Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Aasim
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2019
0
Gryffindor
#1
Zgoda: pyk

Imię i nazwisko: Louis Jallywall
Miejsce urodzenia: Szpital św Munga
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Louis opisywany jest przez swoich rówieśników jako osoba odważna i pewna siebie – taka, która nie boi się mówić tego, co myśli nawet jeśli może to kogoś urazić. Chłopak posiada ogromne pokłady zaufania do najbliższych mu osób. Louis jest bardzo miły, lojalny i sprawiedliwy wobec swoich najlepszych przyjaciół. Ważną cechą w jego charakterze jest otwartość na innych ludzi – nie ma problemu z zawieraniem nowych znajomości. Warto również wspomnieć o silnej psychice chłopaka – ciężko go zranić i w niektórych przypadkach potrafi posunąć się do czynów, które mogą spowodować problemy u innych dzieciaków. Mimo wielu wad nie jest i nigdy nie był złym człowiekiem – potrafi okazać współczucie, czy też przeprosić jeśli tego wymaga sytuacja. Chłopak potrafi być okrutny i mściwy w stosunku do osób, które skrzywdziły jego najbliższych.

Wygląd postaci: Louis jest niskim, mierzącym około 159 centymetrów wzrostu chłopakiem o smukłej sylwetce. Pierwszą rzeczą jaką dostrzeżemy spoglądając na chłopca będą gęste, w miarę krótkie włosy koloru kruczoczarnego oraz zielone oczy. Cechy te sprawiają, że jest bardzo podobny do swojego ojca – Scotta, gdy ten uczył się w Hogwarcie. Cera Louisa jest gładka i jasna i nie można na niej jeszcze dostrzec oznak dojrzewania. Na co dzień chłopak ubiera się w zwykłe szaty z emblematem swojego domu, w luźne dni zdarza mu się ubrać jakieś dżinsy i zwyczajną bluzę z kapturem.

Historia postaci: Louis Lee Jallywall urodził się piątego stycznia jedenaście lat temu w Szpitalu Świętego Munga w Londynie. Rodzice młodego Jallywalla rozstali się tuż po jego narodzinach. Przez całe swoje dotychczasowe życie wychowywał się w River Heights. Jako dziecko Louis sprawiał lekkie problemy wychowawcze. Pewnego dnia ze złości tupnął nogą a ułamek sekundy później na ziemi w pokoju można było zauważyć roztrzaskane szkło. W ten sposób objawiły się zdolności magiczne Louisa. Parę lat później, jego relacje z ojcem uległy znacznej poprawie, a w jedenaste urodziny chłopaka do jego domu przyleciała sowa z listem z Hogwartu. Chłopiec niezmiernie się ucieszył i gdzieś w środku ósmego miesiąca wyruszył wraz z ojcem aby zakupić niezbędny asortyment do nowej szkoły. Kilka dni po zakupieniu potrzebnych do Hogwartu przedmiotów jego ojciec zdecydował się zaadoptować Carvera - wychowanka domu Godryka Gryffindora. Parę tygodni później – a dokładnie pierwszego września przebiegł przez barierkę na peron 9 i ¾ , pożegnał się z ojcem i nowo poznanym bratem a następnie wsiadł do pociągu Hogwart Express rozpoczynając nową przygodę w życiu.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)
No siema jestem Louis Jallywall, a ty jak się nazywasz?
 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
(w Poznaniu)
 
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
*Wziął talerz od Steve’a, lekko się uśmiechnął a następnie położył go na stole obok sztućców * Ahh, dzięki.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od ziomka
 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 
Scylla
Czarodziej
Posty: 55
Tematy: 9
Lip 2018
71
#2
wstrzymuje 

odpowiedź na pierwsze pytanie pomocnika została źle napisana, zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko
Aasim
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2019
0
Gryffindor
#3
Poprawione
Scylla
Czarodziej
Posty: 55
Tematy: 9
Lip 2018
71
#4
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.