Witaj!

Zaakceptowane Podanie
Edward
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2015
0
#1
Imię Nazwisko: Edward Blacksmith II
Rodzice: Edward Blacksmith-ojciec-39 lat, pracuje w ministerstwie magi
        Anna Smitth-matka-36 lat, krawcowa
Miejsce Urodzenia: Ludlloww
Czystość krwi: 50%
Historia:
Urodziłem się w małym miasteczku zabitym dechami o nazwie Ludlloww, jest to straszliwie mała wioska.
Pare sklepów,trzy bloki i jeden zabity dechami,zniszczony dom...
Miasto te od dawien,dawna jest w takim stanie..Wiecznie tu pusto...

Wychowywała mnie matka która pracowała w jednym ze sklepów a ojciec pracował w jakimś rządzie..Gdy miałem 7 lat dowiedzieliśmy się o tym ze mój ojciec jest magiem...MAGIEM...heh..niezły szok..
Okazało się także że nie jest tak biedny..Wyprowadziliśmy się z tej mieściny i pojechaliśmy do...Londynu!..cholewka..TO dopiero było miasto, wielkie piękne budowle..Wszędzie tłoki..
Wszędzie jakieś sklepy..heh...Ojciec kupił nam małe mieszkanie na przedmieściach..W porównaniu z naszą byłą chałupką był to prawdziwy pałac! Były tam dziwne,latające i chyba myślące przyrządy matka musiała uczyć się bity rok, zanim dowiedziała jak się używa połowy tych rzeczy..Ojciec co jakiś czas do nas przyjeżdżał a nawet pokazywał nam swoje sztuczki (popisywał się..).
W wieku 11 lat podczas ćwiczeń za mocno mnie poniosło kiedy ojciec powiedział że już za późno na to aby przyjęliby mnie do Hogwartu i że pewnie nie jestem czarodziejem....Skończyło się na kilku rozbitych wazonach oraz zdemolowanej kuchni... ale były też plusy: wiadomo było, że jestem czarodziejem(!)

Oczekiwałem, że ojciec mnie skrzyczy, ale zamiast tego urządził przyjęcie, zaprosił kilku(set) znajomych z pracy...Ojjj chcielibyście zobaczyć moją jakże zawstydzoną minę...

Wczoraj jak zawsze relaksując się,siedząc obok otwartego okna i słuchając muzyki podleciała do mnie sowa trzymając w dziobie liścik, upuściła go i odleciała. Po krótkim czasie zorientowałem się, że dostałem list z Hogwartu. W skrócie przyjęli mnie... Oczywiście wiązało się to z przyjęciem i masą znajomych ojca z pracy.
Dzień po owym przyjęciu ojciec zabrał mnie na dziwną ulicę Pokrętną (?) i tam chodziliśmy do jeszcze dziwniejszych sklepów, które były najniezwyklejsze rzeczy jakie kiedykolwiek widziałem..Kupiliśmy mi różdżkę, kociołek, szaty i kilka innych przedmiotów. Kilka dni później całą rodziną pojechaliśmy na peron 9 i 3/4.
Wbiegliśmy wraz z rodziną słup pomiędzy peronami (szczerze bałem się że oni oszaleli i że skończymy w szpitalu...).

Pojawiliśmy się na wielkim peronie, na którym stał równie wielki,czerwony pociąg.
Rodzice pożegnali mnie z łzami w oczach..Po czym pociąg ruszył....

Wygląd:
Ed jest wysokim chłopcem o smukłej sylwetce, zazwyczaj ubrany był w dżinsowe spodnie oraz zamszową,brązową kurtkę.Pod jego dość masywnymi,brązowymi brwiami mieszczą się świecące niebieskie oczy niby pokryte szronem.Umieszczone pod jego zadartym lekko nosem czerwone usta są niczym punkt na którym można się skupić na jego twarzy.
Po obu stronach jego głowy,na której zawsze panuje burza kruczoczarnych,krótkich włosów,sterczą średniej wielkości,bardzo wrażliwe uszy.Na jego długiej szyi zawieszony jest amulet,który wg niego przynosi szczęście, amulet ten jest w kształcie szmaragdu po którym wspina się wąż.
Z tyłu jego głowy mieści się mała,ledwo co zauważalna blizna,która jest pamiątką jednego z wielu nieszczęśliwych zdarzeń, przez które stał się on oschły i ponury..
Nosi on zwykle na stopach czarne,wypastowane pantofle, które ofiarował mu ojciec gdy ten skończył 10 lat.

Charakter:
Ed jest osobą ponurą a czasami nawet agresywną.Jednak jest on często spokojny i przyjacielski, uwielbia on czytać książki (głównie przygodowe).
W nim panują sprzeczności jest on lojalny lecz zdradziecki, odważny lecz tchórzliwy, odpowiedzialny lecz jednak lekkomyślny...Zależy to od sytuacji w jakiej się znajduje...Zwykle siedzi on w swoim pokoju z gałami wlepionymi w książkę, uwielbia on się uczyć nowych zaklęć..Nienawidzi jednak rzeczy związanych z jasnowidzeniem (twierdzi że to bzdury i zabobony) woli od nich uczenie się magi,zmieniania swojego kształtu czy też eliksirów..

Zainteresowania: Interesuje sie eliksirami.,obroną przed czarną magią oraz zaklęciami ofensywnymi jak i defensywnymi, nie lubi zajęć z odczytywania starożytnych run i jasnowidzenia.
                           
                                    OOC
Nick w grze: Edward
Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?
Nie będę miał planu, należę do grupy ludzi którzy wolą iść na żywioł..
IC-In Character czyli wszystko co robi mówi nasza postać w grze np.
-*Mówi głośno* Czy to pan jest Profesor ###
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:
OOC- Out Of Character czyli wszystko co dotyczy gracza, a nie postaci zapisujemy w nawiasach np.
(ZW mama przyszła)
Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?
Tak posiadam. Często grywam na serwerach RolePlay'owych, nie tylko w Minecraft, ale też w wielu innych grach.
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
YT
Akcja IC:
*Podchodzi powoli do Olivera,podnosi na niego wzrok po czym stanowczym głosem mówi* Przepraszam wiesz gdzie jest sala do transmutacji?
*Odwraca się on na niego na pięcie i teraz Ed może zauważyć grymas pogardy na jego twarzy.
Gdy już odwrócił się do niego powiedział oschłym głosem"-Co tam gadasz pierwszoroczniaku?
*Twarz Eda przyjęła zimny wyraz, a on powiedział głośniej* Możesz powiedzieć mi gdzie jest sala do transmutacji?
*Przez chwilę Ślizgon zastanawia się z skupionym wyrazem na twarzy i oczami zwróconymi do góry,po czym mówi* Może cie zaprowadzić?
D..Dobrze *Odpowiedział Edward już normalnym kolorem głosu*
*Odchodzą od miejsca swojej pogawędki i idą pośpiesznym krokiem w stronę sali do transmutacji*
Jak się nazywasz *Zapytał Edward nie przerywając podążania za ślizgonem*
Oliver, a ty? *Powiedział idąc dalej przed siebie*
Edward, miło mi *Powiedział z dalej tym samym wyrazem twarzy, jaki przyjął przedtem*
*Po dość długim marszu dochodzą do celu*
To tutaj..Próbuj się nie gubić,nie wiadomo czy ktoś ci pomoże *Powiedział oschle po czym odszedł szybko, nie czekając na odpowiedź Ed'a*

(Myśli: Slytherin,Slytherin,błagam o Slytherin...)
Regulamin serwera ogólny oraz RP został przeczytany wielokrotnie.
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Regulamin może ulegać zmianie. Head Administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania regulaminu słownie lub pisemnie, nie odnosząc się do istniejącego regulaminu. Head Administrator ma kompetencje i moc ustalania, wykonywania i sądzenia jednocześnie.
(!!!)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Regulamin nie został przeczytany. Trochę narobiłeś bałaganu w tym wzorze, brakuje miejsca urodzenia postaci.. W Historii nie podoba mi się to "w wieku 9 lat, użyłem na nim niechcący drętwoty.." Jak mogłeś jej użyć ? Nie miałeś różdżki, a Drętwota to nie takie łatwe zaklęcie. Zresztą czarodzieje poniżej 17 roku życie nie mogą czarować poza Hogwartem. Wygląd postaci jest stanowczo za krótki, rozwiń go bardziej. Akcja IC nie na temat, radzę ci spojrzeć na wzór podania i to wszystko uzupełnić - [Link]

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Edward
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2015
0
#3
No dobrze, poprawilem
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Regulaminu dalej nie przeczytałeś, radze ci zapoznać się na spokojnie z Regulaminem Ogólnym. Rozbuduj jeszcze bardziej akcję IC, dodaj do niej więce czynności, ruchu i mimiki.. Mogłeś nie dodawać tego o tej Mapie, mapa Hogwartu była jedna i na pewno nie trafiła by w ręce pierwszorocznego.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Edward
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2015
0
#5
Może teraz być?
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#6
Niestety dalej nie przeczytałeś Regulaminu Ogólnego, przeczytaj go uważnie i na spokojnie.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 1 szansa na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Edward
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Mar 2015
0
#7
Zwracam honor, przeczytałem całkowicie regulamin, zauważyłem że brakuje mi tych 3 !!!..
Już poprawiłem, może być?
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#8
Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.