Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
thekrzysi3k
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2017

#1
Imię i nazwisko:  Patrick Matthews 
Miejsce urodzenia: Holy Family Hospital, Haverhill, Great Britain
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Patrick na pierwszy rzut oka jest osobą skrytą w sobie i małomówną, a spowodowane jest to trudnym dzieciństwem. Jednak gdy kogoś lepiej go pozna i zaprzyjaźni się z nim,  odkryje jego dawne oblicze, czyli osobę pełną humoru, przezabawną i skorom do rozmów. Patrick jest także bardzo ambitny, zawsze stara się być lepszy w dziedzinach, które uwielbia, a w czynnościach, które sprawiają mu trudność, łatwo się nie poddaje, wciąż ucząc się na błędach. Jedną z cech Patrick'a, które w dzisiejszym świecie nie są dobre, jest ufność, już od najmłodszych lat sądził, że jeżeli ktoś mu coś powiedział to to musi być prawda, niestety wiele razy zawiódł się na osobach mu bliskich właśnie w ten sposób.
Wygląd postaci: Patrick ma włosy koloru blond I błękitne oczy, jest osobą szczupłą z dziecinną twarzą. Jest średniego wzrostu. Zazwyczaj nosi ubrania w różnych kolorach. Nie ubiera się ponuro. Jest podobny do swojej siostry.
Historia postaci: Patrick do szóstego roku życia mieszkał z rodzicami i siostrą Daviną. Wiedli spokojne życie, mama uczyła Patricka i jego siostrę wszystkiego co związane z magią, a ich ojczym starał się przekazać dzieciom jak przetrwać w świecie, gdzie "nie ma takiego czegoś ja magia". Niestety po szóstym roku życia wszystko się zmieniło. Gdy ojciec zabrał Patricka, a siostra Davina została z mamą, ich małżeństwo rozpadło się. Patrick nie dogadywał się z ojcem, często uciekał, a czasami nawet myślał, aby nie wracać do miejsca, w którym nie czuje się dobrze. Ojciec ciągle pracował, a Patrick nie mając siostry, mamy czy też psiaka Rockiego czuł się samotny, aż do tego stopnia, że pragnął uciec. W końcu nadarzyła się okazja, gdy do Patricka przyszedł list z Hogwartu. Wtedy chłopak uwierzył, że ma szansę zacząć nowe życie, a najbardziej wierzył w to, że zobaczy swoją siostrę. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*niepewnie* O... hej, jestem Patrick, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Może tak, może nie, ale jak sprawdzisz sobie sam to nic się nie stanie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*zawstydzony*  Dziękuję. Właśnie miałem iść sobie coś wziąć do jedzenia.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Kiedyś na nim już grałem, jednak po jakimś czasie skończyłem poprzez brak czasu. A teraz wróciłem, dzięki mojej koleżance. ;D
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak, przeczytalem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Zaakceptowane!
[Obrazek: N8E9j5b.png]

[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.