się ze swoim pieskiem Aronem, sprawił, że pies z niewiadomych powodów wyłysiał. Przerażony chłopczyk pobiegł do swoich rodziców, a oni ze śmiechem powiedzieli mu, że jednak przejawia jakieś oznaki magiczne. To go bardzo uradowało. Wtem jego rodzice opowiedzieli mu o wszystkim co Simon może przeżyć w Hogwarcie. Od tej chwili, Simon cały czas czekał, na moment dostania listu z Hogwartu! Był szczęśliwy, jak nigdy przedtem.

Rodzina:


Matka: Mary Frozen, (Hufflepuff)
Ojciec: Mathew Frozen, (Ravenclaw)
Brat: John Frozen (Gracz: Melman)
Kuzyn: Adam Jensen (Gracz: Kuba1578)
Chrzestny: Kyle Gingerblade (Gracz: Qawciak)

Ciekawostki:

1. Jest to osoba która nigdy nie rozstaje się ze swoim Słomianym Kapeluszem.
2. Jego różdżka ma 14 cali, włókno ze smoczego serca, klon.
3. Jego ulubionym kolorem jest Zielony.
4. Jego patronusem będzie Renifer którego Simon będzie nazywał Svan.
5. Jego boginem jest rozwścieczony dziadek.
6. Nie może żyć bez mięsa.
7. Pod prawym okiem jak i na klatce piersiowej ma cięta ranę.
8. Najlepszy przyjaciel Simona to Vincent Vega (Biegaczysko)
#Dodany Charakter
Mam takie pytanko ; jak można pomylić chłopaka z dziewczyną tylko dla tego że ma delikatne rysy twarzy ? (Zwłaszcza jeżeli wygląda jak luffy )
(16.02.2015 23:12)McFresco napisał(a): [ -> ]Mam takie pytanko ; jak można pomylić chłopaka z dziewczyną tylko dla tego że ma delikatne rysy twarzy ? (Zwłaszcza jeżeli wygląda jak luffy )

Już Ci odpowiadam przyjacielu, Nie wyglada do konca jak Luffy, ale jest barzo podobny, a ludzie, oj uwierz, nawet takiego drania jak mnie z dziewczyna pomylili