Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Qrcek000
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2019
1
#1
Imię i nazwisko: Percy Cargy
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga w Londynie
Status krwi: 25% 
Cechy charakteru: Percy nie jest odważy. Nie lubi samotności, ale lubi towarzystwo innych ludzi. Jest bardzo koleżeński. Niestety czasami jest arogancki, ale to tylko wtedy jeśli ktoś go obrazi. Chłopiec też jest spóźnialski, lecz spóźnia się tylko w poniedziałek i to na pierwszą lekcje. Percy jest pilny i życzliwy. Lubi też się uczyć.
Wygląd postaci: Percy nie jest wysoki. Ma brązowe włosy. Posiada też piwne oczy. Ma okrągłą buzie i małe uszy oraz nos. Percy jest także otyły. Bardzo lubi nosić żółte ubrania, szczególnie bluza i szalik. Jako spodnie zwykle nosi dresy. Jednak zawsze można go zobaczyć w eleganckich butach na stopach. Percy posiada wadę wzroku i nosi okulary, ale czasami ubiera soczewki. Chłopiec również ma bliznę na dłoni w postaci czerwonych kropek.
Historia postaci: Percy urodził się 15 sierpnia 2060 roku w Londynie. Był jedynakiem. Czarodziejką była jego Świętej Pamięci Babcia ze strony Mamy. Jego matka niestety nie dostała się do Hogwartu. Żyło mu się dobrze do czasu pójścia do mugolskiej szkoły. Tam wszyscy się z niego śmiali. Głównym powodem drwin z Percy'ego była jego nadwaga i okulary. Chłopiec od czasu do czasu nie wychodził z pokoju i płakał w nim. Moc objawiła mu się gdy po raz kolejny płakał. Wtedy nagle żarówki i klosze na lampy zaczęły pękać. Gdy powiedział o tym rodzicom, tylko mama wiedziała o co chodzi. Ojciec jednak pomyślał o psychiatryku. Jego rodzice nie byli zamożni. Tata był taksówkarzem, a mama sprzątaczką w pobliskim szpitalu. 15 sierpnia 2071 roku do Percy'ego przyleciała sowa z listem w dziobie. List okazał się być z Hogwartu. Chłopiec z matką się ucieszyli. Kobieta musiała wytłumaczyć zapracowanemu tacie o co chodzi. Natychmiast poszli na ulicę pokątną i kupili potrzebne rzeczy. Z każdym dniem Percy był coraz bardziej podekscytowany. Gdy nadszedł dzień 1 września chłopiec oszalał i wstał wcześnie rano, żeby tylko zdążyć na pociąg. W końcu całą rodziną wybrali się na dworzec Kings Cross. Weszli na peron 9¾ i zobaczyli wielki stary pociąg z napisem "Hogwarts Express". Chłopiec wsiadł, pożegnał się ze wszystkimi przez okno i odjechał.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
[nick] Cześć! Jestem Percy Cargy. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
[nick] (Pałac Kultury w Warszawie jest na placu przy ulicy Defiliad)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
[nick] *Odbiera talerz i mówi* Dziękuję Ci! Jesteś naprawdę miły.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Seria Sid Friends II na kanale Drollercaster.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Żeby to raz.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Szkoda, że podanie jest takie krótkie.. Z chęcią przeczytam kartę tej postaci. Liczę na to, że postać nie zostanie znijaczona i pozostanie na wyglądzie z podania.

Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Po discorda puchonów zgłoś się do mnie lub opiekuna domu. Witamy w świecie magii!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.