Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia Hapel
Matrix
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2015
0
#1
[IC]

Imię postaci : Nicolas

Nazwisko postaci : Swift

Miejsce urodzenia : Aberdeen, Szkocja (Anglia)

Czystość krwi : 50%

Historia postaci : Dnia 11 kiwtnia w jednym z Londyńskich szpitali urodził się chłopak o imieniu Nicolas. Rodzice chłopaka nazywali się Taylor i Justin. Gdy matka Nicolasa urodziła go ona i ojciec chłopaka zaczeli się cieszyć. Radość ta trwałą 2 dni. Gdy chłopak miał 4 lata zaczoł się dziwnie zachowywać jakby chciał sobię coś poczarować ten okres trwał tylko 3 dni. Rodziców Nicolasa to zdziwiło ale to nie było objawienie mocy. Gdy chłopak miał 6 lat rodzice zabrali go do parku. Gdy przechodzili koło fonntanny była ławeczka więc usiędli na niej. Nicolas zaczoł się śmiać bo zobaczył błazna gdy zaczoł się bardzo głośno śmiać ławeczka zaczeła lewitować jakby była na nieiwdocznych dla gołego oka linach.ROdzice szybko zabrali chłopaka do domu i zaczeli się denerwować czy nik tego nie zauważył. W 11 urodziny Nicolasa przyszedł list z pieczęcią Hogwartu, rodzice zaczeli się radować że ich jedyny syn pójdzie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa.Tata zabrał go do dziurawego kotła aby dostaćsięna ulicę pokątnąaby zrobić zakupy. Gdy dostali się obaj na ulicę pokąną pooszedli kupować żeczy takie jak różdżkę,miotłę, ciemne szaty i pare zaszytó na lekcje i jedną sowę. Po zakupach udali się na peron 9 i 3/4 aby Nicolas wsiadł do pociągu i ruszył ku Hogwartowi. Pociąg ruszył i to było ostatnie spotkanie chłopaka z rodzicami w tym roku. Ale jego tata pracuje w Ministerstwi Magii więc on jedyny widuję się z synem z rodziców ale opowiade matce Nicolasa jak tam u syna.

Wygląd postaci: Nicolas jest chudym chłopcem. Jego wzrost to 158cm. Ma błękitne oczy po matce a po ojcu ciemno bląd włosy. Zawsze ma nażelowane włosy.Ma kremową karnacje (kolor skóry).Ma długą grzywkę i ma gładkie dłonie, nieśliskie aby nic mu nie wypadło z dłoń.Ma ładne białe zęby i ładny uśmiech.

Cechy charakteru : Nicolas lubie dóżo tańczyć i przebywać z zwięrzętami. Lubi bardzo się ubierać wlóźne ubrania np w T-shirty i ciemne spodnie rurki i w teniskówki.Ma dobrą pamięć ale czasami zachowuje sięjakby był pępkiem świata. Jest samodzielny i troche samolubny. Lubi bardzo ludi którzy robią choreografie do tańca. Taniec to jego pasja a rówież hobby bo ojciec zapisał go na mugolskie dodatkowe zajęcia z choreografi. Lubi zawieraćprzyjaźnie z jakimiś dzieci sławnych osób.

Zainteresowania: Taniec i choreografia to jest jego hobby. Najbardziej ze zwierząt węże i troche wilki. Bardzo się interesuję przedmiotem w Hogwarcie Zaklęcia i Uroki a najbardziej ninawidi Historii Magii.Lubi słuchać muzyke pop. Lubi historie które opowiadał mu ojciec jak był w Hogwarcie. Najbardziej chce należeć do SLytherinu bo wie od ojca bo jego ojciec był w Slytherinie że jak będzie w Syltherinie może zostać sławną osobą.

Rodzina postaci:
Matka : Taylor Swift jest mógolką ale dostała się do Szkoły Magii i Caarodziejstwa.
Ojciec : Justin Swift ojciec przeją nazwisko po żonie bo mu się spodobało. Tata Nicolasa jest czystej krwi. Pracuje w Ministerstwie Magii.

[OOC]

Nick w grze : Matrix

Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? : Zamierzam ją odgrywać jako troche pomocny chłopak ale zarazem lubi być samodzielny. Będzie dobrze się uczyć językonastwa i obrony przed czarną magią. Będzie często się zgłaszał aby zdobyć punkty dla domu. I że będzie lubić troche pochodzić po Hogwarcie.

Co to jest IC i jak to zapisujemy na czacie? : IC to czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odgrywasz. Co na nim napiszesz, odpowiada za to Twoja postać. Na tym czacie piszemy najlepiej to, co by Twoja postać powiedziała (w zależności od charakteru).

Co to jest OOC i jak to zapisujemy na czacie? : OOC to zzat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem, który nie jest związany z Twoją postacią (którą odgrywasz). Co na nim napiszesz, odpowiada Twoja osoba(czyli z tym siedzący przed komputerem). W czacie OOC jest zakazane:Obrażanie innych graczy, nękanie itp.Oferowaniu sprzedaży.Straszeniem przed napisaniem skargi lub reportu i porozumiewaniu się jako formą IC, jako rozmowa postaci.

Czy posiadasz doświadczenei w rozgrywce rp?: Tak grałęm różne gry związne z Harrym Potterm i na różnych serwerach mc. I w grze Wizardo101 to bardzo popularna gra i od brata który grał kiedyś na Hapel.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Od kanału MrNygus na YT.


Akcja IC:

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.


N-Ja A-Alex B-Bella

N: *Biega po korytarzy szukając sali do transmutacji*

A: Ej ty młody co ty tak biegasz *zerknął na biegającego po korytarzu Nicolasa*

N: Szukam sali do transmutacji, może wiesz gdzie ona się znajduję?

A: Nie pamiętam idź popytaj innych. *Szybk spławił Nicolasa*

N: OK, to dozobaczenia *powiedział głośno do Alexi i szybkim krokiem popytaćinnych o droge do sali*

N: Hej, pomożesz mi dojść do sali na transmutacje? *pytał troche zawstydzony krukonke*

B: *nie zwraca uwagi na chłopaka bo czyta książkę o magicznych stworzeniach*

N: Halo?

B: Przepraszam zamyślona jestem nad tą książką

N: To pomożesz mi dojść do sali na transmutacje? *zadał ponownie pytanie do krukonki*

B: Oczywiście *uśmiechneła się i zaprowadziła chłopaka pod salę na trnsmutację

N: Dzięki naszczęście zdązyłem.Mam u ciebie dług *uśmiechną się i podziękował krukonce*

Czy przeczytałęś regulamin?: Tak przeczytałęm regulamin parenaście razy!!!

Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania. !!!
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Zmień miejsce urodzenia postaci, na serwerze jest wystarczająco osób z Londynu. Wygląd postaci jest za krótki, rozpisz go bardziej. Nie pasuje mi parę rzeczy "Jego wzrost to 168cm" Nie za wysoki jak na 11'latka ? Pamiętaj że twoja postać ma tylko jedenaście lat, więc słabo to widzę, że jest umięśniona. "Na prawej dłoni ma znamie w kształcie X." Kolejna osoba z jakimiś dziwnymi znamionami i bliznami ? Zmień to. Było by dobrze jakbyś poprawił te błędy ortograficzne których jest całkiem sporo.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Matrix
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 1
Mar 2015
0
#3
Poprawione.Liczę że mogę być w Slytherinie
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Podanie Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.