Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Nikola_1864
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Davina [b]Elisabeth Matthews[/b]
Miejsce urodzenia: Holy Family Hospital, Haverhill, Great Britain
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Davina wydaje się osobą nieśmiałą, ale to tylko pozory. Trudno jej nawiązywać nowe znajomości, jednak gdy już kogoś pozna i zaprzyjaźni się z tą osobą, to otwiera się. Przez wydarzenia z życia nie pokazuję prawdziwej siebie, przez co wydaje się tajemnicza. Lubi podejmować wyzwania i nie boi się ryzyka. Już od małego wykazywała tendencje do znajdowania w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Lubi czytać książki, ponieważ pomaga jej się to oderwać od rzeczywistego świata. W domu czuję się nieswojo ze względu na ojczyma, który niedawo pojawił się w jej otoczeniu, dlatego większość czasu spędza na polanie poza domem. Nigdy nie zdradziłaby swoich bliskich. Pomimo że jest miła i sympatyczna, gdy ktoś ją skrzywdzi potrafi się okrutnie zemścić. Bardzo lubi zwierzęta i czasami woli ich towarzysto od ludzi. Nie lubi zwierzać się innym, prowadzi własny dziennik w którym zapisuje swoje przeżycia. Lubi poznawać nowe rzeczy i jest ciekawa świata, zawsze kończy to co zaczyna i jest wytrwała w swoich postanowieniach. 
Wygląd postaci: Davina ma delikatne rysy twarzy na której odznaczają się duże błekitne oczy, które są jej największym atutem. Ma jasną cere, na której często rysuję się rumieniec. Jej długie blond włosy w blasku słońca przypominają srebro. Jej mały nos dobrze komponuje się z dużymi, ciemnymi ustami. Ma szczupła sylwetke i jest średniego wzrostu. Jest bardzo podobna do brata, którego nie widziałą od wielu lat.
Historia postaci: Davina przyszła na świat w towarzystwie jej brata bliźniaka Patrica. Miała cudowne, szczęśliwe dzieciństwo. Niczego jej nie brakowało. Mama, czarownica, uczyła ją wszystkiego związanego z magią, a tata, mugol, pokazywał jej normalne przęciętne życie i uczył jak poradzić sobie w niemagicznym świecie. Bardzo dobrze dogadywała się ze swoim bratem i była z nim mocno związana. Jej moc objawiła się w dniu 5 urodzin, kiedy po zdmuchnięciu świeczek z tortu one ponownie się zapalały. Życie rodzeństwa zmieniło się, gdy skończyło 6 lat. Pewnego dnia ich rodzice bardzo się pokłócili. Mama zabrała córkę na spacer, a gdy wróciły taty i Patrica już nie było. Dziewczynka nie wiedziała co się stało. Zamknęła się w sobie i zupełnie się zmieniła. Obwiniała siebie za wszystkie wydarzenia i chciała odciąć się od świata. Jej relacje z mamą nadal były dobre, jednak nie tak dobre jak wcześniej. Zaczęła spędzać większość czasu na polanie za domem, jedynie w towarzytwie swojego psidwaka Rockiego. Nie była zdziwona, że ojciec go nie zabrał, ponieważ nigdy się nie lubili. Gdy skończyła 9 lat w jej domu pojawił się obcy mężczyzna. Okazało się, że to nowy partner życiowy mamy, jakiś czarodziej pracujący w ministerstwie. Davina go nie akceptowała. Od tego czasu w domu kłótnie były codziennością. W jej 11 urodziny dostała słynny list z Hogwaru. Ucieszyła się z tego bardzo, bo chciała się w końcu wyrwać z domu, w którym nie czuła się najlepiej. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*spojrzała na ucznia, po czym zawstydzona spuściła głowę* Cześć, jestem Davina. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, nie mieszkam w Warszawie. Pewnie jakbym miała go znaleźć to użyłabym google map.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*spojrzała na talerz, a potem na ucznia* Dziękuje, ale nie jestem głodna.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Już wcześniej na nim grałam, jednak potem nie miałam na niego czasu.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Zaakceptowane!
[Obrazek: H1mA9mJ.png]
[po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.