Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kefren
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Ethan Jallywall
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Ethan można powiedzieć, ze ma bardzo serdeczny charakter. To co przychodzi mu chyba najłatwiej, to zawieranie nowych znajomości. Ma dosyć dużo dystansu do samego siebie jak i uwielbia humor, lubi się śmiać jak i sprawiać aby inni też się śmiali. Jest otwartą osobą i nie ma problemu z wystąpieniami publicznymi. Życie towarzyskie jest dla niego dosyć ważne. Kiedy pozna kogoś mocno, jest osobą niesamowicie dyskretną i lojalną. Ma jednak wiele lęków, które wynikają tak naprawdę nie wiadomo skąd, ponieważ nie miał zbyt wielu traum w dzieciństwie. Jest dosyć wrażliwy w takim sensie, że łatwo ulega perswazji oraz manipulacjom. Jednak jeśli chodzi o doprowadzenie go do depresji, to jedynie ktoś wyjątkowo utalentowany w tej dziedzinie dałby radę do tego doprowadzić.

Wygląd postaci: Ethan to chłopiec o dosyć pospolitym wzroście i wadze. Na jego głowie spoczywa kruczoczarna czupryna, zawsze w niesamowitym nieładzie. Jego oczy są koloru bladozielonego, jakby były lekko mętne. Cerę posiada jasną, ale też dosyć czystą co zapewne ulegnie zmianie po wkroczeniu w wiek dojrzewania. Jest zazwyczaj ubrany w czarne jeansy, biały t-shirt oraz bluzę identycznego koloru co spodnie.

Historia postaci: Ethan urodził się *11 lat temu* w szpitalu św. Munga w Londynie. Niestety jego rodzice rozeszli się od razu po narodzinach, więc Ethan mieszka jedynie z ojcem - Scottem. Od zawsze miał z ojcem dobre relacje, i nigdy nie narzekał. Już od najwcześniejszych lat ujawiały się jego liczne lęki. Dlatego też w momencie, gdy pewnego dnia jego brat postanowił opowiedzieć mu historie o wilkołakach, a następnie wyskoczyć zza drzwi w przebraniu wilka, przestraszył sie tak mocno, że szyby pokoju w którym się znajdował pękły z traskiem. Tak ujawniła się jego moc magiczna. Parę lat później, w dniu jego 11stych urodzin przez jedno z otwartych okien wleciała śnieżnobiała sowa z listem w dziobie. Był to list z Hogwartu. Parę miesięcy później razem z bratem i ojcem wybrali się na ulicę Pokątną aby zakupić wszelkie potrzebne przedmioty. Następnie, na peronie 9 i 3/4 rozstał się ze Scottem i wsiadł do pociągu, aby rozpocząć swoją edukację jako czarodziej. 

Zgoda: https://imgur.com/r8lhFPZ

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, jestem Ethan, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*uśmiechnał się* Dzieki! *wział zupę po czym chwycił za łyżkę i zaczął zajadać*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Jest to mk

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Akceptuje - HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.