Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Kektus27
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2017

#1
Imię i nazwisko: Connor Lester
Miejsce urodzenia: Dublin
Status krwi: 50% matka-mugol, ojciec-czarodziej
Cechy charakteru: Connor jest nieśmiałym, lecz miłym dzieckiem. Ma irlandzki akcent, dlatego czasem trudno go zrozumieć. Nie przepada za interakcjami z innymi ludźmi, lecz dobrze się dogaduje z ludźmi do niego bliskimi. Ma niesamowite poczucie humoru. Jest bardzo gadatliwy, dlatego potrafi działać na nerwach. Często trafia w niezręczne sytuacje. Pomimo jego wad Connor potrafi być wiernym przyjacielem. Uwielbia rysować i jeść. Dużo jeść... Nie jest zbyt bystry, dlatego często wpada w sytuacje, które łatwo było można ominąć. W wieku 11 lat zaczęły pojawiać się pierwsze znaki depresji, na przykład czasem traci chęc do robienia czegokolwiek i często zamyka się w sobie. Stara się to ukryć, by nie martwić bliskich.
Wygląd postaci: Connor jest przeciętnego wzrostu i jest chudy mimo tego, że dużo je. Jego włosy są czarne i kręcone, a grzywka zasłania mu połowę twarzy. Jego twarz zdobią liczne piegi i zielone oczy. Zwykle nosi swój ulubiony czarny, długi płaszcz pasujący do włosów, szare dresy i trampki.
Historia postaci: Connor żył z rodzicami w Dublinie zanim przeprowadzili się do Londynu. Chłopiec od małego fascynował się fantastycznymi zwierzętami takimi jak smoki, czy elfy. Czytał o nich książki i rysował je przy każdej możliwej okazji. Niektórzy w jego mugolskiej szkole dręczyli go za to, co ma wpływ na jego niechęć do interakcji z nieznajomymi ludźmi. Mimo to kontynuował swoją pasję, przez co rozwinął zdolności plastyczne. W wieku 9 lat podczas rysowania smoka zauważył coś dziwnego. Kontem oka zauważył, że jego rysunek mrugnął. Po chwili ciszy smok poruszył głową. Pobiegł pokazać to zjawisko swoim rodzicom. Matka zdawała się niezadowolona, jednak ojciec uśmiechnął się szeroko. Powiedział: "Jestem z ciebie taki dumny synku. Jesteś czarodziejem, tak jak twój tata". Connor był niezmiernie szczęśliwy, wszystkie jego marzenia się spełniły. Ojciec opowiadał mu mnóstwo o świecie czarodziejów. Minęły lata, a 11-letni Connor wreszcie otrzymał swój wymarzony list... Kupił wszystko, co trzeba na ulicy Pokątnej, która dla Connora była czymś cudownym i niesamowitym. W końcu przyszedł czas rozstania. Pożegnał się z rodzicami i ze łzami w oczach wszedł do pociągu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Eeee hej, jestem C-Connor, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac Kultury w Warszawie znajduje się w Sródmieściu Warszawy na placu Defilad 1.)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz do rąk* Eeeeeee.... Ok, dzięki, co to jest?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
 Od mojego przyjaciela.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Daniol0012
Azkaban
Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.