Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
$uicide
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2017
0
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Catreen Diarden
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie.
Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Ayla jest niemiła i nie zadaje się z nikim kto jej się nie podoba, albo nie darzy go szacunkiem. Ma chłodny charakter, lecz jest porywcza i często emocje przejmują nad nią kontrole. Mimo tego jest inteligentna i szybko się uczy, interesuję się wszelkimi zaklęciami oraz ich używaniem. Zawsze zazdrościła bratu kolorowych oczu, które miał również ojciec. Jest buntownicza, nie lubi się nikogo słuchać, natomiast bardzo lubi się rządzić z resztą podobnie jak jej brat.

Wygląd postaci: Ma dosyć długie ciemno-brązowe włosy, które często spina w kok. Kiedy tylko mama pokazała jej jak się malować, Ayla bardzo to polubiła i teraz prawie zawsze nosi makijaż (błyszczyk do ust, kredka do oczu, brwi itd.) Ma jasną karnacje, lecz jest trochę opalona. Jest średniego wzrostu dziewczyną z zielonymi oczami. (Zdjęcie przykładoweSmile
[Obrazek: e7b4f7bb719dc5b1769d1a2ecd2a2c36--elizab...photos.jpg] 
Historia postaci: Ayla urodziła się wraz z bratem bliźniakiem Raydonem, w szpitalu św. Munga w Londynie. Od urodzenia ich rodzice wiedzieli, że bliźniacy są utalentowani tak jak ich rodzice i gdy tylko będą mieli 11 lat zostaną wysłani do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. W szkole dwójka rodzeństwa podporządkowała sobie swoją klasę i zdobywała osiągnięcia w nauce. Rodzeństwo nigdy nie musiało się niczym przejmować ani o nic prosić, dorastali w otoczeniu służby i zawsze dostawali wszystko czego potrzebowali. Jednak pewnego wieczoru poczuli największy ból i rozpacz jakiego doświadczyli w całym życiu. Do ich posiadłości zakradła się dwójka włamywaczy, zanim nasz ojciec położył się spać, poszedł się upewnić, że zamknął piwnice. Właśnie wtedy spostrzegł złodziei i z początku próbował im wyjaśnić że będą mieli ogromne kłopoty jeśli zaraz nie opuszczą domostwa. Potem słychać było już tylko strzały, rodzeństwo zostało poinformowane przez czuwającego nad nimi służącego. Gdy tylko zobaczyliśmy naszego ojca leżącego na podłodze wpadliśmy z Raydon'em w wielką rozpacz, jeden z nich uniósł się w powietrze i wyleciał przez okno wpadając w krzaki, gdzie czekały służby porządkowe zawiadomione przez służących. Drugi zaś natychmiast upuścił broń i zdrętwiał jakby zobaczył ducha. Stał tak nieruchomo do czasu kiedy zgarnęła go policja. Wtedy też matka stwierdziła, że nie stało się ty przypadkowo i mimo żałoby po ojcu wydawała się być bardzo dumna z jej dzieci. Cztery miesiące później Ayla, wraz z bratem otrzymała list z pieczęcią czterech domów, informujący o rzeczach potrzebnych do nauki w szkole magii. Pojechaliśmy z mamą zrobić zakupy na ulicy pokątnej, która zafascynowała rodzeństwo. Następnie pożegnaliśmy ją na stacji.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, nazywam się Ayla, a Ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Na placu Defilad)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Zanim zdążył go podać, Ayla odsunęła jego ręce z powrotem* Nie jestem głodna.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Znałam go wcześniej.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca GwiazdPracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję!
Zmień nazwisko, gdyż Diabolos to album muzyczny pewnego zespołu.
Wybierz jeden z tych statusów krwi:
75% - Babcia albo dziadek to mugol. Reszta najbliższej rodziny to czarodzieje. Może się również tak zdarzyć, że jeden z rodziców posiada status krwi o wartości 50%, a drugi 100% to wtedy ich dziecko będzie posiadało 75%.
50% - Czarodziej półkrwi. Ojciec albo matka to mugol. Istnieje inna opcja. Mugolak połączy się z czarodziejem czystokrwistym to ich dziecko będzie miało 50%. Może też być taka opcja, że osoba o statusie krwi 25% połączy się z tą o 75% to ich dziecko natomiast będzie posiadało status krwi równy 50%. 
25% - Dziadek albo babcia to czarodziej. Połączenie mugolaka i czarodzieja półkrwi doprowadzi do dziecka o tym statusie krwi. 
0% - Mugolak (Szlama). Pochodzi z niemagicznej rodziny, jej najbliżsi to mugole lecz jacyś dawni potomkowie mogli mieć związek z magią jednakże generalnie wywodzą się od charłaka, który miał dziecko z mugolem i Ci mieli jeszcze inne dzieci itd. Magia odnawia się kilka pokoleń później.


Charakter i wygląd postaci zmień w zdania.
Usuń to o tych szczurach, bo to jest niemożliwe.
Pamiętaj, że to jest jedenastoletnia dziewczynka.
Co spowodowało, że ten chłopak upadł? Coś go popchnęło?
Opisz odkrycie magicznej mocy przez dziewczynę. Pamiętaj, że do tego są potrzebne silne emocje.

Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
$uicide
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2017
0
Slytherin
#3
Poprawiłam podanie.
Blusimusic
Władca GwiazdPracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.