Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Aurelia
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2015

#1
Imię i nazwisko postaci: Aurelia Hopkins. (Będzie jeszcze osoba, która będzie moim bratem bliźniakiem, wiec będzie miał to samo nazwisko)

Miejsce urodzenia:  Wiltshire, Anglia.

Czystość krwi: 50%

Historia postaci: Aurelia urodziła się w mieście Wiltshire, to miasteczko położone w Anglii, pochodzi z rodziny, która ma obsesje na punkcie Czarnego Pana. Chociaż ten już dawno nie żyje, jej rodzice do dzisiaj go popierają.
Pierwsze oznaki magii ujawniły się u niej ok siódmego roku życia, gdy jej brat bliźniak Lucyfer zabrał jej ulubioną lalkę, właśnie wtedy jej brat doznał groźnych kontuzji.
Jej rodzicie mieli obsesje na punkcie czarnej magii i wbijali swoim dzieciom do głowy jej tajniki.
Aurelia uważała, że jest inna od swoich rodziców..owszem jest wredna i sprytna, ale nigdy nie chciała poznawać czarnej magii..Nie mogła doczekać się pójścia do Hogwartu, chciała poznać magię, ale nie tą złą i ciemną tylko tą dobrą. 1 czerwca, gdy miała z bratem urodziny, wleciały dwie sowy z listem w pysku. Wiedzieli jakie to listy, więc od razu po nie pobiegli. Otworzyli je z wielkim uśmiechem, był to list od szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!
Pierwszą rzecz jaką rodzice bliźniaków zrobili to było zabranie ich na ulicę Pokątną.
Aurelia i jej brat Lucyfer byli zauroczeni czarodziejskimi sklepami. Wchodzili do każdego sklepu i oglądali każdą rzecz bardzo uważnie. Aurelia nie mogła doczekać się 1 września, który zbliżał się wielkimi krokami. Gdy właśnie nastał ten dzień Aurelia i jej brat byli bardzo podekscytowani.  
Nie spali cała noc rozmawiając o tym co będą robić w Hogwarcie. O 10:50 pojawili się na stacji Kings Cross. Zastanawiali się jak się dostać na peron 9 o 3/4, rodzicie powiedzieli im, że muszą przejść przez ścianę. Aurelia nie była do końca przekonana, ale zostało im mało czasu, więc z bratem razem ruszyli w stronę ściany i przedostali się na drugą stronę. Na peronie było mnóstwo uczniów oraz ich rodziców. Na środku torów stał wielki czerwony pociąg, którym jedzie się do Hogwartu.
Ruszyli w stronę pociągu. Pożegnali się z rodzicami i wsiedli. Zaczynała się ich przygoda...



Wygląd postaci: Aurelia ma bardzo długie, rude włosy do półdupka, ma grzywkę, która zasłania jej jedno oko. Na jej twarzy można dostrzec błękitno-morskie oczy, mały nos i duże usta. Jest chuda i niska, posiada jedynie niecałe 150cm wzrostu. Na jej szyi zawsze można dostrzec złoty łańcuszek z wężem, który dostaje każdy z jej rodziny gdy skończy 7 lat. Styl ubierania ma dość prosty, ubiera wszystko co czarne i ciemne.



Cechy charakteru: Wredna, sprytna. Potrafi walczyć o swoje zdanie. Mimo swojej rodziny jest wyrozumiała dla innych i tolerancyjna. Nie lubi gdy się znęcają nad słabszymi i młodszymi. Jest zawsze chętna do pomocy przy każdej okazji. Gdy ktoś ją zdenerwuje umie się odegrać. Jest lekko nerwowa, gdy się stresuje wybucha śmiechem. Często gada sama do Siebie gdy jej się nudzi. Potrafi być ambitna jeśli chodzi o naukę. Uwielbia zawierać nowe znajomości i poznawać nowe kultury. Nie może znieść, że jej brat jest od niej we wszystkim lepszy i chce mu dorównać. Ma dystans do Siebie.


Zainteresowania: Aurelia uwielbia rysować oraz śpiewać. Interesuje się także eliksirami oraz zaklęciami.

Rodzina postaci:
Matka:  Mia Hopkins-lat 34
Ojciec: Jake Hopkins- lat 36
Brat bliźniak-Lucyfer(Dinve) Hopkins- lat 11



                                           [OOC]
Nick w grze: Aurelia


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Mam zamiar być pewną siebie dziewczyną, która ma swoje zdanie i nie toleruje nękania młodszych.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: [Podaj także przykład czynności, opisu otoczenia i zwykłej wypowiedzi]

IC-In Character: To wszystko co mówi nasza postać;
"*Podchodzi pewnym krokiem* Zostaw go natychmiast!"
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:
OCC-Out Of Character: To wszystko to co piszemy do kogoś ale nie w rp:
"(Długo już gracie na tym serwerze?)"


Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?- Gram tylko na jednym serwerze rp, dopiero się uczę ale mam nadzieje, że to co teraz potrafię wystarczy i nauczę się mówić płynnie w rp.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?- Od mojej kuzynki.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.
A-Aurelia
O-Olivier

A: *Podchodzi pewna siebie* Cześć, jestem w tej szkole pierwszy raz i nie wiem gdzie jest sala do transmutacji.
O: I co ja mam z tym wspólnego? *Patrzy na nią uważnie*
A: No...*Wygląda na zmieszaną* Czy mógłbyś mi pokazać drogę do sali?
O: *Wygląda na zamyślonego*
O: Jestem teraz zajęty
A: *Patrzy na wyższego ucznia* Przecież tylko stoisz!
O: Czekam na kogoś
A: No proszę, Cię...
A: *Patrzy na niego słodkimi oczami*
O: No dobra... widzisz tamten korytarz? *Pokazuję ręką*
A: Tak *odpowiada szczęśliwa*
O: Jak pójdziesz tym korytarzem dojdziesz do sali od transmutacji
A: Dziękuję *Odpowiada i żegna się*
O: *Kiwa głową na pożegnanie*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak!!!

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania!!!
(!!!)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Regulamin nie został przeczytany. Nie zgadzam się na 100% czystości krwi, zmieniaj to. Zmień nazwisko postaci, Avada nie może być, nie używamy nazwy zaklęć jako nazwisk. Wygląd postaci jest stanowczo za krótki, rozwiń go bardziej. Nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz "Na lewym ramieniu ma bliznę w kształcie węża, każdy z jej rodziny taką bliznę posiada." Widziałaś kiedyś taką bliznę ? Zmień to. Charakter postaci bardzo ubogi, rozbuduj go bardziej.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Aurelia
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2015

#3
Już poprawione Smile
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Regulamin dalej nie został przeczytany, radze ci uważnie przeczytać Regulamin Ogólny. W wyborze czystości krwi nie ma 75% więc zmień to na 50%. Mogła byś jeszcze troszeczkę rozwinąć charakter postaci.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Aurelia
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 1
Mar 2015

#5
Czytam regulamin i naprawdę nie widzę nic co byłoby nie zgodne z nim, poprawiłam podanie.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#6
No teraz się zgadza. Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.