Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Vita_MinkA
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#1
Imię i nazwisko: Mark Hawkins
Miejsce urodzenia: 27.07 **11 lat temu**
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Mark jest bardzo żywiołowym chłopcem. Można go określić mianem typowego podrywacza. Kiedy mu się coś znudzi, prędko wymienia to na coś innego. Bardzo lubi sport i chce być we wszystkim najlepszy. Nie lubi natomiast łatwych rzeczy i gdy ktoś traktuje go niepoważnie. W jednej sytuacji potrafi być dla jednego człowieka kumplem, przyjacielem, a w drugiej, być dla niego ostatnim chamem, tylko i wyłącznie dla własnych korzyści. Jest to swego rodzaju dwulicowość. Mark nie lubi nudnych i prostych osób. Jeżeli ktoś ma zostać jego przyjacielem, to musi być to osoba wyróżniająca się, specjalna. Chłopiec rzadko okazuje swoje emocje, większość woli raczej zachować dla siebie.
Wygląd postaci: Na pierwszy rzut oka, widzimy przerośniętego jedenastolatka. Włosy koloru jasnego brązu, są krótkie, a grzywka zaczesana w lewą stronę. Kiedy chłopak się uśmiecha, można zauważyć, że nosi aparat na zęby, które są bielutkie. Jego oczy są koloru głębokiego brązu, a nos jest delikatnie zadarty w górę. Co do budowy ciała - typowy chłopiec w jego wieku, niespecjalnie umięśniony, nie za gruby, czysta prostota.
Historia postaci: Mark przyszedł na świat w Londynie, ze związku dwóch mugolskich osobistości. Jego matka - Yvonne, była kobietą lekkich obyczajów, natomiast ojciec w dalszym ciągu pozostaje nieznany. Mimo swojego zawodu, Yvonne troszczyła się bardzo o swoje dziecko i chciała mu zapewnić godne życie dzięki swoim zarobkom. Mark wie o pracy, którą zajmuje się jego matka, ale nadal kocha rodzicielkę z całego serca, chociaż rzadko bywa, aby to okazywał. Jest to jedyna osoba na której w pełni polega. Docenia jej trud oraz wie, że wszystko to robi z myślą o nim. Mark od zawsze sprawiał problemy. Często się wdawał się w bójki i pluł na zasady, a za jego błędy płaciła matka, dosłownie. W wieku 8 lat, chłopiec bawiąc się w superbohatera próbował siłą umysłu przelewitować piłkę na głowę kolegi. Wtedy coś poszło nie tak, a wazon mieszczący się na drugim końcu pokoju, momentalnie się stłukł. Był to pierwszy raz, kiedy w życiu Marka zagościła magia. Kilka lat później, a dokładniej w jedenaste urodziny, chłopiec dostał list z informacją o przyjęciu do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. To był przełomowy moment w tym krótkim, jedenastoletnim życiu. Właśnie wtedy, pojęcie “magia”, przestało być pojęciem abstrakcyjnym. Chłopiec wyruszył wraz z matką na ulicę Pokątną, zakupić wszystkie potrzebne rzeczy do nauki w szkole. Różdżka bardzo długo wybierała Marka, ale w końcu znalazł tę jedyną. Na peronie pożegnał się niezręcznie z matką i wsiadł w Hogwart Express, rozpoczynając swoją długą podróż.Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Zmierzył uważnie wzrokiem swojego rozmówcę. Kiedy tylko zauważył, że nie jest to dziewczyna, zawiedziony lekko westchnął i niechętnie mu odpowiedział*
Najpierw wypada się samemu przedstawić, ale skoro nalegasz… Mark, zapamiętaj dobrze to imię. To teraz twoja kolej, jak mam do ciebie mówić?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(A co ja jestem, encyklopedia?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Chwycił za talerz i obrócił go kilka razy, po czym podał go dziewczynie obok* To dla ciebie ślicznotko. *Puścił w jej stronę oczko, a Stevenowi posłał uśmiech zwycięzcy*Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Idk
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? OczywiścieSkładając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Woolf
Gość z kawiarni
Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!


[Obrazek: GnXTpe2.png]
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.