Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Wynonna_Perez
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Wynonna Perez
Miejsce urodzenia: Madryt, Hiszpania
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Wynonna Jest osobą upartą, która dąży do wyznaczonego celu. Nie zawaha się użyć siły, aby zrealizować swoje plany. Już od najmłodszych lat robiła wszystko, aby zaspokoić swoją ciekawość i dostać to, czego pragnie. Przez to zyskała szacunek u rówieśników. Uważano ją za dziewczynę, która może zabić (lub rzucić klątwę) samym spojrzeniem. Rodzice byli z niej bardzo dumni, gdyż urodził im się w rodzinie nowy Ślizgon. Wynonna starała się ich naśladować: podziwiała swoją matkę, która była pełna wdzięku. Ojciec był chłodny i odnosił się do rodziny z szacunkiem. Nie okazywał swoich uczuć. To właśnie od niego Nona nauczyła się jak nie ujawniać swoich emocji. Ukrywała je za maską wredności, która malowała się na jej twarzy. Swoje uczucia okazywała tylko wybranym osobom, które zyskały u niej szacunek. Czasami dziewczyna miała już dość wiecznego udawania twardej i silnej czarownicy, jednak była wychowana w taki sposób, że nie mogła się poddawać. Dla obcych była chłodna i obojętna. Dopiero przy bliższym poznaniu można dostrzec, że jest to przyjacielska dziewczyna, która potrafi zrobić wszystko dla swojej rodziny i przyjaciół (których ma bardzo mało). Wynonnę można łatwo wyprowadzić z równowagi. Przez to zaczyna się wściekać i oczerniać inne osoby. Czasami potrafi uknuć zemstę: swoją wspaniałą zdolnością kłamania potrafi zaczarować każdego. W odreagowaniu pomagają jej książki, w których odnajduje spokój. Jest bardzo ambitna i próbuje za wszelką cenę być najlepsza. Udoskonala swoje zdolności poprzez czytanie i praktyki magiczne.
Wygląd postaci: Wynonna to wysoka i szczupła dziewczyna o brązowo-szarych oczach. Jest metamorfomagiem (zdolności te odziedziczyła po swojej babce od strony matki) więc często zmienia kolor swoich włosów, jednak najczęściej przybierają one kolor ciemnobrązowy lub fioletowy. Lekko falowane włosy sięgające połowy pleców związuje w kucyka, albo zaplata warkocza. Jej twarz jest smukła, a uwagę przyciągają jej pełne i czerwone usta. Dookoła oczów rozprzestrzenia się wachlarz czarnych rzęs. Nos lekko zadarty, na którym da się zauważyć delikatne plamy - pozostałość po przebytej chorobie. Na jej ciele pojawiło się mnóstwo czarnych pieprzyków. Cerę ma bardzo jasną, co często kontrastuje z czarnymi ubraniami. Nona ubiera długie suknie w ciemnych barwach. Czerń odzwierciedla jej charakter i podkreśla piękno jej urody. Zawsze stara się zachować klasę, tak jak jej matka. Jednak czasami zakłada zwiewne i jasne sukienki.
Historia postaci: Nona urodziła się w arystokrackiej rodzinie. Wszyscy jej członkowie należeli do domu Salazara Slytherina. Dziadek od strony matki był mugolem, co pogorszyło reputację jej matki. Jednak poznała ojca Nony, który zakochał się w niej do szaleństwa. Po kilku latach przyszła na świat w Madrycie, specjalnym szpitalu dla czarodziejów. Rodzice cieszyli się na jej przyjście. Jest to ich jedyne dziecko. Wynonna była bardzo podobna do swojej matki, jednak charakter ma po swoim ojcu. Od dziecka była traktowana jak księżniczka. Uwielbiała, gdy rodzice czytali jej opowiadania o wróżkach i księżniczkach, które później starała się odzwierciedlić w swoim szkicowniku. Rodzice starali się, aby ich córka była najlepszą czarownicą. W wieku 5 lat dostała swoją pierwszą miotłę, na której uczyła się latać i grać w Quidditcha. Do dzisiaj szkoli się w tym sporcie i w przyszłości chce zagrać w prawdziwym meczu. W dniu swoich jedenastych urodzin otrzymała list z Hogwartu. Była bardzo szczęśliwa, a jej rodzice bardzo dumni. Wynonna traktowała swoją rodzinę jak skarb, który należy za wszelką siłę chronić. Gdy miała kilka miesięcy ujawnił się jej talent do metamorfomagii. Jest to dosyć zabawne, gdyż jej matka nie miała takich zdolności. Dziewczynka odziedziczyła je po swojej babce.Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Szybko zerknęła na chłopaka i zmarszczyła lekko brwi. Obejrzała go od stóp do głów i uśmiechnęła kącikiem ust. Otworzyła delikatnie usta i odpowiedziała chłodnym głosem.* Cześć, jestem Wynonna Perez. *Zaakcentowała swoje nazwisko i dumnie uniosła głowę do góry. Po chwili głosem pewnym siebie dodała.* A Ty jak się nazywasz? Chciałabym wiedzieć kto bezczelnie narusza mój czas wolny.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wiem. Czytałam o tym, a co?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Wzięła od chłopaka talerz zupy, a następnie upuściła go na podłogę. Podejrzana ciecz od razu rozlała się po kamiennej posadzce.* Oj oj. Chyba musisz posprzątać, bo to był Twój talerz.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Ze szkoły magii Salem.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak, przeczytałam.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Scylla
Czarodziej
Posty: 55
Tematy: 9
Lip 2018
71
#2
wstrzymuje

Historia powinna zawierać
-opis momentu objawienia mocy
-zakupy na pokątnej
-odjazd pociągiem z peronu 9 i 3/4
-czy masz zgodę na metamorfomagie?
-jak twoja postać trafiła do naszego kraju, skoro wcześniej była w Hiszpanii?
3 dni 3 szanse
Wynonna_Perez
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2019
0
#3
Imię i nazwisko: Wynonna Perez

Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga.
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Wynonna Jest osobą upartą, która dąży do wyznaczonego celu. Nie zawaha się użyć siły, aby zrealizować swoje plany. Już od najmłodszych lat robiła wszystko, aby zaspokoić swoją ciekawość i dostać to, czego pragnie. Przez to zyskała szacunek u rówieśników. Uważano ją za dziewczynę, która może zabić (lub rzucić klątwę) samym spojrzeniem. Rodzice byli z niej bardzo dumni, gdyż urodził im się w rodzinie nowy Ślizgon. Wynonna starała się ich naśladować: podziwiała swoją matkę, która była pełna wdzięku. Ojciec był chłodny i odnosił się do rodziny z szacunkiem. Nie okazywał swoich uczuć. To właśnie od niego Nona nauczyła się jak nie ujawniać swoich emocji. Ukrywała je za maską wredności, która malowała się na jej twarzy. Swoje uczucia okazywała tylko wybranym osobom, które zyskały u niej szacunek. Czasami dziewczyna miała już dość wiecznego udawania twardej i silnej czarownicy, jednak była wychowana w taki sposób, że nie mogła się poddawać. Dla obcych była chłodna i obojętna. Dopiero przy bliższym poznaniu można dostrzec, że jest to przyjacielska dziewczyna, która potrafi zrobić wszystko dla swojej rodziny i przyjaciół (których ma bardzo mało). Wynonnę można łatwo wyprowadzić z równowagi. Przez to zaczyna się wściekać i oczerniać inne osoby. Czasami potrafi uknuć zemstę: swoją wspaniałą zdolnością kłamania potrafi zaczarować każdego. W odreagowaniu pomagają jej książki, w których odnajduje spokój. Jest bardzo ambitna i próbuje za wszelką cenę być najlepsza. Udoskonala swoje zdolności poprzez czytanie i praktyki magiczne.
Wygląd postaci: Wynonna to wysoka i szczupła dziewczyna o brązowo-szarych oczach. Często zmienia wygląd swoich włosów na ciemnobrązowy lub fioletowy. Lekko falowane włosy sięgające połowy pleców związuje w kucyka, albo zaplata warkocza. Jej twarz jest smukła, a uwagę przyciągają jej pełne i czerwone usta. Dookoła oczów rozprzestrzenia się wachlarz czarnych rzęs. Nos lekko zadarty, na którym da się zauważyć delikatne plamy - pozostałość po przebytej chorobie. Na jej ciele pojawiło się mnóstwo czarnych pieprzyków. Cerę ma bardzo jasną, co często kontrastuje z czarnymi ubraniami. Nona ubiera długie suknie w ciemnych barwach. Czerń odzwierciedla jej charakter i podkreśla piękno jej urody. Zawsze stara się zachować klasę, tak jak jej matka. Jednak czasami zakłada zwiewne i jasne sukienki.
Historia postaci: Nona urodziła się w arystokrackiej rodzinie. Wszyscy jej członkowie należeli do domu Salazara Slytherina. Dziadek od strony matki był mugolem, co pogorszyło reputację jej matki. Jednak poznała ojca Nony, który zakochał się w niej do szaleństwa. Po kilku latach przyszła na świat w szpitalu św. Munga. Rodzice cieszyli się na jej przyjście. Jest to ich jedyne dziecko. Wynonna była bardzo podobna do swojej matki, jednak charakter ma po swoim ojcu. Od dziecka była traktowana jak księżniczka. Uwielbiała, gdy rodzice czytali jej opowiadania o wróżkach i księżniczkach, które później starała się odzwierciedlić w swoim szkicowniku. Rodzice starali się, aby ich córka była najlepszą czarownicą. Jej moc pojawiła się z dniem jej 3 urodzin. Podczas uroczystego obiadu złapała za kwiatek, znajdujący się przy kominku, a on momentalnie zmienił się w lodowatą roślinę, która rozpadła się podczas dotyku. Było to wielkie zaskoczenie dla wszystkich. Jej matkę przyprawiło to o łzy szczęścia, a ojciec zdobył się na odrobinę uśmiechu. Było wiadomo, że Wynonna jest czarownicą z ogromną mocą. W wieku 5 lat dostała swoją pierwszą miotłę, na której uczyła się latać i grać w Quidditcha. Do dzisiaj szkoli się w tym sporcie i w przyszłości chce zagrać w prawdziwym meczu. W dniu swoich jedenastych urodzin otrzymała list z Hogwartu. Była bardzo szczęśliwa, a jej rodzice bardzo dumni. Wynonna traktowała swoją rodzinę jak skarb, który należy za wszelką siłę chronić. Na następny dzień udała się z matką (ojciec jak zawsze był zapracowany) na ulicę Pokątną. Jej pierwszym celem był sklep Ollivandera. Stary sklepikarz wyszukiwał rozmaite różdżki, jednak żadna z nich nie spełniała oczekiwań dziewczyny. Jednak, gdy wzięła do ręki wiązową różdżkę z włóknem ze smoczego serca, od razu wiedziała, że to jest jej jedyna i najlepsza rzecz. Po wybraniu magicznego patyka kupiła jeszcze potrzebne podręczniki, przybory pisarskie, kociołek, ingredencje, szaty, tiarę, itp. Była bardzo szczęśliwa i nie mogła się doczekać wyjazdu. 1 września pojawiła się na peronie 9 i ¾. Starała się nie okazywać swojej radości. Założyła maskę obojętności i uściskała rodziców, po czym wsiadła do pociągu i odjechała do wymarzonej szkoły. Po drodze nie wdawała się w rozmowy z innymi, gdyż traktowała ich jak rozkapryszone dzieci.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Szybko zerknęła na chłopaka i zmarszczyła lekko brwi. Obejrzała go od stóp do głów i uśmiechnęła kącikiem ust. Otworzyła delikatnie usta i odpowiedziała chłodnym głosem.* Cześć, jestem Wynonna Perez. *Zaakcentowała swoje nazwisko i dumnie uniosła głowę do góry. Po chwili głosem pewnym siebie dodała.* A Ty jak się nazywasz? Chciałabym wiedzieć kto bezczelnie narusza mój czas wolny.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wiem. Czytałam o tym, a co?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Wzięła od chłopaka talerz zupy, a następnie upuściła go na podłogę. Podejrzana ciecz od razu rozlała się po kamiennej posadzce.* Oj oj. Chyba musisz posprzątać, bo to był Twój talerz.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Ze szkoły magii Salem.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak, przeczytałam.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Scylla
Czarodziej
Posty: 55
Tematy: 9
Lip 2018
71
#4
Jak rozumiem, przy zmianie koloru włosów chodzi o farbowanie.
Ładne podanie ps. następnym razem wystarczy zedytować wątekZaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.