Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
Lucy07
Azkaban
Posty: 17
Tematy: 5
Cze 2017
Hufflepuff

#1
Imię i nazwisko:
Lucy Fox
Data i miejsce urodzenia:
10.06.2026r. - Helsinki
Status krwi:
100%
Historia postaci:
Dzieciństwo:
Lucy Fox została urodzona 10 czerwca 2026 roku w stolicy Finlandii - Helsinki.Dziewczyna za dzieciństwa była nieśmiała i się bała różnych rzeczy.W czwarte urodziny uległo to zmianie.Dziewczyna poszła na zabawę gdzie było bardzo dużo dzieci których poznała i dzięki tej imprezie ona była odważna ale oczywiście bała się śmiesznych trochę rzeczy.Minęły dwa lata i podczas zabawy na placu zabaw z innymi dziećmi dziewczyna się tak wspaniale bawiła że piaskownica w której była Lucy zaczęła przez chwilę lewitować.Kiedy piaskownica upadła na ziemię wszyscy spojrzeli się na dziewczynę przy tym jej rodzice i powiedzieli jej że już muszą iść do domu. Dziewczyna poszła z rodzicami do domu gdzie chcieli z nią porozmawiać o lewitującej piaskownicy.Po skończonej już rozmowie było już dosyć późno i  położyła się spać.Minęły 4 lata i Lucy z rodzicami przeprowadziła się do Londynu niedaleko stacji King's Cross.Szybko młoda dziewczyna1 i w Londynie znalazła nowe znajomości.Minął rok i 10 czerwca 2037 roku przyleciała do domu dziewczyny sowa z listem w szponach.Lucy gdy tylko zobaczyła sowę zabrała jej list i poszła do kuchni gdzie byli rodzice.Rodzice ujrzeli że list jest kierowany do jedenstolatki i powiedzieli żeby otworzyła list.Dziewczyna otworzyła list gdzie była informacja że rok szkolny rozpoczyna się 1 września.


Zakupy na ulicy Pokątnej i podróż do Hogwartu.
Kiedy nastał dzień 1 września Lucy dosyć wcześnie wstała,gdyż musiała się jeszcze tego dnia spakować do szkoły.Dziewczyna spakowała się przy tym pożegnała się z ojcem i poszła z matką na ulicę Pokątną gdzie kupiła różdżkę;czarną szatę;kociołek i zeszyty.Po zakupach na ulicy Pokątnej poszły na stację King's Cross na peron 9 i 3/4 gdzie już czekał pociąg.Jedenstolatka wsiadła do pociągu i nawet nie minęły 3 minuty a już pociąg ruszył w stronę Hogwartu.Ona zajęła miejsce w pociągu i widząc jeszcze matkę pomachała jej na pożegnanie.Podróż przebiegła spokojnie.


Ceremonia i nauka w Hogwarcie
Pociąg do Hogwartu zatrzymał się na stacji w Hogsmeade gdzie już czekał gajowy.Uczniowie wysiedli z pociągu i poszli w stronę łodzi,którymi popłynęli w stronę Hangaru.Wysiedli z łodzi i poszli w stronę Wielkiej Sali.Minęła chwila i na głowie Lucy pojawiła się tiara przydziału i po chwili krzyknęła "GRYFFINDORR!"Dziewczyna już pierwszego dnia zwiedziła cały Hogwart.Już wtedy zaczął się jej podobać.Czas mijał szybko i Lucy zdawała do następnych klas,aż zdała do klasy czwartej i poznała młodego krukona który był na piątym roku - Davida Foxa.David robił wszystko żeby zaimponować Lucy lecz nie udawało się mu to.Na wycieczce do Hogsmeade David kupił Lucy kwiaty i przytulił ją.Lucy nie wiedząca co zrobić oddała się w ręce krukona.Tak właśnie zaczął się pierwszy związek Lucy i Davida.Nastolatka zaczęła się trochę martwić i domyśliła się że chłopak widział tylko ją.Dziewczyna nie wiedząc co zrobić z tym udała że nie wie o tym.Po krótkim czasie od ostatniego spotkania rodzice Davida ucięli mu kontakt z czternastoletnią gryfonką.Dziewczyna nie zbliżała się wtedy do niego.Lucy z dobrymi wynikami właśnie wtedy zdała do klasy szóstej.Ona już na początku klasy szóstej dowiedziała się od koleżanki że David został zawieszony za użycie magii i atak na kolegę.Lucy po powrocie Davida poprosiła go o parę miesięcy przerwy.Mijały tygodnie,miesiące a dziewczyna ignorowała krukona nawet jeśli pisnął coś w jej stronę.Przyszedł w końcu czas na egzaminy i jako tako gryfonka zdała je.Tydzień po napisaniu egzaminów David widząc dziewczynę złapał ją za rękę i pragnął jej przekazać.Mówił że nie chce tego wszystkiego psuć.Obiecywał on dziewczynie dom,rodzinę i ślub.Szesnastolatka dała mu szanse i trzymając się za ręce opuścili razem mury szkoły.Lucy po wakacjach wróciła do Hogwartu rok minął szybko i dziewczyna szczęśliwie zdała owutemy i na zawsze już opuściła mury hogwartu.


Dorosłość
Dorosła już kobieta po ukończeniu Hogwartu nie zaczęła jeszcze pracy.Przez pół roku jeszcze uczyła się by nabyć jeszcze trochę wiedzy z magii i rzeczy z nią związanych.Po nauce kobieta znalazła pracę jako kelnerka w restauracji.Minęły dwa lata i Lucy zrezygnowała z pracy przy tym uzbierała ona z Davidem na duży dom i wesele.Wszystko było już zaplanowane.Kobieta zaprosiła gości i księdza.W między czasie wynajęli salę na dwa dni.Po miesiącu wesele miało się rozpocząć.Wszystko było już dopięte na ostatni guzik.Przyszli goście,była zabawa.Para młoda przetańczyła całą noc.W końcu przyszedł oczekiwany czas David'a,noc poślubna.Lucy nie wiedziała, że zdarzy się coś co będzie z nimi do końca życia.Lucy wtedy zaszła w ciążę.Po dziewięciu miesiącach urodziło się długo oczekiwane na świat dziecko. Gdy młody noworodek się urodził rodzice nazwali go Finn. Wychowywali go razem, troszczyli się o niego i dbali. Gdy David miał już 27 lat przejął testament po matce i ojcu. Ich dom był teraz jego domem. Jednak Lucy się uparła i postanowiła, że dom zostanie sprzedany. Wszystkie pieniądze z sprzedaży wpłynęły na ich konto w banku Gringotta. Gdy Finn poszedł do Hogwartu David i Lucy zaczęli szukać lepszej pracy.
Wygląd postaci:
Jak wygląda Lucy?
Kobieta jako dziecko nie przywiązywała uwagi do ubioru.Po ukończeniu hogwartu zaczęła dopiero przywiązywać uwagę do ubioru.Jest ona dosyć ładna i patrząc na nią można ją polubić.Lucy twarz jest dobrze umalowana.Włosy kobiety są gęste które zasłaniają jedno oko kobiety,ich kolorem jest kasztanowy.Kolor brwi  kobiety to czarny jest on nawet dobrze widoczny.Nos kobiety nie jest tak ukszałtowany żeby pasował do jej postury ciała.Kobieta jest dosyć wysoka.Wzrost kobiety to 1.80m. wzrostu.Zazwyczaj zakłada na siebie szatę czarodziejów przy tym koszulkę ze spodniami.Sylwetka Lucy nie jest wysoka,nie można zapomnieć o tym że Lucy jest szczupła,ale nie bardzo szczupła.

Cechy charakteru:

Jaka jest Lucy?
Dorosła kobieta przed ukończeniem czwartego roku życia bała się wszystkiego i była nieśmiała.Zachowanie Lucy zmieniło się po ukończeniu czwartego roku życia na imprezie kiedy poznała dużo znajomych.Zawsze od tamtego zdarzenia zawsze podchodzi do tegWhatd tamtego czasu jest odważna i nie tylko.Męstwo i inteligencja towarzyszy Lucy od dziesiątego roku życia.Są zdarzenia w których dziewczyna może się zawstydzić i tak było do szesnastego roku życia.Od opuszczenia murów Hogwartu Lucy zaczęła być ufna bardziej wobec bliskich przy tym wobec David'a.Właśnie wtedy już była oryginalna i kreatywna.Szczerość wobec przyjaciół oczywiście może być mniejsze w niektórych sytuacjach.Od momentu przybycia do pierwszej swojej pracy zaczęła być trochę bardziej samodzielna niż była.Po narodzinach dziecka była już dbała o innych niż w poprzednich latach.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. W - 6, PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia – 1
Eliksiry –  4
Historia Magii – 3
Mugoloznawstwo - 2
Latanie – Zaliczone
Numerologia – 1
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – 4
Obrona Przed Czarną Magią –  5
Starożytne Runy – 1
Transmutacja – 1
Wróżbiastwo – 2
Zaklęcia i Uroki – 3
Zielarstwo – 3

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Nie pamiętam.
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC czyli In Character.Jest to chat w którym wypowiadają się nasze postacie.Do IC zaliczamy /me ; /do.Piszemy bez nawiasów.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Out Of Character jest chat w której mówimy my czyli ludzie przed komputerem.Zapisujemy to za pomocą nawiasów albo komendy /o.
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
(Minimum szesnaście linijek, w tym sześć czynności.)
L - Lucy.
M - Mama Lucy.
T - Tata Lucy.
**Lucy patrzy na zegarek i wchodzi do pokoju w którym są jej rodzice.**
L: Mamo,tato.Wyprowadzam się w końcu.
T: Wspaniale,chodźmy teraz zobaczyć jakie rzeczy zostały na strychu.
LBig Grinobrze...
**Lucy z ojcem wchodzą po drabinie na strych.**
L:Hm.. sprawdzę co zostało po prawej stronie.*bierze kufer i kładzie go koło siebie.*
T:Coś znalazłaś Lucy?
L:Nie,jedynie kufer których jest tutaj pełno...
T:Więc szukaj dalej...
*Lucy wyciąga różdżkę i za pomocą wingardium leviosa podnosi papier z kufra.*
L:Ech...kolejny kufer...*patrzy na napis na kufrze.*Nie,ten nie jest mój...*używa znowu wingardium leviosa i kładzie papier znowu na kufrze.Patrzy na stertę pudełek.*Zobaczę co to za pudełka...*za pomocą magii podnosi szmatki z pudełek.*
T:Czyje są te pudełka?Spójrz co jest napisane na nich.
*Lucy spojrzała na tekst na pudełkach.*
L:Moje...Chodźmy tato na dół.
*dziewczyna za pomocą wingardium leviosa pudełka połozyła koło drabiny,a sama z tatą zeszła na dół.*
M:Co jest w tych pudłach?
L:Sama nie wiem...*otwiera kufer.*Och...to moja szata za czasu hogwartu...Nie wiedziałam że ją jeszcze mam...W kolejnych pudłach są... *otwiera pudełka.*podręczniki i zeszyty...
M:Ciekawe...Zabierasz czy chciałabyś je zostawić?
L:Raczej zabiorę je.
MTongueomóc ci?
L:Nie...sama dam radę.To ja już idę do zobaczenia mamo.
MBig Grino zobaczenia córciu.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Poproszę ss'y zgody na postać dorosłą na skype bądź pw.
Lucy07
Azkaban
Posty: 17
Tematy: 5
Cze 2017
Hufflepuff

#3
Zgoda została wysłana na pw.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Może Cię zaskoczę, ale:
-sowy nie mają łapek;
-dzieci rodzą się po 9 miesiącach (a nie roku);
-Hogwart nie dołącza do listu biletów na pociąg;
-jeżeli uczeń nie chodzi na lekcje, nie ma mowy o dopuszczeniu go na większość egzaminów;
-kobieta mierząca metr osiemdziesiąt jest zaliczana do wysokich.
Błędy w pisowni bądź formie: *dzieci,które poznała, *Hogwart's Express , "szczerość [...] może być *mniejsza" , "od *momentu" , "to moja szata *z czasów Hogwartu"
Występuje bardzo dużo powtórzeń (np.66xLucy, 9xrodzice). Nawet w jednym zdaniu używasz tego samego wyrazu kilkakrotnie.
Obecne są błędy w szyku zdania np. "i nic jej już nie mogło przestraszyć praktycznie." ,  nie istnieje wyrażenie "Ucieli mu kontakt z nią" tak samo jak "pragnął jej przekazać" , 
Wyrazy/fragmenty nie posiadające sensu bądź błędnie skonstruowane:
-"u pięlęgnowana";
-"Kolor włosów kobiety to kasztanowy który jest tak gęsty że widać jej jedynie jedno oko.Kolor brwi Lucy jest bardzo widoczny,nos kobiety jest tak ukszałtowany żeby pasował do jej postury ciała.";
-"Lucy nigdy nie założyła niczego mugolskiego od czasu opuszczenia murów hogwartu.Zazwyczaj zakłada na siebie szatę czarodziejów przy tym koszulkę ze spodniami." (niczego mugolskiego? Nie wiem co tak nazywasz, szczególnie jeżeli później piszesz o koszulce ze spodniami);
-"Zawsze od tamtego zdarzenia chce poznawać nowe znajomości.";
-"Męstwo i inteligencja należy do Lucy od dziesiątego roku życia" (cechy nie należą do człowieka);
-"Od opuszczenia murów Hogwartu Lucy zaczęła ufać bardziej niż ufała bliskim przy tym David'owi.";
-"Właśnie wtedy już była";
-"zaczęła być opiekuńcza niż za czasów młodszych." 
 Co do ocen z egzaminów czekam aż mi wyjaśnisz jak do nich przystąpiła. ,
"**Lucy wyciąga różdżkę i za pomocą wingardium leviosa podnosi papier z kufra.**" <- to spokojnie można zapisać w jednej gwiazdce, bez kolejnego powtarzania imienia twojej postaci. Ta sama sytuacja również w tym zdaniu: "**Lucy patrzy na napisy na pudełkach.**" , poza tym akcja do poprawki. Mały poziom rozwinięcia, zbyt nagłe przejścia w akcji (typu "*otwiera pudełka*" a już po minucie mama zaczyna sie z nią żegnać)
3 szanse, 3 dni.
Lucy07
Azkaban
Posty: 17
Tematy: 5
Cze 2017
Hufflepuff

#5
Poprawione.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Odrzucone
 na prośbę autora.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.