Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Remedios [font=Whitney,][font=Whitney,]Melendez-Manzanares[/font][/font]
Miejsce urodzenia: Szpital, Hiszpania
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Remedios wychowywana była na dumną, obeznaną w świecie i sztuce panienkę, znającą swoją wartość, ale również posiadającą szacunek dla innych, wartych tego czarodziejów. Od zawsze starano się zapewniać jej najlepsze przedmioty codziennego użytku, dbając by standard jej życia był na wysokim poziomie. Miała doskonale warunki do rozwoju zarówno magicznego jak i intelektualnego, a ojciec postawił sobie za punkt honoru edukowanie swojej córeczki w różnorodnych dziedzinach sztuki, między innymi w malarstwie, w którym to Remi odnalazła swego rodzaju pasję. Rodzice, a w szczególności matka zawsze podkreślali wyższość takich cech jak wiedza, samozaparcie i upór oraz duma z bycia czarodziejem, co w pewnym stopniu zakorzeniło się również w panience Melendez. Patrząc na rodzinę, w jakiej się wychowała, raczej cechuje ją tradycjonalizm, choć nie kryje się z tym, że wiele nowości zwyczajnie ją ciekawi. Jest całkiem sprytna i inteligentna, wykorzystuje to w bardzo rozsądny sposób.
Wygląd postaci: Przeciętnego wzrostu pannica, o szczupłej, wręcz chuderlawej sylwetce. Kruczoczarne, sięgające najdalej ramion włosy z postrzępioną grzywką okalają latynoską twarzyczkę o dość ciekawych rysach. Pełne usta i brązowe oczęta, a także prosty nos z niedużym garbkiem przywodzą na myśl rozsławioną na całym świecie, hiszpańską urodę, której to ślady panienka Remedios odziedziczyła po ojcu. Wiecznie ciekawskie, czasem jakby nieco zalęknione spojrzenie uchodzi za jedno z tych intrygujących, może nawet niepokojących. Remi ubiera się dość klasycznie, wybierając odzienie w stonowanych kolorach. W Hogwarcie zwykle paraduje w szkolnej szacie, bądź w miękkim swetrze. 
Historia postaci: Odkąd tylko pamięta, dom rodzinny pełen był sprzeczności. Ojciec stanowił siedlisko swoistej pasji i uczuć, natomiast matka od zawsze skupiała się przede wszystkim na arystokratycznych zasadach, co wprowadzało swego rodzaju chłód do rodzinnej posiadłości. Hiszpańskie korzenie matuli w postaci dość surowego wychowania często wychodziły na światło dzienne, jednak Remi od zawsze darzyła kobietę ogromnym szacunkiem. Mimo wielu nieporozumień i sprzeczności charakterów, jej relacja z rodzicami zawsze pełna była ciepła i zrozumienia dla młodej, ciekawej życia Remedios, choć nie da się ukryć, że to tato odgrywa główną rolę w wychowaniu panienki Melendez, a ta potrafi godzinami przesiadywać w jego projektowej pracowni, pijąc z nim herbatę z mlekiem i wdychając tytoń z ojcowskiej fajki, czy też przyglądając się, jak tatko razem z wspólnikiem kreślą plany kolejnej, wspaniałej budowli. Zazwyczaj nie wychodziła z domu bawić się z dziećmi, od dziecka była typem samotnika, który akceptuje tylko rodzinę. Moc magiczna ujawniła się w wieku 7 lat przez zbicie wazonu, który chciała podnieść, nie było to nic specjalnego dla jej rodziców. W wieku jedenastu lat dostała list do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, jestem Remi, Remedios Melendez, a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wydaje mi się, że jest w Warszawie, a gdzie to sobie sprawdź na google)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbierając talerz od chłopca, niezdarnie upuściła go na ziemie*
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Mpcforum

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.