Prorok Codzienny #147 Zaskakująca decyzja!
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów
Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
406
Gryffindor
#1
Zaskakująca decyzja!
Niewielu wiedziało, że wczorajszego dnia zebrała się ponownie Rada Nadzorcza Hogwartu.

Wszystko zapowiadało się standardowo i szaro, jak na każdym posiedzeniu tej grupy rodziców i nauczycieli. Ale nic z tego!
Rozmowa błyskawicznie zeszła na temat dyrekcji Hogwartu. Minister Magii był bardzo nie zadowolony z ich pracy, tak jak zresztą sami nauczyciele, którzy mówili o braku kompetencji, imprezowaniu w każdą możliwą okazję i... oszukiwaniu uczniów, to znaczy strojeniu im bardzo często żartów.

Wszystko przerodziło się w kłótnię już po jakimś czasie, włączył się w to nawet drugi  wicedyrektor, Peter Margel. Po wymianie zdań zadecydowano to, czego nikt się nie spodziewał. Według zebranych najlepiej, by władzę nad szkołą i Ministerstwem Magii sprawowała jedna, ta sama osoba - to uprości wszystkie procedury.

**Widać tu duże ruchome zdjęcie przedstawiające obecnego Ministra Magii.**
Tak więc dyrektorem został mianowany Herpon Margel! Swoje obowiązki zacznie sprawować już jutro. Mówi, że szkołę czeka wiele zmian.
"Moim zdaniem taka zmiana była potrzebna zamkowi, teraz gdy jedna osoba rządzi wszystkim, nie będzie problemu ze sporami między Ministrem a Dyrektorem ani żadnych niesnasek"- wypowiedział się Allan Doewight, jeden z rodziców. Fred Johnson podał się zaś do dymisji.

Co sądzicie o takiej decyzji? Jesteście jej zwolennikami, czy może przeciwnikami? Piszcie do redakcji!
Wizualizacja proroka codziennego:Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.