Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na ucznia Hogwartu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko: Kobe Riggory
Status krwi: 50 % Czarodziej
Cechy charakteru: odważny,wesoły,miły,uczciwy,sprawiedliwy
Wygląd postaci:Koby ma ciemne włosy.Posiada on także niebieskie oczy.Jest wysoki.Często nosi kolorowe koszulki i jeansy.
Historia postaci:Kobe[b] urodził się w Londynie,w Angli.Jego ojciec był mugolem a matka czarownicą.Miał trzech braci,James'a,Michael'a i Albusa.Miał także kuzyna który mieszkał niedaleko nich.Gdy miał urodziny z James'em i Albusem ponieważ urodzili się razem z nimi.Własnie w ich urodziny urodził się Michael młodszy brat.W wieku 4 lat ujawniły się moje moce.Moce ujawniły się jako latający kubek z herbatą ponieważ miałem złamaną noge i gdy bardzo powoli szedłem do kuchni spojrzałem do kuchni jak tata myje naczynia i popija kawe a kubek wyleciał mu z ręki i przyleciał do mnie i wleciał mi do ręki .Po tym zdarzeniu rodzice powiedzieli mnie James'owi,Albusowi,i młodszemu Michael'owi że jestesmy czarodziejami i że w wieku 11 lat pojedziemy do Hogwartu uczyć się czarować.W wieku 7 lat mama kupiła nam baśnie Barda Beedla i czytała nam zawsze na wieczór na zmiane z tatą.Gdy skończyliśmy 10 lat mieliśmy przyjęcie urodzinowe babci na którym tort rozleciał się w rózne strony i pokój był caly ubrudzony tortem,a to wszystko przez to że ujawniła się po raz drugi moja moc.W 11 urodziny gdy mieliśmy z James'em i Albusem urodziny przyleciała sowa z listem.Pózniej wszyscy poszliśmy na ulice pokątna gdzie kupilismy wszystkie potrzebne rzeczy.Gdy już wszystko mieliśmy kupione poszliśmy na peron 9 3/4 gdzie pożegnaliśmy się z rodzicami i Michael'em.Po chwili wsiedliśmy z James'em i Albusem do pociągui pojechaliśmy do Hogwartu.Własnie tam zaczęła sie przygoda Kobiego.
[/b]
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od Drollercaster
Miejsce urodzenia: Londyn , Anglia
[b]Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak[/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:[b]Od Drollercaster[/b]
 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Gryffindor!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"