Odrzucone Podanie na Ucznia
Pegazia
Czarodziej
Posty: 11
Tematy: 11
Mar 2019
1
#1
Imię i nazwisko: 
Lia MacDougal
 
Miejsce urodzenia: 
Szpital Swietego Munga w Londynie 

 
Status krwi:
 75%

 
Cechy charakteru: 
Lia jest wstydliwa i zawzięta. Jest także sprytna, przebiegła i chytra. Nie lubi kiedy ktoś ma inne zdanie niż ona, a już w ogule kiedy ta osoba mówi to na głos. Postać jest też miła, ambitna i mądra. Nie zawsze jednak wykorzystuje Lia tą wiedze do dobrych celow, chociaż prawie nigdy nie łamie zasad i prawie zawsze nie ma żadnych kłopotów. Lia nie lubi za bardzo towarzystwa innych osób. Ciężko nawiązuje nowe przyjaźnie i znajomości. Jednak kiedy ma zaufanego przyjaciela czy przyjaciółke to wtedy dzieli z nim prawie wszystko. W innym przypadku nigdy nie okazuje swoich emocji. Często woli zostawać w pokoju i sie uczyć, niż iść na imprezę. 

 
Wygląd postaci:
 Lia jest nie za wysoka i nie za niska. Wygląda jak normalna 11 latka. Lia ma bardzo ciemne oczy, które pasują jej do czarnych, prostych, zadbanych włosów. Jest ona szczupła i ma znamie na prawej ręce. Nigdy nie pokazuje tego znamia. Zawsze ubiera się tak, żeby te znamie przykryć. Lia ubiera się raczej w czarne lub ciemno-zielone ciuchy. 

 
 
Historia postaci:
  Historia Lii MacDougal zaczeła sie w Szpitalu Swietego Munga w Londynie...

Lia żyła w małym domku w Londynie ze swoją rodziną. Mieszkała ze swoją dużo starszą siostrą i jej rodzicami. Nie daleko z tąd znajdował się dom jej babci i dzaidka. W tym domku mieszkali czasami także jej kuzyni. Prawie cała jej rodzina była czystokrwista. Ona sama nie była do końca czystokrwista.
Jej Babcia i Dziadek dużo opowiadali Lii o Hogwarcei i o magii. Bardzo dużo sie ona od nich nauczyła. Lia zauważyła że umię czarować kiedy miała 5 lat. Zaczeła podnosić rzeczy nie dotykając ich. Rodzice Lii jednak nie lubili kiedy ona dowiadywała się o Hogwarcie. Nie chcieli jej tam wysyłać. Mówili jej że sami nie chodzili do tej szkoły i że ona też nie będzie. Lia jednak sie tak łatwo nie poddała. Kiedyś wyszła nocą ze swojego pokoju i poszła do piwnicy jej domku. Rodzice nigdy jej tam nie pozwalali wchodzić, dlatego zamkneli tą piwnice na klucz. Lia wiedziała że może znajdować się w tej piwnicy coś, co pomoże jej dostać się do Hogwartu. Sprytnie wykradła klucz z pokoju jej rodziców i weszła do tajemniczej piwnicy jej domu. Odkryła tam całą prawde.
Jej rodzice chodzili do tej szkoły, byli tam uczniami, byli w Slytherinie i tam sie poznawali. Od tej pory Lii rodzice musieli się zgodzić i wysłac ją do tej szkoły. Za nim się jednak zgodzili, chcieli Lie zniechęcić historiami o nie czystokrwistych czarodziejach, którzy nie powinni chodzić do tej szkoły. Ich wymyślone Historyjki zmyliłe Lie, ale ciągle chciała iść do tej szkoły. 
Dlatego w wieku 11 lat przyleciała piękna, czarna sowa, przez balkon do jej pokoju, z listem Hogwartu. Lia się bardzo cieszyła i za nim sie obejrzała znalazła się z Babcią i Dziadkiem na pokątnej. Tam kupiła wszystko co potrzebowała: Różczke, szaty, książki i inne. To nie było łatwe i było bardzo męczące, ale było to bardzo szczęśliwa i fajna zabawa. Potem pożegnała sie z Babcią i Dziadkiem i wsiadła do pociągu, ze swoimi kuzynami, który prowadził prosto do Hogwartu. Lia ma nadzieje że Hogwart odpowie jej na wszystkie jej pytania i powie co to jest ta dziwna mała, zielono-czarna rzecz, którą także znalazła w piwnicy jej rodziców... 
 
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Czesc nazywam sie Lia MacDougal. A jak ty się nazywasz?
 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
 (Tak, jest w Warszawie)
 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
 *biorę talerz od ciebie i stawiam go koło siebie*
[img=606x8]fileConfused//CConfusedUsers/Julia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/img]
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Drollercaster, internet
 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak
[img=606x8]fileConfused//CConfusedUsers/Julia/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/img]
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Scylla
Czarodziej
Posty: 55
Tematy: 9
Lip 2018
71
#2
odrzucam 

Jedno z twoich podań znajduje się w dziale wstrzymanych!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.