Odrzucone Podanie na Ucznia
Orzeł
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 3
Mar 2019
0
#1
Imię i nazwisko:
Zayan MacDougal
Miejsce urodzenia:
Szpital świetego Munga w Londynie
Status krwi:
75%
Cechy charakteru:
Zayan chce być jak Harry Potter. Jest spokojny cierpliwy i inteligentny. Bardzo lubi czarować. Wyróżnia się: szczerością sprawiedliwością i lojalnością. Zayan jest czasami zbyt szybko podejmuje decyzje więc często ma kłopoty. Dodatkowo szybko się denerwuje. Jego ulubione zwierze to lew. Szybko biega wysoko skacze i świetnie lata na miotle. Charakteryzuje się wielką odwagą i dobrym poczuciem humoru. Łatwo go z prowokować. Lubi się uczyć i jest pilny. Poza tym zawsze jest punktualny. Kiedy ma swojego przyjaciela dzieli z nim wszystkie chwile  i sekrety. Na początku zanim pozna kogoś lepiej jest bardzo nieufny i ostrożny.Wygląd postaci: 
[b]Wysoki jak na swój wiek chłopiec z brązowymi, prostymi i krótkimi włosami oraz piwnymi oczami. Ubiera się często w kolor kremowy oraz niebieski. Jest silny i dosyć chudy. Ma średniej wielkości uszy oraz nos co raczej nie przeszkadza nikomu. Jego cera jest dosyć ciemna. Ma on duże stopy więc trudno mu znaleźć odpowiednie buty. Jego ręce są odpowiedniej wielkości do ciała. Nie nosi on okularów. Usta są małe. Broda jest dosyć szpiczasta. [/b]


Historia postaci: 
Zayan żył w normalnej przeciętnej rodzinie z dwojgiem rodzeństwa. Nie utrzymywał dobrych kontaktów  z rodzicami. Tata często wyjeżdżał za granice pracować a mama nie interesowała się nim zbytnio więc Zayan spędzał większość czasu z Dziadkami. Jako mały chłopiec słuchał opowiadań  dziadka o Hogwarc'cie. Mówił mu jak uczył się tworzyć eliksiry oraz jak podnosił różne rzeczy nie dotykając ich. Zawsze chciał trafić do gryffindor'u. Podziwiał bardzo Harry'ego Potter'a. Był jego idolem. Gdy wrócił pewnego dnia wrócił do domu zaczął opowiadać  mamie historie które przekazał mu dziadek. Mówił też że chce chodzić do Hogwart'u. Spodziewał się pozytywnej reakcji mamy. Jednak było wręcz przeciwnie. Mama zaczęła krzyczeć na Zayan'a. Mały jeszcze chłopiec uciekł do swojego pokoju. Gdy siedział na łóżku nagle usłyszał dźwięk rozbijającej się butelki. Okazało się że to szklany pojemniczek do tuszu pękł. Zły jeszcze Zayan zauważył że świeca która stała przed chwilą zgaszona na biurku ma taki wysoki płomień że mało nie mało nie podpali firanek. Po chwili spojrzał na pióro które leży na ziemi. Zaczęło one się unosić i spadło na podłogę. Na początku się tego bał, ale później  zaczął to kontrolować bardzo mu się to spodobało.
Pewnego razu gdy czarował zobaczyła go jego mama. Wiedziała że jak przyjdzie list Hogwart'u nic już nie będzie mogła uczynić.
I tak też się stało w wieku 11 lat przyszedł do niego list z Hogwartu. Zanim się z orientował był już na pokątnej. Poszedł kupić  swoją pierwszą różdżkę. Zanim znalazł to co chciał zrobił straszny bałagan. Rozbił wazon i rozsypał pudła. Gdy wsiadał pożegnał się jeszcze z jego dziadkiem który  go odprowadzał. Pomachał ostatni raz i usiadł wygodnie w fotelu. Na początku nie mógł uwierzyć,że jedzie właśnie do tego hogwart'u ale później zajął się rozmową z dwójką poznanych przyjaciół.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć nazywam się Zayan MacDougal. A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, jest w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*biorę talerz i stawiam go obok siebie*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
ODRZUCAM

Jedno z twoich podań znajduje się już w dziale podań WSTRZYMANYCH. Popraw je i napisz pod wątkiem "Poprawione".Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.