Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Ucznia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko: Martin Carter

Miejsce urodzenia: Jhonstown Castle,Irlandia,8 Październik 2027r.

Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Sprytny,niecierpliwy,ruchliwy,mądry,miły,ambitny,rozsądny
Wygląd postaci:Brązowe włosy i mała grzywka,odstające uszy,niebieskie oczy.mój nos jest bardzo długi...,pod prawym okiem jest blizna (gdy byłem mały przewróciłem się i upadłem na ostry kant krzesła :'( )

             Historia postaci:Jestem młodym chłopcem dosyć obeznanym w świecie hogwartu.Moja mama, i babcia są czarownicami, zato tata mugolem. Rodzice poznali się na balu sylwestrowym u wujka.
Bardzo się kochali. Dwa lata pózniej narodziłem się ja. Rodzice bardzo cieszyli się z tego powodu,babcia najbardziej.Rodziece ciągle pracowali prawie nigdy nie mieli dla mnie czasu.
Wychowywała mnie babcia...Miałem tego dosyć wiedziałem że jeśli ucięknę babcia się załamie postanowiłem poczekać aż będę pełnoletni.Gdy miałem lat 12 babcia zmarła Sad
Rodzice wyjechali na wakacje ale mnie nie zabrali.Powiedzieli tylko że muszą odpocząć od tego wszystkiego.Byłem bardzo smutny,nie miałem nikogo.Miałem już 14 lat postanowiłem uciec.Napisałem im na skrawku papieru że jest mi zle i uciekam z domu i mają mnie nie szukać.
            Minęlo pół roku ja zamieszkałem w innym mieście z dwoma przyjaciółmi  Michaelem i Jackobem.Byli bardzo sympatyczni .Ich sytuacja była podobna do mojej.Dostałem tajemniczy list  od nijakiego Gabrjela Jenkins.Było to zaproszenie do jakiegoś wcześniej nieznanego mi baru o godzinie 20:00 .Przez pewną chwilę bałem się ale pózniej zacząłem się zastanawiać : ,,Dlaczego ktoś zaprosił nastolatka do baru ? '' (...)
            W środku pomieszczenia było bardzo ponuro i szaro pod oknem siedzieli dwaj starsi pandowie. Podszedłem to kelnera i zapytałem: ,,Czy ktoś tutaj na mnie nie czekał ? "  Po chwili kelner odpowiedział : ,,Tak,zostawił dla pana karteczkę... Proszę oto ona''  Po przeczytaniu jej nie wiedziałem co zrobić. Była to mapa.Poszedłem dorgą wyznaczoną na czerwono doszedłem do ślepego zaułka.Nagle na mapie pojawiły się dziwne słowa:,,Ściany mają rozum''. Po wypowiedzeniu tych słów Dwa budynki jakby rozwarły się i mogłem już przejść dalej za ścianą czegał na mnie dziwny Pan.Był bardzo duży powiedział mi że jestem jego pra pra wnukiem... Ciekawe ile on miał lat... Na koniec powiedział że zaprowadzi mnie do świata magii i tam poczuję się lepiej.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?:Jasne że tak!!!.


                                 


Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Slytherin