Witaj!

~ Tablica Ogłoszeń - Opieka nad Magicznymi Stworzeniami
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
Bug 
[Obrazek: SLr7ZtS.png]
[Obrazek: 9b1234385de45a9635bbb8d975c7d50a.gif]
**Przed salą od Opieki nad Magicznymi stworzeniami stoi stara, dębowa tablica na której porozwieszane są różne karteczki i ogłoszenia**
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Dzisiejsza lekcja się nie odbędzie.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#3
Dzisiejsza i jutrzejsze lekcje nie odbędą się.
Dropsiuk
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 24
Tematy: 6
Sty 2019
78
#4
**Na tablicy ogłoszeń pojawiła się wielka kartka**


PODSUMOWANIE ROKU 2069/71


Klasy 1-3 [1OOC]
- Największą frekwencję zdobył puchon, Paul Winter. W nagrodę jego ocena końcowa zostanie podniesiona o jeden stopień. [7/7 obecności]

- Z racji, że wiele osób słało do mnie listy z zapytaniem, czy można zdawać egzaminy, postanowiłem unieważnić system 2 obecności. Do egzaminu może przystąpić KAŻDY, jednak osobniki, którzy nie byli ani razu na lekcji mogą uzyskać ocenę max. Zadowalającą.

- Lekcje w sobotę nie odbędą się, z powodu choroby nauczyciela, ten czas poświęcić macie na przygotowania do egzaminu. Proszę zapoznać się z tematami, z którymi mieliśmy się zapoznać na owych zajęciach. [Lekcja 8, 9: Psidwak, Wozak]

- Osoby, które ukończyły projekt edukacyjny z pozytywną oceną mają prawo napisać egzamin na ocenę Wybitną, są to: Acaelus Wright [Acaelus], Madelaine Storm [Madelaine], Paul Winter [PaulW] (Jeżeli nie zapisałem kogoś, proszę zgłosić się na discord)



Klasy 4-5 [2OOC]
- Największą frekwencję zdobyli ślizgoni, Anna Margel i Jason Virulence. W nagrodę ich ocena końcowa zostanie podniesiona o jeden stopień. [5/7 obecności]

- Z racji, że wiele osób słało do mnie listy z zapytaniem, czy można zdawać egzaminy, postanowiłem unieważnić system 2 obecności. Do egzaminu może przystąpić KAŻDY, jednak osobniki, którzy nie byli ani razu na lekcji mogą uzyskać ocenę max. Zadowalającą.

- Lekcje w sobotę nie odbędą się, z powodu choroby nauczyciela, ten czas poświęcić macie na przygotowania do egzaminu. Proszę zapoznać się z tematami, z którymi mieliśmy się zapoznać na owych zajęciach. [Lekcja 9: Świergotnik]

- Osoby, które ukończyły projekt edukacyjny z pozytywną oceną mają prawo napisać egzamin na ocenę Wybitną, są to: Jason Virulence [asloniu2] (Jeżeli nie zapisałem kogoś, proszę zgłosić się na discord)



Klasy 6-7 [3OOC]
- Największą frekwencję zdobyli gryfoni, Laura Price [7/9 obecności], a zaraz za nią Roy Jennings [5/9]. W nagrodę ich ocena końcowa zostanie podniesiona o jeden stopień.

- Lekcje w piątek i sobotę nie odbędą się, z powodu choroby nauczyciela, ten czas poświęcić macie na przygotowania do egzaminu. Jako, że materiał został skończony, proszę przypomnieć sobie najważniejsze informacje z wszystkich klas.

- Osoby, które ukończyły projekt edukacyjny z pozytywną oceną mają prawo napisać egzamin na ocenę Wybitną, są to: Laura Price [KociNinja], Roy Jennings [Leroy] (Jeżeli nie zapisałem kogoś, proszę zgłosić się na discord)

Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#5
(Polecam zajrzeć do dziennika - dodane zostały zadania domowe na następną lekcje)
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#6
**Na tablicy ogłoszeń pojawiła się niewielka karteczka**
Dzisiejsze lekcje dla klas [2OOC] zostają przeniesione na piątek 17:00-18:50. 
Z wyrazami szacunku,
Herman Spellman

[OOC: Mam zamiar jeszcze trochę poduczyć się do egzaminu. P R Z E P R A S Z A M]
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#7
Dziś lekcja dla klas pierwszych odbędzie się o godzinie 21:00
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#8
Dzisiejsze lekcje dla klas pierwsze dla klas pierwszych zostają odwołone z powodu targów w Hogsmeade. Z góry bardzo przepraszam. Lekcje odbędą się w piątek o 17:00



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.