Zaakceptowane Podanie na Ucznia
SubaRumaxx
maahi veWeryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Delilah White

Miejsce urodzenia: szpital św. Munga w Londynie

Status krwi: 100%

Cechy charakteru: Delilah nie jest typem dziewczynki, która lubuje się w przesiadywaniu w gronie niewiadomo ilu osób. To jednak nie oznacza, że nie lubi ich poznawać wcale. Wręcz przeciwnie. Z ogromną chęcią zaprzyjaźni się z jakimś nowym czarodziejem lub czarownicą, o ile tylko te osoby przypadną jej do gustu, ponieważ zdarza jej się kogoś odrzucić po prostu po pierwszym spojrzeniu. Na pierwszy rzut oka wydaje się mieć dosyć spokojny temperament i za taką osobę również chce uchodzić, ale nie zawsze się udaje, ponieważ tak naprawdę nie jest w pełni spokojna i lubi się wygłupiać, ale nie lubi się do tego przyznawać. Można by rzec, że stara się być trochę dojrzalsza niż jest. Często spotykana jest u niej też zasada „najpierw robi, potem myśli”. Zdarza jej się zaśmiać w nieodpowiednim momencie, choć wtedy zwykle przeprasza, rozumiejąc swój błąd. To samo w sytuacji, kiedy sprzeciwi się komuś dorosłemu, szczególnie swojej matce. Nigdy by nie chciała, żeby uważała ją za niegrzeczną i ma nadzieję, że w przyszłości sprawi, że będzie z niej bardzo dumna. Dlatego też, od zawsze chciała zostać kimś wielkim. Kimś, kto będzie mógł pomagać innym ludziom. Jej dużą zaletą (chociaż zależy jak na to patrzeć), jest niewątpliwie wysoka, czasami aż nadto, samoocena. A dlaczego nadto? Ponieważ jako nielicznej osobie, zdarza jej się czasami mówić o tym, jaka jest wspaniała i cudowna, że niczego się nie boi, co może lekko irytować innych ludzi, szczególnie tych, z którymi spędza najwięcej czasu. Brakuje jej za to odwagi, co zdecydowanie mija się ze słowami, które padają z jej ust. W końcu na jak dużą kłamczuchę musi wyjść, kiedy opowiada niestworzone bajeczki, że nic nie jest jej straszne, a następnie ucieka na widok małego pajączka? Pomimo tego, nie jest wcale kłamliwa. Ona po prostu bardzo lubi udawać lepszą niż jest, a to wszystko i tak w końcu wychodzi na jaw! Chyba nigdy nie okłamałaby swoich bliskich, niewiele ma również przed nimi tajemnic, ponieważ nie czuje takiej potrzeby. Uważa, że swojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom może powiedzieć wszystko, ponieważ im ufa. Jeszcze jedną rzeczą, która by jej się przydała, jest chęć do nauki, gdyż średnio za tym przepada. A szkoda, bo Delilah ma naprawdę duży potencjał i gdyby tylko się postarała, mogłaby mieć bez problemu bardzo dobre oceny, ale ona woli, jak to stwierdziła, wykorzystać swoje dzieciństwo. Choć z jednej strony można przyznać jej rację, to z drugiej powinna również wypełniać swoje obowiązki, szczególnie, kiedy ma tak duże ambicje na życie.

Wygląd postaci: Dziewczynka jest bardzo ładna, z delikatnymi rysami twarzy i o brzoskwiniowym kolorze skóry. Mierzy sobie całe 158cm wzrostu, więc nie jest ani niska, ani zbyt wysoka jak na swój wiek. Jej twarz jest owalna, ze sporej wielkości oczami o kolorze błękitnym (które kontrastują się z bardzo ciemnymi i długimi rzęsami), niewielkim, zadartym nosem oraz różowymi ustami, na których bardzo często można zauważyć uśmiech. Włosy posiada długie i błyszczące, o kolorze kasztanowym. Niezmiernie o nie dba i jest to widoczne gołym okiem. Często próbuje stworzyć sobie na głowie z nich najróżniejsze fryzury albo jeśli ma możliwość, prosi kogoś, kto potrafi to robić. Po prostu sądzi, że rozpuszczone włosy są nudne.
Jej postawa oraz ogółem sylwetka nie pozostawiają zbyt wiele do życzenia. Zawsze chodzi prosto, nie zgarbiona, z głową delikatnie uniesioną ku górze i również tak siedzi przy stole, czy na lekcjach. Jest szczupła, ale troszkę cięższa od większości swoich rówieśników, co spowodowane jest grubymi kośćmi, czego pomimo wszystko nie widać.
Najczęściej jest ubrana elegancko, w zdobione szaty, różne płaszcze. Nie tylko dlatego, że tak wypada, ale do tego bardzo jej się taki ubiór podoba i z chęcią to nosi na sobie. Rzadko jednak korzysta z dodatków.

Historia postaci: Delilah urodziła się w 2060 roku, w szpitalu św. Munga, cały poród odbył się bez większych komplikacji. Przez kilka lat swojego życia mieszkała razem z matką Shyanne oraz siostrą Aurorą w rodzinnym dworku w Dublinie, później przeprowadziły się w inne strony, do River Heights. Ich ojca niestety przy dziewczynkach nie było, ponieważ zdradził Shyanne i zostawił ją razem z dziećmi.
Delilah podczas swojego dzieciństwa nie sprawiała większych kłopotów. Od najmłodszych lat wykazywała się inteligencją i nawet jeżeli zrobiła coś złego, nie miała żadnych problemów, żeby przeprosić i ponieść za swoje czyny konsekwencje. Lubiła się bawić z innymi, ale od razu odłączała się od zabaw, kiedy zaczynało robić się nieprzyjemnie i wyczuwała, że zbliża się jakaś kłótnia, która była oczywiście i tak typowo dziecięca. Oprócz tego bardzo lubiła grać na skrzypcach, czego uczyła się od czwartego roku życia.
W trochę późniejszym wieku, zaczęła interesować się wróżbiarstwem i dosyć sporo na ten temat czytać (Prawdę mówiąc, był to jedyny przedmiot, który jakkolwiek  ją interesował!). Z tego powodu, zaczęła mniej wychodzić na dwór ze swoimi przyjaciółmi, ogółem spędzać z nimi mniej czasu. Aż pewnego dnia, kiedy była na spacerze, oczywiście pochłonięta jedną ze swoich ulubionych powieści, natrafiła na jednego z nich. Od razu wyrwał dziewczynie książkę i rzucił ją gdzieś na trawę, nie mogąc znieść, że woli czytać, niż spędzać czas z innymi. Cała ta sytuacja bardzo zezłościła Delilah. Kiedy ścisnęła ręce w piąstki, książka, którą cisnął chłopak, trafiła go z dosyć mocną siłą w głowę. Dziewczynka zabrała ją i uciekła, nigdy za to nie przeprosiła swojego przyjaciela, było jej po prostu wstyd. Oczywiście, wiedziała co cała ta sytuacja oznaczała i opowiedziała o niej mamie.
Kiedy ukończyła jedenaście lat, podczas końcówki niewielkiego przyjęcia urodzinowego dziewczynki, do jej rąk w końcu trafił wyczekiwany list z Hogwartu, którym naprawdę bardzo się ucieszyła i chwaliła komu tylko mogła. Niedługo potem razem ze swoją siostrą i mamą, udały się do Dziurawego Kotła, który wcale nie bez powodu wydał się dziewczynce bardzo brzydki i obskurny. Nie podobało jej się tam i nawet zaproponowała powrót do domu, ale doznała dosłownego szoku, kiedy po stuknięciu w cegły na zapleczu, weszli na żywą ulicę, przepełnioną innymi czarodziejami i czarownicami. Zakupili tam wszystkie niezbędne rzeczy z listy, która była dołączona w liście i wrócili do domu.
Po kilku dniach w końcu przyszedł czas na udanie na pierwszy rok do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Po wskoczeniu w filar i pojawieniu się na peronie 9 i 3/4, niechętnie pożegnała się z mamą i razem z siostrą wskoczyła do pociągu, zastanawiając się jak sobie poradzi, ponieważ nie chciałaby zawieść rodzicielki.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Zmrużyła delikatnie oczy i spojrzała prosto na Stevena. Po dłuższej chwili uśmiechnęła się i odpowiedziała* Delilah White.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam pojęcia, nigdy nie byłam w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spojrzała z podejrzliwością na twarzy na Stevena, a następnie na zupę. Powąchała ją i trochę skosztowała* Dziękuję, jest bardzo smaczna!


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od rodzeństwa

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Nie widzę powodu, by odrzucić. Dbaj o swoją postać i nie zapomnij aby jej nie nijaczyć!

Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Po discorda krukonów zgłoś się do mnie lub opiekuna domu. Witamy w świecie magii!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.