Podanie na Nauczyciela
Scierwojad
Czarodziej
Posty: 78
Tematy: 2
Lip 2017
100
Gryffindor
#1
Tongue 
[IC]

Imię i nazwisko:
Sherman Spellman
Wiek:
45 lat.
Miejsce urodzenia:
Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Starożytnych Run
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Przez okno z ogromną prędkością wleciał do gabinetu Leticii małej wielkości mechaniczny ptak, który uderzył w ścianę zostawiając po sobie jedynie małe kawałeczki, sprężyny, zębatki... I mały niestarannie poskładany list**
**Samo pismo było napisane chaotycznie. Liczne skreślenia, strzałki wskzazujące na poprawione słowa i niewyraźnie pismo. Biorąc te wszystkie elementy ze sobą list był no... dość nieczytelny.**
Droga Pani Dyrektor!
Już na samym starpoczątku zadaje pani kandydatom naprawdę trudn ciężkie pytanie, ale ja postaram się na nie odpowiedzieć najlepiej jak mogę! :-) 
Od kiedy tylko moja już stara niemłoda pamięć sięga, nauka o runach była nieodłącznym elementem moje życia. Można więc powiedzieć, że jestem jej fanatykiemsdfasd niemałym pasjonatem. Podanie na nauczyciela zajęć starożytnych run w Ilverm Uaga HOGWARCIE piszę ponieważ chciałbym swoją pasją i wiedzą na ich temat dzielić się z młodymi równie zafascynowanymi młodymi umysłami! A jak nie będą zafascynowani to ja zrobię co w mojej mocy, aby zaciekawić ich tym tymtymtym≈≈≈≈≈≈≈≈ przedmiotem. Właściwie to od zawsze chciałem móc przekazywać swoją wiedzę (którą na mam niemałą ☺) dzieciakom, aby móc pokazać im, że taki rzeczy moga równie ciekawe co każda inna lekcja. Niestaty nie mam żadnego doświadcznie w pracy jako nauczyciel, lecz mogę pani zagwarantować, że konsekwentnie będę wykonywał swoją pracę! 
Sherman Spell
Shmanran Spell
Spellman Shelman
Sherman Spellman, z wyrazami szacunku
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Starożytne Runy - W
[OOC]
Nick w grze:
macuieh 
Czy masz jeszcze inne konta?:
nom
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nie mam żadnego doświadczenia w karierze nauczyciela na tym serwerze, więc byłby to mój debiut.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Po pierwsze mam ostatnio dość dużo czasu, który mógłbym przeznaczać na prowadzenia aktywnie zajęć na mojej postaci. Nie olewałbym każdej lekcji jaką tylko bym mógł tylko po to, żeby potem jednej osobie, którzy łaskawie przyjdzie na egzamin dowalić pytaniami, które nawet nie były realizowane. Zajęcia na serwerze powinny zaciekawiać również samych graczy, a nie tylko ich postacie, a co do tego mam już kilka pomysłów, które chciałbym realizować, żeby lekcja nie była tylko godziną afczenia i odpytywaniem graczy na punkty, bo to chyba większość przyzna, że nie na tym lekcje powinny polegać. Nauczycielem jak pisałem wcześniej nie udało mi się być, ponieważ zajmowałem tylko posadę psychologa szkolenego i to też nie jakoś mega długo. Jednakże jakiś czas już gram na tym serwerku, przez co z lekcjami prowadzonymi przez innych graczy miałem doczynienia, więć myślę, że wzorując się także na osobach, które moim zdaniem prowadziły lekcje w ciekawy sposób dam bezproblemu radę sam. Samą runologię uważam za naprawdę ciekawą i jak chyba każdy też się przy tym zgodzi ogromnie zaniedbaną jako system, a także zajęcia. Materiały, dzięki którym mogę prowadzić te lekcje na wysokim poziomie posiadam, więc nie będę wymyślał głupot na poczekaniu, ktore nie będą miały jakiegokolwiek odzwierciedlenia na rzeczywistość haplońską. A co do prowadzenia zajęć to jak już pisałem wcześniej mam już na nie pomysły.
tyle pozdro z fartem
Nazwa Discord:
macuieh#0975
Nagini
Jędza
Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,483
Slytherin
#2
[Obrazek: 5d66518964d41.gif]

[Obrazek: tumblr_mb46syph5k1r72ht7o3_500.gif]

[Obrazek: giphy.gif]

PRZYJĘTYSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.