Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia do Hogwartu
GamePlayerLegend
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lut 2015
2
#1
Administracja serwera pragnie zapewnić każdemu graczowi bezpieczeństwo, dlatego uprasza się o niepodawanie swoich prawdziwych danych podczas wypełniania wzoru podania.


@Drogi graczu, nie kopiuj podań innych ponieważ zostaniesz za ten czyn nagrodzony miesięcznym banem na forum. Naprawdę nie warto, wysil się sam.

@Treść zamieszczoną w nawiasach kwadratowych usuń

====================================================


[IC]

Imię i nazwisko postaci:Veronica Muslin

Miejsce urodzenia: Anglia\Acle

Czystość krwi:50%

Historia postaci:Veronica urodziła się 29 sierpnia 2030 roku w Acle.Przez cztery lata mieszkaliśmy w Acle, lecz jej ojciec dostał pracę w Londynie.Postanowili oni przeprowadzić się tam na stałe.Gdy Veronica miała 9 lat i szła londyńską ulicą na jej drodze stanęło dwóch osiłków, którzy próbowali ją złapać i gdzieś zaprowadzić.Przerażona dziewczyna nie wiedząc,że użyła magii na tych dwóch panach pobiegła ile sił w nogach do domu.Od razu wszystko opowiedziała rodzicom.Matka była wystraszona,ale ojciec ucieszył się,że jego córka wykazała zdolności magiczne. Opowiedział jej o świecie czarodziei i o Hogwarcie.Dwa lata po tym zdarzeniu dostała list właśnie z tej szkoły.Całą rodziną wyruszyli na ulicę Pokątną,by zrobić zakupy do szkoły.Veronica zakupiła książki i dość szybko znalazła tą różdżkę,która będzie jej posłuszna.Po zakupach wrócili do domu i dziewczyna wraz z matką zaczęła pakować kufer.Na peronie pożegnała się z rodzicami i ruszyła w swoją pierwszą podróż do Hogwartu.

Wygląd postaci:Veronica to wysoka i szczupła blondynka.Jest bardzo wysportowana,bo od zawsze interesowała się sportami.Jej oczy są koloru zielonego,ma grube,ciemne brwi i bardzo ładne rysy twarzy.Nosi czarne okulary i posiada na policzku pewną bliznę po ukąszeniu jakiegoś owada.Bardzo lubi ubierać się w dresy i luźniejsze stroje.

Cechy charakteru:Veronica nie jest zbyt dobra w nauce.Zamiast tego posiada dużą odwagę.Lubi pomagać innym i zawierać nowe znajomości.Jest gotowa stanąć w czyjeś obronie jeśli nawet sama za to oberwie.Jest bardzo rozsądną i rozważną osobą.Wyróżnia się też dużym sprytem co jej pomaga,gdy niekiedy dopadną ją kłopoty.Zawsze jest bardzo pewna siebie.

Zainteresowania:

Interesuje się:
-Quidditch
-Czytaniem

Ulubione przedmioty szkolne:
-lekcje eliksirów
-obrona przed czarną magią
-zaklęcia

Rodzina postaci:
Matka: Eliza Muslin-mugolka.
Ojciec: Edwart Muslin-czarodziej.


[OOC]

Nick w grze:GamePlayerLegend


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Na pewno starać zawrzeć nowe znajomości i umiejętności magiczne.Przeżyć dużo przygód i wiele szczęśliwych chwil.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:To jest in charakter piszemy co robimy np.*Przypatruje się swojej nowej miotle* lub co robi otoczenie np. *Rozpętała się burza*.W tej akcji nie stosuje się żadnych emotikonów.

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:To jest out of charakter zapisujemy to w nawiasach np. (Zaraz wrócę idę zjeść obiad).

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dowiedziałam się o nim z serwisu YouTube.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

V:*Lekko poddenerwowana błąka się po korytarzach i zaważa trzech uczniów*
A:*Z lekką ironią pyta dziewczyny*Zgubiłaś się?
O:*Zachichotał złośliwie*
V:*Pewna siebie*Szukam sali transmutacji możesz mi pomóc?
A:*Złośliwie odpowiada*A co będę z tego miał?
V:*Lekko zirytowana*Y... no nie wiem.Może dobry uczynek na sercu?
A:Jasne...Nie zawracaj mi głowy!*Powiedział lekko już zdenerwowany*
V:*Z obojętnością pyta*A może ty mi pomożesz?
O:Ja?Chciałabyś!Nie pomagam pierwszoroczniakom!*Powiedział z dumą*
V:*Zauważa naglę dziewczynę stojąc niedaleko,zaczepia ją*Przepraszam możesz mi pomóc?
B:*Dziewczyna nie reaguje*
V:*Chrząka dość głośno*Przepraszam!
B:*Spostrzega,że przed nią ktoś stoi*O hej!Mówiła coś?
V:*Z wyraźną ulgą,że dziewczyna zareagowała pyta*Tak,pytałam czy mi pomożesz.
B:*Zaciekawiona*Chętnie!W czym?
V:*Pełna nadziei*Wiesz gdzie jest sala transmutacji?
B:Och tak!Choć za mną!
V:*Odpowiada z dużą ulgą*Wspaniale!
Żegnają się pod salą.Weronika wchodzi do sali.

Czy przeczytałeś regulamin?
Tak!!!

Składając podanie akceptuję regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.




Wzór by: GrubszyNizReka
Silexan
Mugol


 
#2
-regulamin nieprzeczytany
-za mało czynnosci w akcji
-pozmieniaj tak żeby była angielką.

Wstrzymane 3 dni i 3 szanse
GamePlayerLegend
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lut 2015
2
#3
Silexan napisał(a): (26.02.2015 22:12)-regulamin nieprzeczytany
-za mało czynnosci w akcji
-pozmieniaj tak żeby była angielką.

Wstrzymane 3 dni i 3 szanse

Wszystko zostało poprawione Smile

Regulamin przeczytany!
Silexan
Mugol


 
#4
[Obrazek: 58FGqR8.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.