Odrzucone Podanie na Ucznia
Pegazia
Czarodziej
Posty: 11
Tematy: 11
Mar 2019
1
#1
Imię i nazwisko:
Lia Dark
Miejsce urodzenia: 
Szpital Swietego Munga w Londynie
Status krwi: 
75%
Cechy charakteru:
 
Lia jest wstydliwa i zawzięta. Jest także sprytna, przebiegła i chytra. Nie lubi kiedy ktoś ma inne zdanie niż ona, a już w ogule kiedy ta osoba mówi to na głos. Postać jest też miła, ambitna i mądra. Nie zawsze jednak wykorzystuje Lia tą wiedze do dobrych celow, chociaż prawie nigdy nie łamie zasad i prawie zawsze nie ma żadnych kłopotów. Lia nie lubi za bardzo towarzystwa innych osób. Ciężko nawiązuje nowe przyjaźnie i znajomości. Jednak kiedy ma zaufanego Przyjaciela czy Przyjaciółke to wtedy dzieli z nim prawie wszystko. W innym wypadku nigdy nie okazuje swoich emocji. Często woli zostawać w pokoju i sie uczyć, niż iść na imprezę.
Wygląd postaci: 
Lia jest nie za wysoka i nie za niska. Wygląda jak normalna 11 latka. Lia ma bardzo ciemne oczy, które pasują Lii do jej czarnych, prostych zadbanych włosów. Jest ona szczupła i ma znamie na prawej ręce. Nigdy nie pokazuje tego znamia. Zawsze ubiera się tak, żeby te znamie przykryć. Lia ubiera się raczej w czarne lub ciemno-zielone ciuchy.
Historia postaci: 
Lia żyła ze swoim bratem i rodzicami w małym domku w Londynie. Niedaleko żyła jeszcze jej Babcia, Dziadek, Kuzynostwo i cała reszta jej rodziny. Lia często odwiedzała dom Babcii i Dziadka. Prawie cała jej rodzina była czystokrwista. Lia sama nie była do końca czystokrwista, ale od samego początku nie miała z tym problemu. Co inego jej Babcia i Dziadek i prawie cała jej rodzina. Od zawsze opowiadali oni jej opowieści o Hogwarcie. Mówili straśnie dużo negatywnych i wyśmiewających historii o Mugolach i nie czystokrwistych czarodziejach. Lia wieżyła na początku we wszytkie te historie, jednak kiedy dorosła (czyli kiedy miała tak gdzieś 10, 11 lat) sama nie była już pewna w co ma wieżyć i jak ma myśleć. Miała nadzieje że Hogwart odpowie jej na te pytanie.
W szkole w Londynie nie była Lia nigdy tolerowana przez innych uczniów. Zawsze się wszyscy z niej śmieli i przezywali ją. Mówili że jest dziwadłem. Czasami przeżywała Lia to strasznie, jednak pocieszenie Dziadka pomagało: „Mówią tak bo jesteś od nich lepsza i są zazdrośni.” Lia wiedziała, że to jest bardzo arogancje myślenie, ale zawsze ta myśl ją pocieszała.
W końcu, w wieku 11 lat, dostała Lia to, na co tak długo czekała; czarna, przepiękna sowa przyleciała przez balkon jej małego domku z listem od Hogwartu. Lia nie zdążyła się obejrzeć, a już znalazła się na pokątnej u Olivandera kupując swoją pierwszą różczke.Trfało to bardzo długo, aż w końcu odpowiednia różczka ją wybrała. Szybko dokończyła swoje zakupy i już znalazła sie w pociągu szukając miejsca i przyjaciół.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam sie Lia Dark. A ty jak sie nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, w Warszawie xD)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*biorę od ciebie talerz i stawiam go koło siebie*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: drollercaster, internet 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
+20 za spamienie podaniami pomimo komentarzy weryfikatorów
Link do wstrzymanego podania: https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=19102Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.