Odrzucone Podanie na Ucznia
QonCam
Azkaban
Posty: 83
Tematy: 30
Sie 2017
Slytherin

#1
Imię i nazwisko: Carlos Foster
Miejsce urodzenia: Manchester, Wielka Brytania
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Carlos zawsze wyróżniał się oryginalnością i kreatywnością. W swoim towarzystwie był jednym z tych, o ogromnym poczuciu humoru. Zabawny, jednak często nawet przesadnie, bo to co, co dla niego było zabawne, dla innych, było czystą głupotą. Carlos, pomimo tego, że sprawiał wrażenie nadzwyczaj miłego i pomocnego, był arogancki - a czasem nawet kłamliwy! Jednak pomimo tych głównych wad, należał do tych lubianych i ambitnych. Panicznie boi się ciemności.
Wygląd postaci: Szatyn, ciemne, piwne oczy z wyjątkowo ciemną oprawką. Delikatne piegi, na zadartym nosie i niewielkie, blade usta. Carlos nigdy nie grzeszył wzrostem. Sylwetkę ma raczej przeciętną, pomimo, tego, że jest raczej szczupły. Chłopak nigdy specjalnie nie dbał o swój wygląd. brązowe włosy są porozrzucane na każdą stronę, czasem postawione na żel.
Historia postaci: Carlos urodził się w maju 2048 roku, w domowych warunkach. Nie należał do bogatej rodziny, mimo wszystko nigdy nie odczuwał specjalnego braku czegoś. Rósł powoli i zdrowo. Po rodzicach odziedziczył poczucie humoru i bezinteresowność, natomiast jego wady wzięły się właściwie z nikąd. Być może przez to, że nie kręcił się w odpowiednim towarzystwie. Magie w sobie odkrył przypadkiem, kiedy wracając znalazł na ulicy portfel. Uznał, że zawarte w nim pieniądze mogą mu się przydać. Biegiem puścił się do domu, idąc krótszą drogą przez most. Przebiegając przez most, usłyszał śmiechy. Wychylił się za barierkę, przypadkiem puszczając trzymany w ręku portfel. Ze strachem spojrzał na portfel, który zaczął spadać do wody. Zamknął oczy i nagle poczuł na ręce skóre, z której wykonany był portfel. Rozejrzał się, szukając człowieka, który mógł jakimś cudem przynieść mu portfel. Rozejrzał się i nie zobaczył nikogo dookoła. Zaskoczony, wrócił do domu, opowiadając rodzicom o zaistniałej sytuacji. Rodzice powiedzieli mu, że ma w sobie krew czarodzieja. Był pół-krwi. Pewnego dnia przyszły jedenaste urodziny Carlosa, Chłopiec wiedział ze w ten dzień dostanie list do szkoły magii. Chłopiec dostał list, trochę w dziwny sposób, bo wyskoczył z kominka. Nazajutrz Carlos poszedł z mamą na Pokątną, po zakup potrzebnych rzeczy do szkoły. Przyszedł 1 Września chłopiec się cieszył, że w ten dzień pojedzie do Hogwartu, udali się na Peron King's Cross

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Cześć! Ja nazywam się Carlos Foster, miło mi. A ty? Jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, gdzieś w Bieszczadach? XD)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze od niego talerz, wącha zupę i bierzę łyżkę zupy* Mmm... Co to jest? Jest przepyszne!Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od przyjaciół oczywiście!
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak, oczywiście 
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
OdrzucamSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.