Witaj!

~Piknik | Biwak w Hogwarcie~
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#1
**Ogłoszenie zostało zawieszone na tablicach ogłoszeń każdego z domów, głównych tablicach informacyjnych w Hogwarcie oraz można natrafić też na tablicach ogłoszeń niektórych przedmiotów.**
[Obrazek: BelatedGentleGermanwirehairedpointer-max-1mb.gif]
P I K N I K | B I W A K
Zakończenie roku zbliża się coraz większymi krokami w naszą stronę, spędźmy ostatnie chwile w szkole na wspólnej zabawie, śpiewach i wspominkach!

***
Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart na wspólne spędzenie czasu w spokojnej i miłej atmosferze w przedostatni dzień szkoły! Specjalnie na tą okazje będziecie mogli skorzystać z wielu przygotowanych dla Was atrakcji w postaci różnych zabaw i tak dalej! Tym razem zamiast dań przygotowanych przesz skrzaty wasze podniebienia skosztują przysmaków z dziurawego kotła, a na zakończenie usmażonej  kiełbaski prosto z ogniska.
***
Stańmy wszyscy ponad podziałami i zintegrujmy się, a zabawa będzie nam towarzyszyć do upadłego. Będzie to idealny czas na pożegnanie uczniów najstarszych klas, którzy opuszczą mury naszego cudownego zamku zaraz po ceremonii zakończenia roku szkolnego. 
***
Osoby biorące udział w biwakowym pikniku są zwolnione z ciszy nocnej oraz noszenia szaty szkolnej - ubierzcie się swobodnie! Dla uczestników w różnych zabawach są przewidziane małe nagrody upominkowe! Uczniowie piszący egzaminy proszeni są o stawienie się po ich napisaniu o ile decydują się pisać dany przedmiot!

Sobota [09.03.2019] godzina 20:00 obozowisko w drodze na stadion Quidditcha

(Ps: Wiem, że to zabrzmi jak żebranie o lajka i atencji ale prosiłabym osoby zainteresowane o zostawienie lajka, żeby wiedzieć ile osób wstępnie jest zainteresowanych i na ile osób przygotować zabawy/konkurencje itd Big Grin)
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
@Szybki ref to dzisiajSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.