Witaj!

**Tablica ogłoszeń przed salą Transmutacji**
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#1
**W nowym roku szkolnym tutaj będą pojawiały się informacje na temat zajęć, i planów lekcji**

(OOC)
W celu zniwelowania ocen typu "PO" czy "W", które to gracze otrzymali niemalże za darmo, ponieważ większość graczy, którzy otrzymali ocenę Wybitną czy Powyżej oczekiwań mimo że widziałem ich może raz na lekcji, mam zamiar wprowadzić następujący system oceniania i dopuszczania do egzaminu.

1)W celu uzyskania możliwości przystąpienia do egzaminu gracz musi uczestniczyć minimum na 3-4 lekcjach. Co pozwoli mu na otrzymanie oceny najwyżej Nędznej na egzaminie- Wiele osób, które na moje lekcje nie uczęszczało napisało egzamin ponieważ otrzymało pomoc OOC, gracz który nie uczęszcza na lekcje ma marne szanse zdać egzamin końcowy, a to że ma wiedzę OOC nie pokrywa się z wiedzą IC.
2)Gracz, który będzie aspirował na ocenę przynajmniej Zadowalającą musi być obecny na minimum 60% lekcji jakie się odbędą.
3) Gracz, który aspiruje na ocenę Powyżej Oczekiwań, musi:
-Być obecny na 80% zajęć
-Brać w nich czynny udział
-Napisać pracę na temat, który sam wybierze-musi dotyczyć zajęć, dziedzin transmutacji
4) Gracz aspirujący na ocenę Wybitną, poza spełnieniem powyższych kryteriów musi:
-Być obecny na 90% odbytych zajęć
-Zdać specjalny egzamin praktyczny
-Wykazać się czymś specjalnym podczas zajęć

W celu upilnowania powyższych kryteriów będę prowadził obecność na lekcji, zwłaszcza w klasach 2-3 OOC.
-------------------------------------------------------
Podjąłem takie kroki ze względu na parę czynników, które teraz wymienię:
1) Wybitne oceny, które zostały postawione za zdany niemalże 100% egzamin w większości wypadków był spisany z google, lub pomagał przy nich gracz, który uczęszczał na lekcje.
2) Jest to niesprawiedliwe w stosunku do poprzednich roczników, jak i obecnych. Wielu graczy za starych czasów musiało się bardzo postarać o ocenę Wybitną- w tym i ja, który za czasów Mapiego musiał naprawdę się wysilić, kiedy inni dostawali od góry do dołu trole, ja miałem wybitne. 
3) Ma to wprowadzić balans wśród transmutantów, wielu z tych, którzy posiadają oceny Wybitne nie wiedzą nic o przedmiocie z którego mają ocenę wybitną- co pokazała mi ostatnio sytuacja spod 3M kiedy ktoś próbował dokonać kopii pewnej substancji oczekując ze ta będzie posiadała pełne magiczne "właściwości"- mimo ubytku cech, które występują przy tego rodzaju transmutacji.
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#2
**Na tablicy ogłoszeń pojawiła się kartka informująca o tym, że dzisiejsze lekcje transmutacji się nie odbędą**
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#3
Dziś nie ma transmutacji.
Zamiast tego klasa 1 OOC ma o 18:00 latanie a 3 OOC zamiast lekcji w środę ma Historię Magii o 19:00.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#4
Dzisiejsze lekcje nie odbędą się. (Jestem w pracy do 23)

Lekcje te zostaną odrobione w środę o godzinie 14 (Jak mnie nie będzie to poczekajcie mogę się spóźnić)
Klasy od 1 do 3 ooc mają zajęcia łączone potrwa to mniej więcej półtorej godziny.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#5
Rockeł prosił żeby przekazać że dzisiejsze zajęcia z Transmutacji (07.10.2019) oraz najprawdopodobniej jutrzejsze (08.10.2019) nie odbędą się za sprawą kwestii związanych z jego pracą OOC. Ale spokojnie, dzisiaj najpewniej poda terminy nadrabiania zajęć. 

To tyle, dziękuje za uwagę i życzę miłego dzionka Shy
Why are we still here? Just to suffer? 
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#6
Z powodu pilnego zebrania nauczycieli transmutacji czarodziejskich szkół europejskich, dzisiejsze lekcje się nie odbędą. Profesor Wright po powrocie wyznaczy terminy nadrobienia zajęć.
Dzisiaj o godzinie 17:45 odbędzie się łączona lekcja transmutacji zastępcza wszystkich roczników dla chętnych poprowadzona przez Arcanusa Thorne.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#7
O godzinie 19:30 zostanie przeprowadzone zastępstwo z transmutacji dla wszystkich chętnych osób w sali zastępstw znajdującej się w wieży Wielkich Schodów.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.