Witaj!

Postanowienie #2 - Broń biała
Froxel
Czarodziej
Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
363
Gryffindor
#1
BROŃ BIAŁA

Zgodnie z ustaleniami podjętymi przez Administrację od spraw Role Play w życie wchodzi nowe postanowienie, mające na celu uproszczenie rozgrywki. W dniu dzisiejszym broń biała bez żadnych właściwości magicznych przestaję podlegać pod obowiązek posiadania zgody na takowy przedmiot. Został wprowadzony sprzedawca, który posiada w swojej ofercie sprzedaży różnego rodzaju broń białą, którą można u niego zakupić.
Ponadto aby odgrywać broń białą w czasie akcji, trzeba posiadać ją jako przedmiot w swoim wyposażeniu, nabyty właśnie u sprzedawcy. Administracja nie będzie zmieniać nazw oraz opisów przedmiotów na prośbę gracza - odgrywacie taki rodzaj broni białej jaki zakupicie u sprzedawcy, a opisy broni nie podlegają zmianie. Jeśli przedmiot zgubicie lub w jakiś sposób stracicie nie podlega on zwrotowi - wyjątkiem w tej sytuacji jest oczywiście utrata itemów spowodowana błędem serwera, wtedy takowy przedmiot zostaje Wam zwrócony na podstawie posiadanego screena wyposażenia. Osoby zakupujące broń białą nie posiadają również obowiązku jej zgłaszania do A-RP, od teraz pozostawiamy Wam w tej kwestii wolną rękę.
Sytuacja pozostaje jednak niezmienna w sprawie broni, które posiadają różnorakie właściwości magiczne. Takie przedmioty nadal podlegają pod obowiązek posiadania zgody.

Ponadto informujemy, że administracja będzie wyciągać konsekwencję w stosunku do każdego dziecięcego nożownika. Broń do zakupu znajduje się na terenie Śmiertelnego Nokturna, gdzie uczniowie nie mają wstępu, a Wasze wycieczki po tej ulicy mogą skończyć się trwałymi okaleczeniami. Ponadto przyjmuje się, że sprzedawcy na terenie Nokturna nie obsługują postaci dzieci. Więc każdy zakup broni białej przez postać niepełnoletnią, traktowany będzie jako NON-RP.
Przypominam także, że nożownicy biegający po Hogwarcie i wymachujący nożami na lewo i prawo, również będą odpowiednio karani. Nie zapominajcie, że jesteście dziećmi, a bieganie z nożem w Waszym wykonaniu wygląda naprawdę słabo. Nie jesteście nastoletnimi gangsterami, których wychowała ulica - pamiętajcie o tym!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.