Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
iza2292
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci:Sara Brooks

Miejsce urodzenia:Londyn

Czystość krwi 50%

Historia postaci:
Sara urodziła się w Londynie. Niestety gdy miała 3 lata jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym..Dziewczynka trafiła do dziadka.Była za młoda by zrozumieć co się stało,jednak starszy człowiek załamał się śmiercią córki i jej męża.Postanowił wychować dziewczynę najlepiej jak potrafi,jakby była jego własną córką.Sara sprawiała dziadkowi wiele problemów.Często tłukła jakieś przedmioty nie dotykając ich. Dziadek nie był na nią zły,wiedział, że to nie jest jej wina.Cieszył się że dziewczyna wykazuje talenty magiczne i kochał ją całym sercem.Udało mu się wychować Sarę na mądrą i odpowiedzialną dziewczynę. Gdy miała 11 lat spełniło się jej marzenie,dostała list z Hogwartu. Natychmiast szczęśliwa pobiegła do dziadka a ten cieszył się razem z wychowanką.Następnego dnia udali się na pokątną by zrobić zakupy.Dziewczyna spędziła kilka godzin wypytując o właściwości różnych składników alchemicznych.W tym czasie jej dziadek postanowił zrobić jej niespodziankę i kupił jej pięknego kota.Kot był czarny z białą łatką w kształcie serca na łapce.Sarze niesamowicie spodobał się ten prezent ,ponieważ uwielbiała zwierzęta.Od razu pokochała kotka i nazwała go "Misia". Gdy nadszedł dzień odjazdu do Hogwartu i Sara i jej dziadek byli zarówno smutni z powodu rozstania i szczęśliwi,ponieważ właśnie spełniało się ich marzenie.Już w pociągu Sara zdobyła wielu przyjaciół. Zaczęła się jej przygoda z magią.

Wygląd postaci :
Sara jest szczupła.Ma 160cm wzrostu,długie blond włosy ,jasne niebieskie oczy i bardzo jasną karnację skóry.Dziewczyna ma mały nos,zgrabne usta i delikatne rysy twarzy.Często się uśmiecha.Uwielbia nosić sukienki lecz zazwyczaj ubiera sportowe ciuchy w jej ulubionych kolorach-czerwonym i czarnym. Zawsze ma przy sobie stary naszyjnik od matki.Jest to srebrny łańcuszek ze złotym sercem które po otworzeniu ukazuje zdjęcia rodziców dziewczyny.Sara uważa że przynosi on szczęście.

Cechy charakteru :
Sara jest bardzo ambitna stara się pilnie uczyć i zdobywać jak najwyższe stopnie,co łatwo jej przychodzi gdyż jest inteligentna.Jest altruistką ,zawsze stara się udzielić pomocy każdemu kto jej potrzebuje.Dziewczyna broni swojego zdania i ciężko ją przekonać do swoich racji.Potrafi być bezczelna zarówno wobec rówieśników jak i osób dorosłych.Zazwyczaj stara się ukrywać złość lecz nie zawsze się jej to udaje.Jest koleżeńska, gadatliwa i otwarta dlatego łatwo zyskuje sympatię innych.Uwielbia czytać czasem spędza na tym całe dnie.Sara jest bałaganiarą i często coś gubi.Przyjaciół traktuje jak rodzinę jednak lepiej nie zostawać jej wrogiem ,gdyż potrafi być sprytna i mściwa.

Zainteresowania:
Sara od zawsze interesowała się tworzeniem eliksirów i zielarstwem. Od kiedy nauczyła się czytać z chęcią studiowała książki na te tematy.Nudzi ją jednak historia. Gdy dziadek próbował jej o niej opowiadać zasypiała lub szybko zmieniała temat.

Rodzina postaci :
Matka - Alicja Brooks
Ojciec - Eryk Brooks
Dziadek- Franciszek Jones




[OOC]
Nick w grze: Iza2292

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?
Sara jest sprawiedliwa. Będzie wytrwale kłóciła się z ludźmi nieuczciwymi.
Łatwo ją zirytować.Jej częstym miejscem pobytu będzie biblioteka.Będzie lojalna wobec przyjaciół.Nie da ich obrazić ani skrzywdzić.Przy najmniejszym problemie będzie się denerwowała i stresowała lecz zawsze da radę go rozwiązać.Sara będzie starała się ukryć swoje emocje przed innymi.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC to coś co dzieje się w grze.
Czynności zapisujemy na czacie w 1 gwiazdce np.*wyciąga różdżkę z szafki*
Opis otoczenia zapisujemy w dwóch gwiazdkach np.**z fontanny leci kolorowa woda**
Zwykłą wypowiedź zapisujemy bez gwiazdek np.O której jest lekcja latania?

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC-out of character -wypowiedź niedotycząca gry.
Na czacie zapisujemy ją w nawiasach .Np.( Kończę grać na dzisiaj).

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? - Tak.Jest to moja druga postać na tym koncie.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?-O serwerze dowiedziałam się od przyjaciela.


Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów,
Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych.
Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie.
Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci.
Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci.
Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

*Sara podchodzi do Belli z mapą w dłoni*
Sara-Przepraszam czy mogłabyś mi pomóc?  
*Bella nie odpowiada i dalej zamyślona patrzy się w nicość*
*Sara lekko zmieszała się lecz próbuje znowu.*
Sara-Przepraszam?
*Bella nie odpowiada*
*Sara dotyka ramienia dziewczyny zirytowana i zdziwiona brakiem jakiejkolwiek
odpowiedzi ze strony Belli*
Sara- Przepraszam! Mogłabyś mi pomóc?
*Sarze udaje się zwrócić na siebie uwagę i Bella zaskoczona wyrywa się z zamyślenia *
Bella-Hmm?Mogłabyś powtórzyć?
Sara-Mogłabyś mi pomóc?Jestem Sara.Jestem nowa w tej szkolę i trochę się zgubiłam.
*Sara Podaje ręke*
Bella-Jestem Bella
*Bella z uśmiechem odwzajemnia uścisk dłoni*
Bella-W czym ci mogę pomóc?
Sara-W tej szkole nawet mapa nie pomoże.
*Sara patrzy na kawałek papieru w dłoni *
Sara-Wiesz może jak  dotrzeć do sali transmutacji?
*Pyta z nadzieją*
Bella-Wiem
*Bella się uśmiecha *
Sara-Mogłabyś mnie tam zaprowadzić lub podać drogę?
*Sara lekko zirytowała się odpowiedzią dziewczyny lecz tegp nie okazuje*
Bella-Oczywiście to niedaleko.Chodź za mną.
Sara-Dziękuje jesteś pierwszą osobą która chce mi pomóc.
Bella-Trzeba wiedzieć kogo  spytać. *śmieje się*
*Sara z ulgą  rusza za Bellą w drogę do sali*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak!!!

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 3 szanse.

Podaj dokładniejsze okoliczności wypadku i opisz emocje postaci w tym momencie - bez tego nie zaakceptuję kolejnej postaci sieroty. Podanie jest też zbyt słabe na 100% czystości krwi, zmień ją na niższą.
Złącz też historię postaci i inne rubryki w jednolite wypowiedzi, bez robienia akapitu po każdym zdaniu, wygląda to płynniej. Wink
Podaj co rozumiesz przez bardzo wysoką, żebym wiedział że wzrost nie jest przesadzony. 
Dodaj jeden minus postaci. Ale nie negatywną cechę, tylko po prostu minus, w sensie coś z typu lenistwo etc.

Zaraz, ale...
Cytat:Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? - Tak.Jest to moja druga postać na tym koncie.
Można mieć jedną postać na jednym koncie, więc rozumiem że po prostu poprzednia postać umarła czy coś, i otrzymałaś zgodę na nową. Proszę screen zgody od admina na PW w takim razie. Wink
iza2292
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2015

#3
Poprawione Smile
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.