Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia Hogwartu
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#1
Information 
Administracja serwera pragnie zapewnić każdemu graczowi bezpieczeństwo, dlatego uprasza się o niepodawanie swoich prawdziwych danych podczas wypełniania wzoru podania.


@Drogi graczu, nie kopiuj podań innych ponieważ zostaniesz za ten czyn nagrodzony miesięcznym banem na forum. Naprawdę nie warto, wysil się sam.

@Treść zamieszczoną w nawiasach kwadratowych usuń

====================================================


[IC]

Imię i nazwisko postaci: Chris Jones (Chris to zdrobnienie Christopher)

Miejsce urodzenia: Wielka Brytania/Anglia/Londyn

Czystość krwi : 50 %


Historia postaci : Chris urodził się w mugolskim szpitalu przy plaży w Londynie. Urodził się bardzo późno , ale za to już po wyjściu ze szpitala okazał się bardzo grzecznym i ułożonym chłopcem. Jako dziecko miał dużo przyjaciół. Pewnego dnia nadszedł dzień jego 11 urodzin. Wstał z samego ranka, aby
pomóc rodzicom w przygotowywaniu przyjęcia urodzinowego. Mama upiekła piękny tort w kształcie zamku Hogwart , synek ucieszył się i podziękował mamie całuskami. Nadszedł czas przyjęcia , przyszli pierwsi goście. Od kolegi Alexa dostał fałszkoszkop , a od koleżanki Britney model największego dworca pociągowego w Londynie (King's Cross). Po zakończeniu imprezy chłopiec natychmiastowo położył się na łóżko i zasnął. Następnego ranka obudziła ich sowa , która wleciała do domu przez otwarte okno. Rodzice złapali ptaka i odebrali mu list z dzioba , który był do nich zaadresowany. Rodzice dali list dla Chrisa, a on wcale nie był zaskoczony , lecz szczęśliwy , że nareszcie dostał zaproszenie do Hogwartu.
Nakłonił rodziców , aby czym prędzej wybrać się na ulicę pokątną. Nie zgodzili się, a chłopiec zezłościł się tak , że wazon , który stał na półce pękł tak samo jak szklanki , które stały na blacie kuchni. Wszyscy się przestraszyli , więc nie chcieli zwlekać i wybrali się na ulicę Pokątną w Londynie.
Kiedy weszli na tą dziwaczną ulicę, chłopiec wziął kilka galeonów od rodziców i pobiegł w stronę sklepu z różdżkami u Olivandera, zaś jego rodzice poszli zakupić mu zeszyty i inne potrzebne przybory. Christopher wszedł do sklepu i grzecznie powiedział Dzień Dobry. Staruszek odpowiedział mu tym samym i domyślił się po co młody chłopak tu przyszedł, więc przyniósł pudełko, w którym leżała piękna długa różdżka, starszy mężczyzna wytłumaczył chłopakowi z czego jest zrobiona i jaki ma rdzeń. Różdżka była w sam raz dla niego. Wyszedł ze sklepu podskakując wesoło, akurat obok sklepu przechodzili jego rodzice. Zakupili mu wszystkie potrzebne przybory i wrócili razem do domu. Minął tydzień i nareszcie nadszedł dzień wyjazdu. Migiem zjadł śniadanie i razem z rodzicami ponownie wybrał się do Londynu. Zdążyli na ostatnią chwilę, zakupili bilet dla syna, a on szybko pożegnał się z rodzicami i wyruszył pociągiem w długą podróż ...




Wygląd postaci : Chris jest dość wysoki jak na 11-latka , na jego twarzy zwykle gości szeroki uśmiech. Ma mieszankę ciemnego i jasnego blondu włosów. Ma błyszczące niebieskie oczy , które go najbardziej charakteryzują. Czasami jest smutny, przeważnie z powodu Nosi na sobie niebieski sweterek i ciemne czarne jeansy. Na nogach ma czarne czyściutkie buty , z białą podeszwą. Uwielbia ubierać się wygodnie i sportowo. Wygląda na grzecznego chłopca, ale co kryje się w jego
wnętrzu, tego nie wie nikt.


Cechy charakteru : Anthony jest bardzo ambitny.Ma bardzo dużo poczucia humoru i jest aktywny.Jest on w stylu perfekcjonisty.Jest bardzo wrażliwy , ale i czasami zły za zdenerwowanie go. Czasami obraża się, kiedy ktoś powie na niego coś złego.Czasami jest zamyślony , a najczęściej leżąc w łóżku.Należy do pilnych i pracowitych uczniów.Jest bardzo odpowiedzialny i skromny. Zawsze z powagą podchodzi do danej sytuacji , przeważnie wie co ma powiedzieć , jest śmiałkiem , nikt mu nie wmówi czyjejś winy , ale on także nie potrafi zrzucić swoją winę na kogoś innego. Każdy podziwia go za taką postawę.


Zainteresowania : Anthony interesuje się technologią magiczną , oraz różnymi zaklęciami , zwłaszcza obronnymi. Interesuje się architekturą średniowieczną , dlatego szczególnie spodobała mu się szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie .

Rodzina postaci

Bella Jones - Matka (0%)

Jacob Jones- Ojciec (100%)


[OOC]
Nick w grze: KrzychuPL


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Zamierzam odgrywać ją naturalnie i tak jak napisałem w podaniu.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC-In Character - to jest nasza postać.Zapisujemy to zwyczajnie na czacie serwerowym

Znaki dwóch gwiazdek to opisy otoczenia, czynności zaś w jednej gwiazdce . Np:

**Woda cichutko szumiała nad rzeką , ryby wesoło pobrykiwały nad wodę.**

*Wychodzi zmęczony*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: [Podaj także prosty przykład wypowiedzi napisanej na chacie OOC]

OOC-Out of character

My! Gracze przy komputerze

Przykłady: ( AFK lekcja , za kilkadzieścia minut wracam )


Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Tak , oceniam je na 7/10 (grałem już wcześniej na tym serwerze)


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z konta Youtube - Khalida



Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

A: Spóźnię się na lekcję *pobiegł zdyszany*
ALEX: Dokąd tak biegniesz ?
C: Idę na lekcję transmutacji , ale nie wiem jak tam trafić *oznajmił nieśmiało*
O: Ha , ha , przyszedł do hogwartu , a nie zna drogi do sali lekcyjnej *zarechotał z szeroko otwartą buzią*
B: Co ? O jej nie zauważyłam cię , nazywam się Bella chętnie pokaże ci drogę , no więc musisz skrę..... *nie dokończyła*
O: Ani mi się waż , masz mu nic nie mówić *przecedził przez zęby*
A: Dlaczego , przecież ja bardzo się spieszę , proszę powiedzcie mi *poprosił*
O:Nie powiemy ci , bo nie zadajemy się z pierwszoklasistami *powiedział napinając pierś*
A: Bardzo was proszę , nie chcę się spóźnić na pierwszą lekcję w semestrze , czy moglibyście mi pomóc ?
O: Pomożemy ci .... Ale musisz dać , każdemu z nas po jednym galeonie *zażądał wyraźnie zgrzytając zębami*
A: Dobrze dam wam każdemu po tym galeo.... *nagle przerwała mi Bella*
B: Nie musisz mi niczego dawać , wiemy , że jesteś pierwszy raz w tej szkole i musimy ci pomóc *mrugnęła*
ALEX: Mi też nie musisz , ale obiecaj , że nigdy nie będziesz taki jak Olivier , zgoda ?
A: Oczywiście , nie zamierzam *pocieszył resztę , podając rękę*
O: Co ? To nie możliwe !
B: Posłuchaj idź do końca tego korytarza i skręć w lewo *podpowiedziała wsuwając mi fasolkę do kieszeni*
A: Dziękuję wam bardzo , odwdzięczę się *pobiegł z uśmiechem na twarzy na lekcję*
O: Co wyście zrobili , zarobił bym 3 galeony *wściekle skakał pod sufit*
B: Wiesz co Oliver , musisz się jeszcze wiele nauczyć *rzekła wesoło podrygując w stronę lekcji eliksirów*

[Obrazek: b634f6eb6f50.png]

Czy przeczytałeś regulamin? Tak !!!

Podczas oceniania , prosiłbym , aby nie odrzucać podań , lecz wstrzymać je i wskazać błędy. Z góry dziękuję
Silexan
Mugol


 
#2
Z powodu proszenia o sprawdzenie wstrzymane na 24 godziny.
Deleted
Mugol


 
#3
Według uznania weryfikatora proszę o przedłużenie o kolejne 24h lub 48h za notoryczny spam o sprawdzenie podania.
Silexan
Mugol


 
#4
No to ten pan poczeka jednak 48h.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#5
48 godzin minelo, prosze o sprawdzenie
Silexan
Mugol


 
#6
-wygląd to nie jest to co ubiera, a jak wygląda. Ma mieć też jakieś wady w wyglądzie, nie moze być ideałem.


Wstrzymane 3 szanse i 3 dni
Fakenso
Czarodziej




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014
33
#7
+24h ode mnie za spam
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#8
Poprawione
Silexan
Mugol


 
#9
[Obrazek: OGMPvHO.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.