Zaakceptowane Podanie na Ucznia
GwendolynS
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lut 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Gwendolyn Shepherd
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Gwendolyn była dzieckiem, którego zawsze było wszędzie pełno. Ciężko nawiązuje kontakty z ludźmi, a przyjaciółmi zostają tylko nieliczni. Jest inteligentna, ale leniwa i samolubna. Zazwyczaj jest wredna, władcza, opryskliwa i butna, ale jak się ją bliżej pozna, to okazuje się, że to pełna optymizmu i ciętych ripost dziewczyna. Działa impulsywnie i często nie zastanawia się nad konsekwencjami. Łatwo się denerwuje i wtedy staje się małą bombą zegarową. Zazwyczaj jej stan zdenerwowania nie trwa długo i szybko się uspokaja. Uwielbia łamać zasady. Jest lojalna wobec przyjaciół i mogłaby wskoczyć za nimi w ogień. Jest zaradna i odnajdzie się w każdej sytuacji. Nie pozwala nikomu decydować o swoim życiu i zawsze walczy o swoje. Ludzie postrzegają ją za osobę śmiałą i pyskatą, ale jest to tylko maska. Rzadko okazuje przed innymi swoje wnętrze. Jest bardzo pamiętliwa i potrafi czekać na odpowiednią okazję do zemsty bardzo długo. Osoby, które kiedyś ją zawiodły, nigdy nie odzyskają jej zaufania. Jest osobą towarzyską, ale często woli zaszyć się gdzieś z książką, niż iść na imprezę. Jej pasjami są muzyka i książki, każdego rodzaju. Kłamstwo nie stanowi dla niej problemu. Jak jej na czymś zależy, potrafi zmanipulować ludzi, aby jej pomogli. Kiedy nie chce okazywać swoich emocji, ukrywa je za maską chłodnego opanowania. Kocha zwierzęta, na ich krzywdę reaguje bardziej, niż na krzywdę innych ludzi. Ma poczucie humoru i lubi dokuczać innym. Często używa ironii i sarkazmu wobec nielubianych osób.

Wygląd postaci: Gwendolyn to szczupła, niewysoka dziewczyna, można powiedzieć wręcz, że niska. Ma długie proste blond włosy. Ma duże, niebieskie oczy z psotnymi iskierkami. Na drobnym nosku znajduje się kilka drobnych piegów. Jej pełne usta zazwyczaj rozciągają w przebiegłym uśmiechu. Rysy twarzy ma dosyć ostre. Skórę ma lekko opaloną. Na prawym obojczyku ma długą, cienka bliznę, o której nie lubi opowiadać. Ubiera się zazwyczaj w ciemne jeansy i różneo kolory bluzki i T-shirty,rzadziej zakłada spódniczki czy sukienki. Jej ulubionymi butami są trampki.

Historia postaci: Gwendolyn urodziła się 7 stycznia. Jej tata jest mugolem, mama czarownicą. Oboje mieli dobrze płatne prace, więc pieniędzy nie brakowało na różne zachcianki dziewczynki. Nie domawiali jej niczego. Kiedy miała 3 lata, urodził się jej brat. Gwendolyn była o niego strasznie zazdrosna. Przez kolejne lata ciągle mu dokuczała. Rodzice zapisali ją do przedszkola, ale pyskowała do opiekunek i biła się z dziećmi, więc po miesiącu przestała tam chodzić.  Kiedy skończyła 7 lat, rodzice wyprawili jej przyjęcie urodzinowe. Gwen nie spodobało się, że jej kuzynka miała ładniejszą sukienkę od niej i sprawiła, że ubranie zniknęło. Pomimo strasznego zamieszania, rodzice byli z niej bardzo dumni. Po tym wydarzeniu mama codziennie na dobranoc opowiadała jej historie ze świata magii. Dziewczynka nie mogła się doczekać 11 urodzin i listu z Hogwartu. 2 lata potem, pewnego dnia rodzice pojechali do teatru i dzieci zostały w domu same. Złodziej włamał się wtedy do domu i zastał w nim dwójkę przerażonych dzieci. Gwendolyn pobiegła po telefon, aby zadzwonić po policję, ale zobaczyła, że mężczyzna zamachnął się nożem na jej brata. Nieświadomie użyła swojej magii i przywołała nóż do siebie. Nie zdążyła się przed nim uchylić i przedmiot rozciął jej skórę wzdłuż obojczyka. Od tamtej pory ma na nim paskudną bliznę, za to zaczęła dogadywać się z bratem. W dzień 11 urodzin została obudzona przez sowę, która przyniosła jej list z Hogwartu. Cały dzień razem z rodziną świętowała to wydarzenie. W wakacje wybrała się z mamą na ulicę Pokątną, gdzie zakupiła rzeczy potrzebne jej do nauki. W Centrum Handlowym Eeylopa kupiła sobie łaciatą kotkę, którą nazwała Mira. 1 września cała rodzina eskortowała ją na Stację King's Cross, peron 9 i 3/4. Kiedy przeszli przez barierkę, dziewczyna szybko pożegnała się z rodzicami i wsiadła do pociągu. Znalazła wolny przedział i usiadła w nim. Pomachała rodzicom przez okno, wyciągnęła książkę i czekała na rozpoczęcie się wyczekiwanej podróży.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Gwendolyn Shepherd. A ty to kto?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Oczywiście, że wiem gdzie jest Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. A o co chodzi?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Patrzy podejrzliwie na talerz. Zerka na ucznia.* Wiesz... ja chyba nie jestem głodna. *odwraca się na pięcie i szybkim krokiem odchodzi.*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Ze współpracy serweru ze Szkołą Magii Salem
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.