[Obrazek: szlaczek_menu.png]
PONIEDZIAŁEK (17.10)
Klasa I
Zielarstwo - 19:00 [WS]
Astronomia - 20:00 [Sala]
PONIEDZIAŁEK (17.10)
Klasa I
Zielarstwo - 19:00 [WS]
Astronomia - 20:00 [Sala]
Klasa II
Smokologia 17:00 [WS]
Transmutacja 18:00 [Sala] [Praktyka]
Mugoloznawstwo - 18:00 [WS]
Zielarstwo - 20:00 [WS]
Klasa III
Smokologia 17:00 [WS]
Mugoloznawstwo - 18:00 [WS]
Transmutacja 19:00 [Sala] [Praktyka]
Numerologia - 20:00 [Sala]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
WTOREK (18.10)
Klasa I
Wróżbiarstwo - 18:00 [WS]
Klasa II
Wróżbiarstwo - 19:00 [WS]
Astronomia - 20:00 [Sala]
Smokologia 17:00 [WS]
Transmutacja 18:00 [Sala] [Praktyka]
Mugoloznawstwo - 18:00 [WS]
Zielarstwo - 20:00 [WS]
Klasa III
Smokologia 17:00 [WS]
Mugoloznawstwo - 18:00 [WS]
Transmutacja 19:00 [Sala] [Praktyka]
Numerologia - 20:00 [Sala]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
WTOREK (18.10)
Klasa I
Wróżbiarstwo - 18:00 [WS]
Klasa II
Wróżbiarstwo - 19:00 [WS]
Astronomia - 20:00 [Sala]
Klasa III
Wróżbiarstwo - 19:00 [WS]
Zielarstwo - 20:00 [WS]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
ŚRODA (19.10)
Klasa I
Eliksiry - 18:00 [WS]
Klasa II
Eliksiry - 19:00 [WS]
Zaklęcia i Uroki - 20:00 [Sala]
Klasa III
Eliksiry - 20:00 [WS]
Zaklęcia i Uroki - 21:00 [WS]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
CZWARTEK (20.10)
Klasa I
Historia Magii - 17:00 [WS]
Obrona przed czarną magią - 18:00 [WS]
Numerologia - 19:00 [WS]
Językoznawstwo - 20:00 [Sala]
Wróżbiarstwo - 19:00 [WS]
Zielarstwo - 20:00 [WS]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
ŚRODA (19.10)
Klasa I
Eliksiry - 18:00 [WS]
Klasa II
Eliksiry - 19:00 [WS]
Zaklęcia i Uroki - 20:00 [Sala]
Klasa III
Eliksiry - 20:00 [WS]
Zaklęcia i Uroki - 21:00 [WS]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
CZWARTEK (20.10)
Klasa I
Historia Magii - 17:00 [WS]
Obrona przed czarną magią - 18:00 [WS]
Numerologia - 19:00 [WS]
Językoznawstwo - 20:00 [Sala]
Klasa II
Historia Magii - 17:00 [WS]
Obrona przed czarną magią - 18:00 [WS]
Numerologia - 20:00 [WS]
Klasa III
Historia Magii - 17:00 [WS]
Obrona przed czarną magią - 18:00 [WS]
Astronomia - 20:00 [Sala]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
PIĄTEK (21.10)
Klasa I
Transmutacja - 17:00 [WS]
Eliksiry - 18:00 [Sala] [Praktyka]
Zaklęcia i Uroki - 19:00 [Sala]
Klasa II
Transmutacja - 18:00 [WS]
Eliksiry - 19:00 [Sala] [Praktyka]
Językoznawstwo - 20:00 [WS]
Klasa III
Transmutacja - 19:00 [WS]
Eliksiry - 20:00 [Sala] [Praktyka]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
Sobota (22.10)
Klasa I
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami 17:00 [WS]
Transmutacja - 18:00 [WS] [Praktyka]
Starożytne Runy - 19:00 [WS]
Klasa II
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami 17:00 [WS]
Starożytne Runy - 19:00 [WS]
Klasa III
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami 17:00 [WS]
Starożytne Runy - 19:00 [WS]
Językoznawstwo - 20:00 [WS]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
Historia Magii - 17:00 [WS]
Obrona przed czarną magią - 18:00 [WS]
Numerologia - 20:00 [WS]
Klasa III
Historia Magii - 17:00 [WS]
Obrona przed czarną magią - 18:00 [WS]
Astronomia - 20:00 [Sala]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
PIĄTEK (21.10)
Klasa I
Transmutacja - 17:00 [WS]
Eliksiry - 18:00 [Sala] [Praktyka]
Zaklęcia i Uroki - 19:00 [Sala]
Klasa II
Transmutacja - 18:00 [WS]
Eliksiry - 19:00 [Sala] [Praktyka]
Językoznawstwo - 20:00 [WS]
Klasa III
Transmutacja - 19:00 [WS]
Eliksiry - 20:00 [Sala] [Praktyka]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]
Sobota (22.10)
Klasa I
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami 17:00 [WS]
Transmutacja - 18:00 [WS] [Praktyka]
Starożytne Runy - 19:00 [WS]
Klasa II
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami 17:00 [WS]
Starożytne Runy - 19:00 [WS]
Klasa III
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami 17:00 [WS]
Starożytne Runy - 19:00 [WS]
Językoznawstwo - 20:00 [WS]
[Obrazek: szlaczek_menu.png]