[RIP] Ray Magnus Malte
Rayven
Adept MagiiDonator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#1
Brick 
[Obrazek: obp946Q.png]

Data urodzenia:
13.06.2027 r.


Czystość krwi:
100%


Miejsce urodzenia:
Liverpool, Anglia


Miejsce zamieszkania:
Rezydencja rodziny Malte, która znajduje się w Szwecji.


Ukończona szkoła:

[Obrazek: 250px-Hogwarts_coat_of_arms_colored_with...ng.svg.png]


Dom w Hogwarcie:
Gryffindor
[Obrazek: G_final.jpg]


Zdjęcie Postaci:Wygląd postaci:

Wzrost:
Mierzy sobie nieco ponad 185cm, ale lubi mówić, że niespełna 1,9m, to zawsze lepiej brzmi. Zawyża wzrost butami na grubiej podeszwie, desperacko walcząc z bratem o pozycję tego najwyższego. Daremnie, ale liczy na to, że jeszcze go przerośnie.

Budowa ciała:
Nie ma krzepkiej postury, raczej średnio zbudowaną. Typ sportowca-atlety. Może bez wąskich bioder i trójkątnej sylwetki, ale miło czasem na niego spojrzeć, pomylić go z typem lepiej zbudowanego surfera.


Kolor oczu:
Zielone, takie niby całkiem nudne, choć potrafi się przez nie przelewać różna barwa, od intrygującego szmaragdu, przez zachęcające malachit, na zwykłym oliwkowym  skończywszy. W zależności od nastroju i sposobu patrzenia.


Kolor włosów:
Ciemne. Nie do końca czarne i nie całkiem brązowe, włosy irytujące jak cała jego sprzeczna natura. W świetle, przypominające palony brąz, w cieniu czarne, czasami przeplatające śmieszny siwy. Gra świateł, bo przecież nie osiwiał... jeszcze.


Znaki szczególne:
Rozległą blizna przechodząca przez prawy policzek kończąca się w okolicach nosa jest chyba jedyną rzeczą która może wzbudzić zainteresowanie w chłopcu i czym się wyróżnia od innych.


Preferowany ubiór:
[font=Times New Roman]Nosi się luźno, jego zdaniem w neo-czarodziejskim stylu.Nie ma bliżej ustalonego stylu ubioru, stara się nie posiadać różnorodność w swojej garderobie, ale nie jest typem mugolskiego modnisia.[font=Times New Roman]Zmienny w stroju jak w usposobieniu.[/font] Próbuje nie odstawać od rówieśników, zamieszkałych na mugolskiej dzielnicy, ale nie zawsze mu to wychodzi.Potrafi jednakowoż dobrze czuć się w koszuli zapiętej na ostatni guzik, jak w rozchełstanej na piersi. [/font][font=verdana]. Zależy, komu, czym i dlaczego, chce zrobić przyjemność. Głównie sobie.[/font]
Niekiedy leniwie, potrafi sięgnąć po stary,wyciągnięty T-shirt, w którym generalnie czuję się najlepiej.Jeżeli chodzi o stosunek do tradycyjnych szat czarodziejskich, to nie sądzę by można byłoby go w którejś z nich zobaczyć, toleruje ale nie na sobie.


Charakter:
Mówią, że charakter to właściwość nie zmienna, inni zaś, że kształtuje się całe życie, aż do śmierci. Jeżeli chodzi o Ray'a to obie teorie ma głębokim poważaniu, chociaż bliżej mu do tych drugich. Za młodu, był z niego miły, przyjazny chłopiec, o dobrym poczuciu humoru, oczywiście, czasem zdarzało mu się nabroić, ale nie było to częste. Niestety, albo stety, ze względu na następstwa w jego życiu, charakter chłopaka diametralnie się zmienił. Stał się, zdaniem wielu wredny, ale on jest po prostu szery do bólu. Wiele osób nie lubiło go z tego powodu. Według niego lepiej było powiedzieć najgorszą prawdę niż najlepsze kłamstwo świata. Jeśli komuś to przeszkadza to nawet nie ma po co się z nim zadawać. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć również że młody mężczyzna jest oziębły w stosunku do innych, ale to nie prawda. Historia:
Dnia 6 czerwca roku 2027 w Liverpool'u przyszedł na świat rozbeczany dzidziuś, który ważył około 4 kilo. Nie był to ciężki poród dla młodej matki, ponieważ nie było to jej pierwsze dziecko.I właśnie tak na świat przyszedł Ray. Jego życie toczyło się spokojnie, nigdy niczego mu nie brakowało, iż jego rodzice,byli wysoko postawionymi urzędnikami w Ministerstwie Magii. Prawie od początku swojego życia wiedział, że jego rodzice są czarodziejami, ale dorastając z roku na rok bał się, że on nie odziedziczył tego po nich. Cały strach minął tuż po tym, gdy zaczęły się dziać dziwne rzeczy, zdenerwowany wybijał szyby w oknach, raz nawet spalił ogród. Jego wiara dopełniła się do końca, gdy przyszedł list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Po kilku dniach, wyruszył razem z rodzicami do Londynu, na ulicę Pokątną gdzie zakupił wszystkie wymagane rzeczy. Do tego, namówił rodziców na zakup szczeniaka rasy Sarrlooswolfhond. W następnym tygodniu, pojechał na dworzec King Cross, delikatnie zestresowany całą sytuacją, miał opory w wbiegnięciu w ścianę na peronie 7 i 3/4, ale po dodających otuchy słowach matki, przymykając oczy wskoczył w ścianę. Następnie, wkroczył do Expressu Hogwart, wszedł do pierwszej lepszej pustej kabiny i usiadł, rozmyślając o Hogwarcie. Potem, dołączyli do niego kuzyn Patrick i David z którymi spędził resztę podróży. Po niecałej godzince, wieczorkiem, dojechali na miejsce. Ray wsiadł razem z Patrickiem do jednej łódki i tak dopłynął do portu, bez żądnych większych problemów. Po dotarciu, dołączył do reszty pierwszorocznych i razem z nimi pognał ku wielkiej sali.
 [Reszte dokończe, jak będę miał czas.]

Więzy krwi:

Elizabeth Wright [Matka, postać RP] †
John Wright [Biologiczny ojciec, postać RP] †
Patrick Wright [Brat - MrSyncroPL]
Michael Wright [Kuzyn - PLMrMisiek26]
David Walker [Kuzyn - Archer223]
Kenny Hammon [Kuzyn - Darkes116] †Adopcja:


Chris Malte [Brat - Owen]
Philip Malte [Brat - Xaradus]
Secilia Malte [Siostra - Secilia]
Klemens Malte [Dziadek - Pingo]
Lisbeth Malte [Babcia - Lisabeth]
Lydia Liberhoff [Matka(?) - Smerfetka]
[font=Times New Roman]Olaf Malte [Ojciec - Froxel]


[/font]
Relacje:[font=Times New Roman]
Luke Crevan [modno] - Kolega z czasów szkolnych, nigdy go nie lubił bo jako prefekt zawsze załatwiał mu szlabany.
Catherine Gingerblade [Catherine] - Dziewczyna, którą bardzo kochał, po jego śmierci zaczęła świrować.

David Wright [Archer223] - Jego ulubiony kuzynek, prawie jak brat, za czasów szkolnych zawsze się trzymali razem.
Patrick Wright [MrSyncroPL] - Brat, na dobre i na złe zawsze trzymali się razem. Nigdy go nie opuścił, jest to jedna z niewielu osób za które Ray oddałby życie.

Tinna Johansen [zappersugar] - Koleżanka, do której Ray przez pewien czas darzył uczuciem. Po pewnym czasie jednak minęło, widocznie zwykłe zauroczenie.

Bella Lawrence [BellaLawrence] - Starsza koleżanka, którą darzył szacunkiem dopóki nie poznał jej zdzirowatej strony, później tylko go denerwowała na każdym kroku w zamku.

Raven Navarro [Rainkooli] - Również jego kumpela szkolna, na początku wydawała się bardzo ciekawą, tajemniczą osobą, ale gdy ją trochę poznał zaczęła być strasznie denerwująca i ciągle chciała go zamykać w kozie, czego Ray bardzo nie lubił.

Martin Maxin - Jeden z najlepszych nauczycieli według Ray'a, przyjaciel później. Ray dażył do niego wielkim szacunkiem i nie zmieniło się to aż do śmierci.

Felix Autumn [Felix] - Kolejny wspaniały nauczyciel, jeden z najlepszych którzy uczyli z pasją a nie od niechcenia.

Olaf Malte [Froxel] - Ojciec adopcyjny, wspaniały ojciec, nauczyciel nic dodać nic ująć. To on go wszystkiego nauczył.

Secilia Malte [Secilia] - Kochana Sis, lubił się z nią podroczyć
.
Chris Malte [Owen] - Brat, po śmierci którego Ray strasznie ubolewał, planował nawet zemstę na osobie, która go pozbawiła życia, ale nie zdążył tego dopełnić.

Philip Malte - Brat, który zniknął gdzieś razem z ojcem i słuch po nim zaginął.

Juminako Meaddl - Dobra kumpela, w której Ray za smarkacza się podkochiwał, dażył ją szacunkiem i zawsze próbował się jej przypodobać.

Rosalie Price [Centuria] - Starsza koleżanka, która kiedyś skopała mu nieźle *****ę. Później jakoś się zakumplowali.

Lorcan Procter [modno] - Taki jakiś nijaki nauczyciel, zawsze wydawało się Ray'owi, że prowadzi lekcje od niechcenia i uczy tu tylko z przymusu.

Stuart Paris [eryksuper] - Puchon z rocznika, nie za bardzo za nim przepadał ich relacje zaczynały i kończyły się na ''cześć''.

Scott Invgar [Scott] - Niewiele ich łączyło, Ray wiedział jak się nazywa i to chyba na tyle. Nie lubił go zbytnio po poglądach jakie głosił i po jego zachowaniu.

Sebastian Constantine Lavenhart - Jego kochany synek, którego próbował nauczyć, że płacz to nie jest jedyne wyjście. Nie udało mu się, ale w głębi wierzy, że wyrosnie na potężnego czarodzieja.

Lycius Malte (Ginerblade?) - Drugi kochany syn, który widocznie darzył nienawiścią do ludzi i świata, z niewiadomych przyczyn.

Mario Lestrange [C4mp3r] - Świetny nauczyciel z jego czasów szkolnych, później jego dobry przyjaciel. Prócz tego Ray pomagał mu czasem w jakiś akcjach aurorskich, dobrze się znali.

Arek Orton [ArekOrton] - Najlepszy nauczyciel astronomii, na jego lekcjach zawsze było ciekawie. Ray nie opuścił żadnej z jego lekcji, mało o nim wiedział, ale uważał go za świetnego czarodzieja.

Fabian Invgar [Aviron] - Spoko kumpel, chodził z siostrą Ray'a. Co tu dużo gadać, był w porządku.

Crevan Lavenhart [merlin0] - Inny spoko kumpel, z którym łączyły go relacje przez brata. Kiedyś mieli rozkręcić handel w Hogwarcie sprzedając tam pisma Playwizard.

Harry Potter [HarryPotter] - Spoko ziomek.

Triss Anahid [Soneaa] - Dobra kumpela, lubili sobie popić i się zabawić.

Yosuto Malte - Kuzyn, który zjawił się znikąd, Ray lubił pośmiać się z jego długich włosów, ale po za tym był w miare spoko. Straszny sztywniak.

Michael Wright [PLMrMisiek26] - Kuzyn, którego nienawidził. Zawsze był jakiś dziwny, inny. Czarna owca w rodzinie.

Villow Skeet [Sasie13] - Szwagierka, lubił się z nią zawsze droczyć. Ona chyba za mną nie przepadała.

Alexander Gingerblade [Virtus] - Ziomek z Huffelpuffu za którym nie za bardzo przepadał, taki cwaniak z niego.
Silexan Gingerblade [Silexan] - Starszy kolega z Gryffindoru. Wydawał się w porządku, chociaż lubił gnębić młodszych co nie podobało się Ray'owi.

Niklas Lavenhart [Nico] - El Cumpelo z Hogwartu, znali się nie zbyt dużo, ale można było na niego liczyć. Po za tym rucha mi siostre.
Vegard Borge [NeverMore] - Kolejny spoko kumpel, trochę dziwny z wyglądu, ale można było się z nim dogadać.
Ivan Gingerblade [Silexan] - Załatwił mu robote na pewien czas, z której Ray wyciągnął niezłą sumkę. Wydawał się na spoko goscia, Ray dużo go nie znał.

[/font]

Ciekawostki:

Interesuję się mugolską historią.
★ Potrafi w stopniu komunikatywnym rozmawiać po niemiecku.
★ Jego ulubionymi przedmiotami w Hogwarcie są Ziu, Smokologia i Zielarstwo.
★ Przy pasie zawsze przymocowany ma walkman.
★ Uznaje wszystkie rodzaje magii - białą i czarną oraz kompletnie nie rozumie dlaczego czarna magia została tak napiętnowana.
★ Jego boginem jest Anna Margel.
Różdżka z drzewa awokado, rdzeń wąsa trolla. Jej długość to 8 i  1/4 cala.
★ Jego patronus po pewnym czasie przyjął formę królika.
[font=Times New Roman][b][i]Patronus: Rekin.

[/i][/b][/font]

(Jak będę miał czas to uzupełnie coś.)
Juminako
Azkaban
Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#2
dobrze ze zdechl
tomek011
Czarodziej
Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
418
Gryffindor
#3
śmierć była jedyną rzeczą na którą zasługiwał
God
Azkaban
Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
Niech mu hapel lekkim będzie
Szkoda hopaka młody był
Świeć Japo nad jego kontem
Wiedźma
Czarodziej
Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#5
[*]

ciesz sie he he
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

BlackRav
Azkaban
Posty: 111
Tematy: 7
Gru 2014

#6
Przewidywalne.
Rayven
Adept MagiiDonator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#7
@Dodano mnóstwo relacji, na pewno kilka pominęłem, także zgłaszać się na pw lub skype czy coś i repkować!!!!!!!!!

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
C4mp3r
Na ręce złoty Animus
Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
903
Hufflepuff
#8
Dobry kumpel szkoda ze umarł
[*]

Harry Potter [HarryPotter] - Spoko ziomek
XD
CenTuria
Czarodziej
Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#9
czemu mnie nie ma w rodzinie, jestem jedyna żywa D:
Silexan
Gość


 
#10
nie ma relacji z najlepszym pracodawcą ;cSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.