Odrzucone Podanie na Ucznia
Vikalia
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Kwi 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Diana Ludenberg
Miejsce urodzenia: Japonia, Tokio
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Jest inteligentna oraz bystra. Bardzo łatwo i szybko przyswaja wiedzę. Również ambitna, ponieważ chce osiągnąć dużo jako czarodziej. Trochę nieśmiała, nie zawsze potrafi nawiązać kontakt z innymi ludźmi, a długie rozmowy i ''przepytywanie'' bardzo ją stresuje. Mimo wszystko, jeśli komuś uda się zdobyć jej zaufanie, może poznać zupełnie inną osobę - zawsze chętną i skorą do pomocy, a także przyjacielską, która zawsze pocieszy w trudnych chwilach.
Mimo wszystko, dla zupełnie obcych może się wydawać nieco dziwna i tajemnicza. Nie obchodzą ją jednak opinie innych, dotyczące jej wyglądu, charakteru, czy zachowania. Będzie dążyć do swojego upragnionego celu, niezależnie od tego, czy komuś się to podoba, czy nie.
Nienawidzi ludzi egoistycznych, władczych i wyśmiewających innych - uważa, że wszyscy powinni być traktowani tak samo, nie zważając na to, jaki mają status krwi, czy rodowód. 
Wygląd postaci: Bardzo jasna karnacja, długie, białe włosy z grzywką, czerwone oczy pełne blasku, znak półksiężyca na policzku, szczupła sylwetka (i wzrost ok. 168 cm)
Historia postaci: Wychowała się w dosyć zamożnej rodzinie czarodziejów. Jej imię zostało jej nadane przez ojca, któremu wygląd córki (a przede wszystkim niespotykany znak półksiężyca na policzku) skojarzył się z przepiękną boginią księżyca z mitologii rzymskiej - Dianą. Wiedział, że narodziny jego ukochanej gwiazdeczki to dar od bogów.
Dziewczyna kocha swoich rodziców nad życie. Już od małego dziecka wiadome było, że ma talent do magii. Moc dziewczyny po raz pierwszy objawiła się, gdy podczas porządkowania książek w bibliotece, one zaczęły latać i fruwać na wszystkie możliwe strony, a koniec końców wylądowały na półkach posortowane alfabetycznie.
Jej rodzice chcieli, żeby dalej mogła rozwijać swoje zdolności, więc zatrudnili maga-specjalistę, który nauczył ją jeszcze więcej, a nawet zaraził pasją do obrony przed czarną magią. Dziewczyna chciała jednak rozpocząć naukę w normalnej szkole, w której oprócz monotonnej nauki, mogłaby spędzać czas z innymi (albo chociaż im się przyglądać z daleka, czytając swoje ulubione lektury).
Diana wiedziała, że rozstanie z rodzicami na czas roku szkolnego byłoby dla niej bardzo trudne, lecz chęć zdobycia zupełnie nowej wiedzy oraz umiejętności przekonała ją ostatecznie do tego wyboru.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*nerwowo się uśmiecha* H-hej! Jestem Diana Ludenberg, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niezbyt się orientuję, ale chyba na placu Defilad 1)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz i z zaciekawieniem się mu przygląda*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Natknęłam się na niego szukając serwerów MC.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMANE

- rozpisz wygląd, dodaj coś do niego.

- objawienie mocy objawia się, gdy postacią władają silne emocje.

- w historii brakuje pójścia na zakupy na ulicę pokątną

3 dni, 3 szanse
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Odrzucam. Czas na poprawę minął!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.