Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennice.
Shark
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2015
3
Slytherin
#1
====================================================



[IC]


Imię i nazwisko postaci: Ann Scott

Miejsce urodzenia: Arundel, Wielka Brytania
Czystość krwi: 50%
Historia postaci: W rodzinie Scottów życie było pełne radości bo już niedługo na świat miał przyjść nowy członek tej rodziny. Cała rodzina nie mogła się doczekać nowego członka swej rodziny. Dokładnie 22 czerwca w słoneczny popołudniowy dzień  zaczął się poród. Urodziła się mała dziewczynka Ann, Ann Scott. Rodzice bardzo się cieszyli ze swojej córeczki. Matka czarodziejka, Bonnie Scott i ojciec mugol , William Scott bardzo kochali swoją córeczkę lecz czasami były i z nią problemy. Ujawnienie się magi u Ann ujawniło się dość szybko, w wieku 5 lat. Dziewczynka idąc z rodzicami na spacerze chwyciła kwiatka który zaczął się zmieniać na różne kolory. Matka  Ann była zachwycona wiedziała już aby powiedzieć córce o szkole Magi i Czarodziejstwa , a dokładnie O Hogwarcie. Dziewczynka słysząc to nie mogła się już doczekać kiedy osiągnie 11 lat. Tak więc lata mijały bardzo szybko. Ann w dniu swoich urodzin zobaczyła w swoim pokoju pod oknem sowę z listem. Dziewczyna zaczęła krzyczeć ze szczęścia.
Rodzice zniesmaczeni tą sytuacją, zobaczyli że Ann trzyma w rękach zapieczątkowaną kopertę z estetycznym pismem. Na następny dzień Ann i jej matka poszły kupić wszystkie potrzebne przedmioty na ulicy Pokątnej. Dnia 1 września dziewczynka i jej rodzice pojechali samochodem do stacji kolejowej w Londynie, w dzielnicy King's Cross. Dziewczyna kupiła bilet a matka wytłumaczyła jej jak ma się dostać na peron 9 i ¾.

Wygląd postaci: Ann jest wysoką szczupłą o czarnych włosach dziewczynką. Dziewczynka ma bardzo piękny kolor oczu a dokładnie zielony , który pasuje do jej bladej karnacji skóry. Dziewczyna jest bardzo szczupła jak już wspominałam więc uwielbia nosić bluzę i jeansy. Nosi normalne trampki na co dzień. Ann jest bardzo wrażliwa na swój wygląd dlatego ubiera się elegancko i często przypatruje się w lustrze. Również musi mieć jakieś ubrania jak śpi- Ann nosi biały szlafrok a na nogach ma białe kapcie.
 
Cechy charakteru: Dziewczyna jest nieco nie miła dla osób jej nie znanych. Ann wobec swych rodziców jest bardzo arogancka. Dziewczynka jest i również pracowita, z czego można się cieszyć iż Ann jest bezczelna jak i również może często kogoś urazić. Plusem u Ann jest to iż dla swoich rówieśników jest bardziej miła i przyjazna. Dziewczyna jest także cyniczna i ironiczna. Mimo cech dziewczynki,Ann zawsze komuś pomoże.

Zainteresowania:Dziewczyna bardzo interesuję się Zaklęciami i Urokami oraz Transmutacją. Prócz tego uwielbia biegać. Ann jest utalentowana rysowaniem po matce , dziewczynka radzi sobie świetnie rysowaniem.



Rodzina postaci: William Scott RP Była ślizgonka (żyje)
                Bonnie Scott RP (żyje)




[OOC]
Nick w grze: Shark


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Chciałabym aby moja postać była nieco oschła dla nieznanych jej osób ale również żywiołowa.
Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC znaczy (In Character). Są to sprawy które są związane z postacią jak również zapisujemy je w *  np. *Uśmiechnęła się do Oliviera*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC znaczy (Out Of Character) Są to sprawy nie dotyczące postaci jak i gry które piszemy w ( ) np. (Słuchajcie musze już kończyć bo idę na trening, do zobaczenia jutro)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Tak , kiedyś pisałam na blogu RP więc mam jakieś doświadczenie.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? YT

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.
Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji. dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki.

A-Ann
O-Olivier


**W sali wejściowej panuję lekki spokój gdy nagle wchodzi do niej lekko podenerwowana Ann**

A: Podeszła odważnie do ślizgona - Oliviera, stanęła tuż przed nim i zapytała , odważnie* Cześć.. mam pewien problem czy pomógłbyś mi dojść na transmutację?
O: *Reagując na pytanie spojrzał z grymasem na twarzy w stronę Ann i odpowiedział drwiącym głosem do dziewczynki* Nic mnie to nie obchodzi. Nie mam czasu.  
A: *Dziewczynka z złowrogą miną spojrzała na ślizgona* Ty chyba mnie nie rozumiesz. Choć raz bądź tak miły i zaprowadź mnie no proszę!*Powiedziała nieco wystraszonym tonem*
O: Powiedziałem nie mam czasu *Powiedział ironicznie marszcząc brwi*
A: W takim razie zapytam kogoś innego *Odeszła od Oliviera*
O: Zaczekaj! Niech ci będzie zrobię dziś wyjątek i powiem ci gdzie masz iść *Powiedział obojętnym tonem*
A: Naprawdę *Powiedziała niedowierzającym tonem* A więc mów.
O:Idziesz do portretu Bertiego Botta - to ten od tych słodyczy, mówisz "Fasolka Grylażowa",przejdziesz przez korytarz i jesteś pod salą.
A: Okej, zapamiętam *uśmiechnęła się do Oliviera*
O: Polecam się na przyszłość!
A: Dzięki *Krzyknęła przyjaznym tonem*  

Czy przeczytałeś regulamin? Tak. (!!!)

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
Regulamin może ulegać zmianie. Head Administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania regulaminu słownie lub pisemnie, nie odnosząc się do istniejącego regulaminu. Head Administrator ma kompetencje i moc ustalania, wykonywania i sądzenia jednocześnie.
Shark
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2015
3
Slytherin
#2
@Refresh
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie jest za dużo osób z Londynu. Charakter postawi jest stanowczo za krótki, rozwiń go bardziej. Akcja IC jest bardzo krótka, dodaj do niej więcej ruchu, mimiki i akcji. "Wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji." to właśnie salę transmutacji musi znaleźć twoja postać a nie jak jest to u ciebie "Szukam sali przed Zaklęciami i urokami."

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Shark
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2015
3
Slytherin
#4
@Poprawione
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.