Zaakceptowane Podanie na Ucznia
K Kaes
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 3
Lut 2019
0
Ravenclaw
#1

Imię i nazwisko: Kamil Kaes
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Kamil Kaes jest bardzo ambitnym chłopakiem. Lubi się uczyć i rozwiązywać trudne zagadki. Wie, że zawsze można zrobić wszystko lepiej. Punktualność znaczy dla niego wiele, nie lubi gdy ktoś się spóźnia. Często sprząta po sobie jak i po kimś, gdyż dla niego to rozrywka. Świetnie dogaduję się z innymi tylko wtedy, gdy widzi, że ten ktoś jest dobry dla innych. Stara się pomagać innym w potrzebie. Świetnie gotuję dla siebie jak i swoich bliskich. Lubi dobrze sobie zjeść a także dużo spać. Jego hobby to zbieranie grzybów w lesie.  Jeśli chodzi o wady to przede wszystkim K jest samotnikiem, chodzi własnymi ścieżkami. Nie za dużo mówi, a nie lubi też gdy ktoś inny dużo gada. Szybko się obraża na innych. Nawyki które posiada to: częste spoglądanie w zegarek a także sprawdza parę razy czy wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Wygląd postaci: Średni wzrost, sylwetka proporcjonalna, nosi okulary do tego ma długie czarne włosy przysłaniające prawe oko. Oczy barwy szarej, nosi czarną kurtkę, biała podkoszulkę, czarne spodnie i białe buty.
Historia postaci: Chłopak urodził się w Szpitalu Świętego Munga w Londynie. Jego ojciec jest czarodziejem, nie wiadomo jakiego statusu krwi pracuję razem z żoną na roli. Matka za to jest mugolką. Dzieciństwo spędził w Londynie, bawiąc się przed domem na swoim placu zabaw z rówieśnikami. Również większość swojego czasu poświęcił na początki nauki. Rodzicie nauczyli go czytać jak i pisać. W wolnym czasie oprócz zabawy na podwórku, pomagał mamie sprzątać jak i czytał książki fantasy. Matka Kamila Kaes'a spędzała z nim większość czasu i odkryła, że ma zadatki na czarodzieja. Pewnego razu gdy młodzieniec zmywał naczynia, nagle uniósł się talerz i swoją wolą położył talerz na swoje miejsce za pomocą wzroku. Gdy podrósł, jego ojciec opowiedział mu o świecie magii. Celem chłopca było się ożenić z piękną kobietą, żyć na wiosce w dostatku lub zostać woźnym w magicznej szkole. Po kilku latach Kamil Kaes ku jego zaskoczeniu dostał list od sowy a w środku znajdowało się zaproszenie do Hogwartu. Uśmiechając się od ucha do ucha, rozpoczął swoją prawdziwą jeszcze nieoficjalną przygodę jako uczeń Hogwartu. Dwa dni później udał się z rodziną na ulicę Pokątną, gdzie kupił potrzebne przedmioty do nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Gdy wykonał listę zakupów, udał się do domu aby odpocząć przed ostateczną podróżą do szkoły magii. Wakacje dobiegły końca, Kamil Kaes pożegnał rodziców na Stacji King's Cross, peronie 10 i 3/4. Widząc nadjeżdżający pociąg, wsiadł do niego i znalazł przedział gdzie nikogo jeszcze nie było. Pomachał swoim rodzicom na pożegnanie i podziwiał widoki po drodze.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Kamil Kaes, bardzo mi miło. Może teraz ty się przedstawisz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wydaję mi się, że gdzieś w centrum ale nie jestem przekonany w stu procentach.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję za poczęstunek. *bardzo głodny, spożywa zupę*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się ze strony Salem.xaa.pl a także troszkę z youtube.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMANE!

- Rozpisz bardziej wygląd postaci 
- Objawienie mocy musi być powiązane z silnymi emocjami. "Pewnego razu gdy młodzieniec zmywał naczynia, nagle uniósł się talerz i swoją wolą położył talerz na swoje miejsce za pomocą wzroku." Przed zmywaniem naczyń możesz dodać coś, co wyjątkowo mogło wystraszyć lub zdenerwować twoją postać.
"Wakacje dobiegły końca, Kamil Kaes pożegnał rodziców na Stacji King's Cross, peronie 10 i 3/4." 9 i 3/4*
- Zmień imię, ponieważ twoja postać jest Brytyjczykiem. [Po prostu zmień na angielskie]

Gdy błędy zostaną poprawione, napisz pod tym postem "Poprawione". Jeżeli będziesz miał z czymś problem, możesz napisać do mnie na discordzie [Narreid#7752]

3 szanse, 3 dni
K Kaes
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 3
Lut 2019
0
Ravenclaw
#3
"Poprawione"

[font=roboto, arial, sans-serif]Imię i nazwisko:
 Jack Kaes
[/font]

Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Jack Kaes jest bardzo ambitnym chłopakiem. Lubi się uczyć i rozwiązywać trudne zagadki. Wie, że zawsze można zrobić wszystko lepiej. Punktualność znaczy dla niego wiele, nie lubi gdy ktoś się spóźnia. Często sprząta po sobie jak i po kimś, gdyż dla niego to rozrywka. Świetnie dogaduję się z innymi tylko wtedy, gdy widzi, że ten ktoś jest dobry dla innych. Stara się pomagać innym w potrzebie. Świetnie gotuję dla siebie jak i swoich bliskich. Lubi dobrze sobie zjeść a także dużo spać. Jego hobby to zbieranie grzybów w lesie.  Jeśli chodzi o wady to przede wszystkim Jack jest samotnikiem, chodzi własnymi ścieżkami. Nie za dużo mówi, a nie lubi też gdy ktoś inny dużo gada. Szybko się obraża na innych. Nawyki które posiada to: częste spoglądanie w zegarek a także sprawdza parę razy czy wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Wygląd postaci: Średni wzrost, sylwetka proporcjonalna, nie ma nadwagi lecz też nie jest jakimś chudzielcem. Nosi okulary do tego ma długie czarne włosy, które są "ulizane" i przysłaniają prawe oko. Ma dosyć jasną karnację, lekko odstające uszy ale nie aż tak bardzo. Jego nos jest lekko przekrzywiony lecz też nie jakoś bardzo. Za to oczy ma tajemnicze, źrenice barwy szarej. Nosi trzy pierścienie na lewej dłoni, dwa znajdują się na palcu serdecznym a jeden na palcu wskazującym. N[font=roboto, arial, sans-serif]osi również czarną kurtkę, biała podkoszulkę, czarne spodnie i białe buty. Większość dziewczyn sądzi, że jest bardzo przystojny co faktycznie nie można mu odmówić. Zapewne ma to po rodzicach.[/font]

Historia postaci: Chłopak urodził się w Szpitalu Świętego Munga w Londynie. Jego ojciec jest czarodziejem, nie wiadomo jakiego statusu krwi pracuję razem z żoną na roli. Matka za to jest mugolką. Dzieciństwo spędził w Londynie, bawiąc się przed domem na swoim placu zabaw z rówieśnikami. Również większość swojego czasu poświęcił na początki nauki. Rodzicie nauczyli go czytać jak i pisać. W wolnym czasie oprócz zabawy na podwórku, pomagał mamie sprzątać jak i czytał książki fantasy. Matka Jack'a Kaes'a spędzała z nim większość czasu i odkryła, że ma zadatki na czarodzieja. Sam Jack odkrył, że dzieje się z nim coś dziwnego. Przechodząc przez swój ogródek nagle wokół niego zebrały się kruki i zaczęły go atakować. Chłopiec w tamtym momencie użył ataku psychicznego, samym wzrokiem odpędził kruki od siebie i czuł się jakby miał zaraz wybuchnąć. To zjawisko można było nazwać - magią! Pewnego razu gdy młodzieniec zmywał naczynia, nagle uniósł się talerz i swoją wolą położył talerz na swoje miejsce za pomocą wzroku. Gdy podrósł, jego ojciec opowiedział mu o świecie magii. Celem chłopca było się ożenić z piękną kobietą, żyć na wiosce w dostatku lub zostać woźnym w magicznej szkole. Po kilku latach Jack Kaes ku jego zaskoczeniu dostał list od sowy a w środku znajdowało się zaproszenie do Hogwartu. Uśmiechając się od ucha do ucha, rozpoczął swoją prawdziwą jeszcze nieoficjalną przygodę jako uczeń Hogwartu. Dwa dni później udał się z rodziną na ulicę Pokątną, gdzie kupił potrzebne przedmioty do nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Gdy wykonał listę zakupów, udał się do domu aby odpocząć przed ostateczną podróżą do szkoły magii. Wakacje dobiegły końca, Jack Kaes pożegnał rodziców na Stacji King's Cross, peronie 9 i 3/4. Widząc nadjeżdżający pociąg, wsiadł do niego i znalazł przedział gdzie nikogo jeszcze nie było. Pomachał swoim rodzicom na pożegnanie i podziwiał widoki po drodze.Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Nazywam się Jack Kaes, bardzo mi miło. Może teraz ty się przedstawisz?Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

(Wydaję mi się, że gdzieś w centrum ale nie jestem przekonany w stu procentach.)Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję za poczęstunek. *bardzo głodny, spożywa zupę*Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się ze strony Salem.xaa.pl a także troszkę z youtube.Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 

Tak


[font=roboto, arial, sans-serif]Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.[/font]
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#4
Tym razem postarałeś się bardziej, szanuję to.

Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Na discordzie zgłoś się do opiekuna domu po discorda domu Roweny Ravenclaw.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.