[Dor] Shyanne White
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#1
[Wersja początkowa, potem dopracuje, dodam więcej grafiki i takie tam]
Shyanne White

Urodzona 12.03.2041 roku na świat przyszła z związku Dannego White z Paulą Ross. Czarodziejka czystej krwi, pochodzenia brytyjskiego. Narodzona w szpitalu świętego Munga, obecnie zamieszkująca dworek w River Heights. Ukończyła szkołę Magii i Czarodziejstwa Hogwart będąc w domu Roweny Ravenclaw. Aktualnie bez pracy, samotna matka trzech córek.

[Obrazek: russian-doll-finale-1549550737.jpg]

Opis wyglądu 
Shyanne to szczupła i wysoka kobieta o pięknej, gładkiej cerze. Jej twarz ma w sobie coś szlachetnego, jednocześnie nieco tajemniczego. Rude, mocno poskręcane, zadbane włosy opadają na jej drobne ramiona, często jednak upina je w wysoki kok lub prostuje, by wydawały się dłuższe. Przenikliwy wzrok jasno zielonych oczu, otoczonych wachlarzem długich rzęs, bada okolicę ciekawym, jednak często nieco znużonym spojrzeniem. Głębia jej wzroku często podbita jest mocną, kocią kreską. Pełne usta współgrają z niedużym nosem, a szczęka odznacza się wyraźną linią, nadając jej twarzy dojrzałości i powagi. Przywiązuje sporą uwagę do swojego wyglądu, toteż nie może narzekać na brak zainteresowania u płci przeciwnej, a zazdrosne spojrzenia innych niewiast są dla niej codziennością. Posiada pewnego rodzaju urok osobisty, z którego doskonale zdaje sobie sprawę i sprawnie potrafi go wykorzystywać. Jej ubiór, makijaż, fryzura przywodzą na myśl tylko jedno słowo: klasa. Dłonie o długich palcach są zawsze zadbane, paznokcie zwykle pomalowane na czerwono lub czarno. Posiada niedużą bliznę nad lewym biodrem, pamiątka po nieudanych próbach gry w Quidditcha.

Opis charakteru
Zwykle dbająca o szczegóły, zadziorna materialistka, intrygantka licząca zwykle na siebie i swoje doświadczenie. Ciągle zabiegająca o atencje, starająca się wpadać w upodobania innych osób i lubiąca słuchać plotek na każdy temat. Czasami bywa emocjonalna, przywiązuje bardzo dużą uwagę do swojego życia, nie przepada za alkoholem, używkami i dużymi imprezami. Umie zachować się godnie i stara się wychodzić zawsze z podniesioną głową. Czasami zdarza jej się powiedzieć zbyt wiele, czy też wyrazić kontrowersyjną opinię nie zgadzającą się z poglądami ogółu. Po mimo swojego poważniejszego podejścia do życia, jest w stanie być luźniejsza i co najważniejsze, nigdy nie zostawi przyjaciela w potrzebie. Przez swoim znajomych jest uważana zazwyczaj za pozytywną, a czasami lekko zakręconą osobę z zamiłowaniem do tego co robi najlepiej - dziennikarstwa. Czasami może sprawiać wrażenie zbyt pewnej siebie, czasami zbyt sarkastycznej i zakochanej w sobie, jednak po naprawdę bliższym poznaniu można poznać zupełne przeciwieństwo tych zachowań. 

Historia
Shyanne to córka Dannego White oraz Pauli Ross, pierwotnie została nazwana Renee jednak nie czuła tego imienia i sama zmieniła swoje imię na Shyanne, ksywka Shy. Wychowała się w jednej z najbardziej szanowanych rodzin czarodziejskich, przez co od dziecka miała świadomość, że jest kimś wyjątkowym, kimś lepszym. Mimo jasno określonych zasad, była traktowana niemal jak księżniczka, a jej aparycja i znakomite umiejętności wytłumaczenia się z każdej niewygodnej sytuacji tylko pomagały jej w owijaniu sobie najbliższych wokół palca. Dom White jednak nie przypominał uroczej rodziny dumnej z postępów córki. Nie było zabaw, wspólnego gotowania z mamą i czytania książek na dobranoc przez ojca. Uczucia były zbędne. Ważna była potęga. Pomimo tego darzyła, i do tej pory darzy rodzinę ogromnym szacunkiem, nie wyobraża sobie bycia córą innego rodu. 

Nauka w Hogwarcie była całkiem dobrze spędzonym czasem. Trafiła jak większość White do Ravenclaw. Chociaż przez pierwsze lata miała problemy przez swój kolor włosów, który był powodem podważania jej czystości krwi, nigdy się nie poddała. W trzeciej klasie, po ciągłym pokazywaniu innym, że jest warta więcej niż ponad połowa jej rówieśników, zyskała pewnego rodzaju szacunek i znalazła ludzi, których mogła sobie podporządkować. Nie widziała problemu w dokuczaniu szlamom. To była jedna z jej ulubionych rozrywek. Na piątym roku dostała odznakę prefekta, jednak zrezygnowała z tej funkcji na ostatnim roku, ponieważ wolała skupić się na przygotowaniach do owutemów. Już od pierwszej klasy najlepiej radziła sobie z czarowaniem i była pewna, że nauczyciel tego przedmiotu ją uwielbiał. Prawie zawsze stawiał ją za przykład innym uczniom. 

Po ukończeniu szkoły postanowiła wyjść na swoje, znaleźć faceta z którym spędziła ponad dziesięć lat. Wzięła z nim ślub i razem z swoim partnerem posiadała trzy cudowne córki - Aurelie, Delilah i Harleen. Przeprowadziła się do wielkiej rezydencji rodu White w Dublinie, gdzie spędzała czas na rodzinnych plotkach przy wielkim stole i na patrzeniu jak jej dzieci dorastają. Wytworzyła się w niej cecha prorodzinna, co oznacza, że wskoczyłaby do grona walecznych matek. Patrząc jak jej dzieci stają się już prawie dorosłe postanowiła zmienić też swoje życie, rzucając przystojnego Norwega i zostając samotną matką, która razem z swoimi córkami przeprowadziła się do River Heights wysyłając swoje kochane córeczki do Hogwartu.

Rodzina
[kiedyś...]

Relacje
[kiedyś...]

Ciekawoski
[kiedyś...]
Adrian
Czarodziej
Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#2
Cacy.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. KennedySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.