Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie do Hogwartu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko: Patrick Smith
Miejsce urodzenia: 2033r. 12 listopada w Londynie  
Status krwi: 75% (mama 50 a tata 100)
Cechy charakteru: Patrick jest osobą towarzyszą bardzo łatwo znajduje przyjaciół, jest bardzo miły, odważny, przeciętnie inteligentny,  tolerancyjny. Jego złe cechy charakteru: Spóźnialski, zabujany w obłokach,czasami zbyt nerwowy ale tak to jest dosyć spokojny
Wygląd postaci: Patrick jest chłopcem który chodzi cały czas w niebieskiej bluzie,czarnymi spodniami i czerwonymi butami ( rozmiar 37). Warzy on 45 kg i jego wysokość wynosi 140cm. Ma brązowe włosy krótkie,jego skóra jest kremowa.Nie nosi okularów tylko soczewki są wygodniejsze na nosie ma trzy pryszcze gdy się popatrzy na je wszystkie to powstanie trójkąt równo ramienny . na szyi ma pieprzyka jest lekko otyły.
Historia postaci: Patrick miał brata bliźniaka Diego`a. Patrick pierwszy się urodził Diego o 5 sek później.Po 2 tygodniach wrócili do domu.Mama z tatą wiedzieli że będziemy wspaniałymi czarodziejami i najlepszymi dziećmi na świecie.Mama ich uczyła kultury i  pomocy domowej zaś tata uczył Patricka rzemiosła a Diego`a rolnictwa często tata mylił się i zabierał Patricka na pole a Diega do warsztatu.
W wieku 5 lat gdy się Patrick bawił z Diegiem zobaczyli wielkie pudło  więc zajrzeli do środka zobaczyli tam miotłę z wygrywanym imieniem taty. Zobaczyli też tam kocioł,książki do magi itp. Mama to zobaczyła i wszystko powiedziała o hogwarcie, miotle, magi i kotłach.Diego i Patrick tak się im spodobało, że chcieli pójść do hogwartu. W wieku 6 lat chłopcom się objawiła pierwsza oznaka magi Patrick gdy robił dzban i poszedł po glinę to dzban który robił zaczął się sam robić. Diego miał inom sytuacje gdy zbierał rośliny z pola one same wyciągnęły się z ziemi i pofrunęły do domu. Bliźniaki powiedziały to wszystko mamie mama powiedziała o co chodzi. W wieku 10 lat powtórzyło się to samo.
Gdy mieli po 11 lat napisali podanie do Hogwartu .Po tygodniu przyszła odpowiedz. Obydwoje się dostali.Ucieszeni całą rodziną pojechali na ulicę pokątną i kupili pelerynę ,różdżkę, kocioł i książki. Pojechali na dworzec i poczekali na peronie  9 3/4 na pociąg do Hogwartu. ich przygoda się zaczęła. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Kolega mi podesłał link
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Gryffindor!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"