Zaakceptowane Podanie na Ucznia
przemcio12d
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Isaac Blood
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Isaac jest małomówny ,nie rozmawia zbytnio z ludźmi iż jest dość podejrzliwą osobą. Ze względu na to co przeżył w życiu trudno zdobyć jego zaufanie. Do wszystkich praktycznie zachowuje się zupełnie obojętnie.Nie okazuje zbytnio nikomu swych emocji.Tak naprawdę podczas rozmowy z Isaacem nie wiesz czy uzyskasz odpowiedź do swego pytania czy kontynuacji rozmowy. Bardzo często zamyśla się myśląc o różnych rzeczach często prowadzi to iż ludzie myślą iż po prostu ich odrzuca. W nagłych przypadkach czy też jeśli pozna się go bardziej na pewno w osobnych chwilach potrafi pokazać swe emocje jakże i normalnie porozmawiać. Trudno go rozgniewać iż w wielu rzeczach jest obojętny ale jeśli już się zdenerwuje może prowadzić to do pewnych konsekwencji. Stara się samotnie osiągnąć swoje cele za którymi dąży.Nie angażuje się zbytnio w nowe przyjaźnie iż boi się pewnego odrzucenia czy faktu że mogą się z niego naśmiewać.Zazwyczaj przy różnych zadaniach woli robić wszystko sam niż w grupie.Niezbyt odpowiada mu przebywanie wśród dużej ilości osób woli pomieszczenia gdzie nie ma za dużo osób. Na każdy różny temat może mieć zdanie lecz nigdy go nie wyrazi. Stara się zawsze doprowadzić aby miał korzyści dla siebie iż nie interesują go zbytnio inne osoby chyba że jest kogoś kogo polubi.Mimo iż nie zachowuje się albo tak nie wygląda ma bardzo dobrą pamięć jakże i nie brakuje mu wielu pokładów inteligencji poprzez fakt iż lubi czytać różne książki.Lubi ryzykować w zakazane rzeczy których zwykłych ludzią nie wolno albo może ryzykować nawet choćby swym życiem. Nie lubi ludzi którzy chwalą się swoimi czynami wywyższając się na innych.Potrafi bardzo szybko w głowie stworzyć wiele teori czy też zdarzeń które mogły by się wydarzyć przy danej okazji. Jeśli już komuś zaufa i ta osoba w jakiś sposób zawiedzie jego zachowanie zazwyczaj będzie już nastawiony do niej wrogo lub też trudno będzie odzyskać choćby cześć zaufania.Nie ma zdolności przywódczych ani kierowniczych ale za to świetnie radzi sobie w pojedynke.
Wygląd postaciBig Griność wysoki i lekko umieśniony chłopak-Mierzy około metr ośięmdziesiąt,a waży około Siedemdziesiąt kilogramów. Ma w miarę umieśnione ręce które są pozornie bardzo silne,jego nogi również są bardzo wytrzymałe pod względem fizicznym. Przy barkach widać jego zarysy obojczyka. Ma dość bladą cere przez co wygląda troche jak zmarły. Na jego prawie nigdy nie ma uśmiechu czy smutnej miny. Jego oczy są bardzo ciekawe iż są szare jakże widać w nich "groźność".Są dosyć spore oraz naturalne. Widoczne są nad nimi jasne brwi. Jego usta są jakby lekko fioletowawe. Jego włosy są koloru białago,nie są zbyt długie a raczej są jagby lekko postawione,zazwyczaj wiecznie są rozczochrane. Zaś nos jest prosty niezbyt wielki. Na rękach czy plecach ma wiele blizn ale zazwyczaj są zakryte iż lubi nosić bluzy .
Historia postaci: Jego rodzina nie była niezwykła lecz dla Isaaca był to dom grozy. W dzieciństwie często uciekał z domu przez co sprawiał sobie problemy. Jego rodzice nie mieli problemu aby ukarać swego syna poprzez kary cielesne przez co Isaac w pewnym aspekcie polubił ból.W szkole miał tylko jednego przyjaciela nie chciał kolegować się z innymi. Był obojętny. Jego życie nie miało konkretego celu przez co często znikał w książkach czy też swoim świecie. Pewnego razu jego rodzice chceli mu zabrać jego kolekcje najważniejszych ksiażek a wręcz zniszczyć. W aspekcie złości pierwszy raz objawiły się jego moce.Zranił swego Ojca który miał zamiar spalić książki przez co sam został dość mocno poparzony. Matka jakże i Ojciec po tym incydencie oddali mnie dziadka. Rodzie już nigdy nie wysłali mu listu czy choćby odwiedzili dziadków czy mnie. Po jakiś roku do dziadków trafił list z Hogwartu który mi przekazali. Dziadkowie byli szczęśliwi ,spakowali bardzo szybko mnie jakże i dla mnie w głowie stał się fakt iż może czekać mnie ciekawa przygoda jakże i wiele się nauczę dla własnych celów czyli niebezpiecznych przgód. Wizyta na ulicy pokątnej poszła szybko,pożegnał się z dziadkami a niewiadomo kiedy wszystko to mineło. Przy wyjeździe w jego głowie zbierało się tylko wiele myśli.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [IsaacBlood] *Spojrzał na chłopaka na chwile jedynie by zaraz wzorkiem wrócić do małej książeczki którą trzyma w ręce,nie interesując zbytnio się jego osobą.* 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
UczeńKlasa1 [IsaacBlood] (Nie i nie interesuje mnie to)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spogląda na chłopaka ,odsuwając ja kawałek od siebie. Mierzy go przez krótką chwile wzrokiem,dodając.*Możesz przestać zawracać mi głowę ?
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od pewnego przyjaciala .

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak,oczywiście. 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
No dohrze..Pamiętaj, że twoja postać ma 11 lat. Nie może być umięśniony, mieć 180 cm wzrostu i umięśnionych rąk. Nie odgrywaj tego, przynajmniej w tak młodym wieku.

Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Po discorda zgłoś się do mnie lub opiekuna domu. Witamy w świecie magii!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.