Zaakceptowane Podanie na ucznia KmatixPL poprawa nr 2
KmatixPL
Czarodziej
Posty: 25
Tematy: 2
Mar 2015
4
#1
Imię i nazwisko postaci: Thomas Wilson

Miejsce urodzenia: Cambridge,Anglia

Czystość krwi: 50%

Historia postaci: Thomas urodził się 4 sierpnia 2032 roku w Cambridge.Thomas jako dziecko miał tylko jednego kolegę o imieniu Krzyś którego mama była polką stąd polskie imię.Z powodu tego że najbliższa szkoła od miejsca gdzie mieszkał Thomas znajdowała się dwie i pół godziny drogi, Thomas uczył się w domu z czego powodu było mu przykro bo chciał uczyć się w normalniej szkole i znaleźć więcej przyjaciół.Pewnego razu w wieku 9 lat gdy Thomas denerwował się z powodu tego że uczy się w domu przypadkiem odkrył w sobie magie tym że wystrzelił wazon w sufit, na początku nie wiedział co to ale potem podobne sytuacje się powtarzały i bał się że to duchy , lecz wtedy rodzice mu wszystko wyjaśnili.W wieku 11 lat dostał list z Hogwartu.Nie długo później wybrał się z rodzicami na ulice pokątną by zakupić wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły.Po zakupach od razu pojechał na peron,na początku nie mógł znaleźć peronu 9 i 3/4, ale gdy chciał się oprzeć o ścianę przenik przez nią i zorientował się że jest na peronie 9 i 3/4.Po pięciu minutach czekania na peronie przyjechał pociąg i Thomas pojechał do szkoły.

Wygląd postaci: Thomas jest chłopcem o niebieskich oczach,czarnych średniej długości włosach o jasnej skórze.Bardzo lubi nosić bluzy z kapturem a spodnie to praktycznie obojętnie oprócz dżinsów których Thomas bardzo nie lubi.Ma górnej części prawej ręki Thomas ma znamię taką małą plamkę wyglądającą jak duży pieprzyk.Jego wzrost to 154 cm , jest on średniej masy chłopcem ale dzięki temu że właśnie jest wysoki to średnio to widać.Ogólnie wygląda dość przeciętnie z wyjątkiem tego że ma średniej długości włosy bo zwykle chłopcy mają krótkie włosy.

Cechy charakteru: Thomas jest dość nieśmiałym,miłym i przyjacielskim człowiekiem , ale czasem potrafi być wredny i złośliwy, ale to rzadko.Zawsze znajdzie sobie jakąś paczkę znajomych z którą się trzyma.
Jest on inteligentnym i mądrym chłopcem , ale jest też leniwy przez co nie wykorzystuje swojego potencjału.Thomas jest też trochę chciwy al nie aż tak bardzo nigdy nie daje się naciągnąć na różne niby promocje i nie daje łatwo się przekonać do zmiany ceny na przykład podczas wymiany.Jego inne cechy to spryt,mściwość,pomysłowość kilka innych.

Zainteresowania: Thomas od zawsze bardzo interesował się wszelką magią i magicznymi stworzeniami.Thomas też lubi eksperymentować z mieszaniem różnych rzeczy,np napojów.Także Thomas bardzo lubi zwierzęta koty,psy,zwierzątka leśne , praktycznie wszystkie bo bardzo nie lubi owadów które go brzydzą.Ulubione przedmioty? Na pewno zaklęcia i uroki,opieka na magicznymi stworzeniami,eliksiry,obrona przed czarną magią.

Rodzina postaci:

Anna Górska,Wilson - Matka,Mugolka
James Wilson - Ojciec,Czarodziej                                                [OOC]
Nick w grze: KmatixPL


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Mam zamiar odgrywać moją postać jako zwykłego chłopaka który na początku będzie bardzo miły i uprzejmy żeby zdobyć kolegów a potem będzie dalej miły ale już nie tak bardzo i średnio uprzejmy

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC (In Character) To co napiszemy na tym czacie ic jest to tak jak by nasza postać mówiła.W większości gier rp na czacie Ic piszemy tak po prostu na czacie, są też akcje postaci gdzie najczęściej by ich użyć piszemy,np /me Siada na podłodze.

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC (Out of Character) To czat którego używamy do pisania rzeczy które my mówimy a nie nasza postać,np Czekaj chwile idę do łazienki

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Tak posiadam często z kolegami grałem w Gothica multiplayer, robiliśmy sobie także RP w World of Warcraft i czasem w minecraftcie ale to rzadko.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Szukałem jakiegoś serwa RP minecraft i natknąłem się na ten Smile

Akcja IC:
A- Alex  T- Thomas

T: *Nieśmiało mówi* Przepraszam
A: Czego?
T: *Mówi patrząc w górę*Nazywam się Thomas i...
A: *Pyta zaciekawiony*Czemu Patrzysz się w górę?
T: Patrze w górę ponieważ te schody się ruszają i strasznie mnie to ciekawi.
A: *Z uśmieszkiem na twarzy*Jak byłem na pierwszym roku też mnie to ciekawiło.
T: *Zaciekawiony mówi*Jak to jest że one się ruszają?
A: *Rozbawiony mówi*Magia,a bym zapomniał nazywam się Alex,*Z uśmieszkiem mówi*wiesz co mnie dziwi zwykle strasznie mnie denerwują młodsi ale ty jesteś nie najgorszy.
T: *Ucieszony mówi*Dzięki,a właśnie chciałem cie spytać jak dojść do sali transmutacji?
A: Możesz powtórzyć bo nie zrozumiałem?
T: *zirytowany*Możesz mi powiedzieć jak dojść do sali transmutacji
A: Aaaa sala do transmutacji! *Wskazując na schody po lewej mówi*Tamtymi schodami w góre i w prawo.
T: *Mówi biegnąc do sali*Dzięki to pa muszę lecieć na lekcje.
A: Nie ma za co pa.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak!!!


Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.


!!!
Selvyn
The Dark Lord
Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 3 szanse.
Bez sensu jest miejsce urodzenia, skoro nie nawiązałeś do tego w żaden sposób w historii i na dodatek postać jest Anglikiem. Zmień miejsce urodzenia na jakieś w Anglii lub uzasadnij skąd ta Polska. Wink
Zmień rok urodzenia na 2032, jako że na serwerze jest teraz 2043, a twoja postać miałaby 11 lat.
Jest stanowczo za wysoki jak na 11 lat, optymalny wzrost to 150-165 cm. 

Niedoczytany regulamin.
KmatixPL
Czarodziej
Posty: 25
Tematy: 2
Mar 2015
4
#3
Poprawione Smile
Selvyn
The Dark Lord
Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 2 szanse.
Nadal niedoczytany regulamin.
KmatixPL
Czarodziej
Posty: 25
Tematy: 2
Mar 2015
4
#5
Poprawione, i mam nadzieje że teraz jest dobrze Smile
Selvyn
The Dark Lord
Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#6
Zaakceptowane!
[Obrazek: OGMPvHO.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.