Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Aya
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Aya Vermilion 
Miejsce urodzenia: Caerphilly, Walia
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Aya już od swoich najmłodszych lat była energiczną osobą i uwielbiała nawiązywać nowe znajomości. Nigdy nie miała żadnych problemów z zaangażowaniem się w relacje z rówieśnikami, traktuje wszystkich na równi. Nie toleruje żadnego rodzaju kłamstwa. Jest szczera, czasami nawet aż za bardzo i przez to czasami wynikły nie za dobre sytuacje. Jest także bardzo sprawiedliwa i nie spocznie póki nie odkryje jaka jest prawda oraz kto naprawdę zasłużył na karę, bądź nagrodę. Dziewczyna jednak jest nauczona jak się należycie zachowywać, ubierać i co powinna mówić, a czego nie w poszczególnych sytuacjach. Jest bardzo dobrze wychowana, potrafi zachować kulturę i potrafi w odpowiednich momentach ugryźć się przysłowiowo w język, by nie powiedzieć o parę słów za dużo. Bardzo często się uśmiecha i jest to szczery uśmiech. Radosna z niej dziewczynka. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i pomagać im z ich problemami. Zajmuje się także innymi rzeczami dla relaksu. Lubi czytać książki, rysować oraz zajmować się zwierzętami. Czasami, gdy jest w pobliżu swoich przyjaciół, potrafi odrzucić zasady  dobrego wychowania na bok i bawić się jak wszystkie pozostałe dzieci. 
Wygląd postaci:  Aya to całkiem ładna dziewczyna. Wyróżnia się bardzo jasną cerą i długimi, falowanymi, blond włosami. Zawsze zostawia je rozpuszczone, nigdy nie ma ich spiętych, chyba, że na jakieś ważne uroczystości. Jej oczy są w odcieniu zieleni, jak ciemne klejnoty szmaragdu. Ma zgrabną sylwetkę i dba o swój wygląd. Ma mały nosek, na którym widoczne są delikatne piegi oraz ma pełne, lekko zaróżowione usta. Jej ulubione ubrania to luźne sukienki, spódniczki oraz zwykłe koszulki. Do tego nosi buty na płaskiej podeszwie, tak zwane baleriny oraz trampki. 
Historia postaci:  Aya urodziła się siedemnastego maja i była bardzo wyczekiwana przez swoich rodziców. Odkąd tylko przyszła na świat, rodzice spędzali z nią każdą wolną chwilę. Kochali swoją córkę. Urodziła się w rodzinie, która nie miała żadnych problemów finansowych i pieniądze nie stanowiły dla nich żadnego kłopotu. Jej matka nazywała się Chiaki Vermilion, a jej ojciec Ray Vermilion. Zaś babcia miała na imię Rachel Vermilion. Dziewczynka zawsze miała wszystkiego pod dostatkiem, ale nigdy nie prosiła o dużo. Nie potrzeba jej było wiele do szczęścia. Oprócz rodziców, miała jeszcze babcię, od strony taty, która mieszkała jeden dom dalej. Często ją odwiedzała i uwielbiała z nią rozmawiać, opowiadać jak jej minął dzień. W wieku sześciu lat pierwszy raz ukazały się jej magiczne zdolności. Zdarzyło się to w rodzinnym ogródku, gdy bawiła się z dziećmi jej sąsiadów. Układała z kwiatów wianki, siedząc na ziemi i w oddali zobaczyła pięknego kwiatka, ale był za daleko i nie mogła zostawić młodszych od niej dzieci samych. Wtedy nagle kwiat uniósł się w górę i zaczął lewitować w stronę dziewczyny, upadając tuż przed jej nogami. Po tym wydarzeniu dowiedziała się, że oboje jej rodziców są czarodziejami, tak samo jak babcia. Przez kolejne lata uczyła się od całej trójki wszystkiego o magii. Codziennie dowiadywała się czegoś nowego i nigdy nie miała dość. Najbardziej interesował ją przedmiot Zielarstwa i nad nim spędzała najwięcej swojego czasu, czytając wiele różnych ksiąg. W dniu jedenastych urodzin dostała list z Hogwartu. Pobiegła z nim szczęśliwa do swoich rodziców, a oni byli bardzo z niej dumni, że go otrzymała. Parę dni później z rodzicami oraz babcią udała się na Ulicę Pokątną, gdzie wykonali zakup wszystkich potrzebnych rzeczy, żeby niczego jej nie brakło w Hogwarcie. Zatrzymywała się przy prawie każdej witrynie, podziwiając co jest za nią. Już nie mogła się doczekać pojechania tam i zobaczenia tego miejsca. Chciała wiedzieć czy jest tam tak pięknie, jak opowiadali jej rodzice oraz babcia. Jedynie co jej teraz pozostało to czekać.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Zerknęła na chłopaka i uśmiechnęła się lekko pod nosem. Uwielbiała poznawać nowe osoby, nie sprawiało jej to żadnego problemu. Było to bardzo miłe zajęcie.* Hej! Jestem Aya. *Przedstawiła się radośnie i uśmiechnęła się szerzej. Po czym podała chłopakowi dłoń na przywitanie.* Miło mi Cię poznać. Jak się nazywasz? 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, wiem, gdzie się on znajduje. A o co chodzi, stało się coś?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Zerknęła na talerz z zupą, a potem na chłopaka, który ją podawał. Uśmiechnęła się lekko w jego stronę.* Dziękuję za zupę, to miłe. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak, przeczytałam. 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Czy masz zgode na postać 100%?
Aya
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2019
0
#3
CzarnaMoc napisał(a): (26.02.2019 11:16)Czy masz zgodę na postać 100%?
Nie, już zmieniłam.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
Musiałaś trochę czekać, więc ja sprawdzę podanie. Zdecydowanie, jest to jedno z tych podań, które czytam z chęcią. Podziwiam.

Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Po Discorda puchonów zgłoś się do mnie lub opiekuna domu, miłej gry!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.