Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Potega
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko:
Jane Grimstea

Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie

Status krwi:
75%

Cechy charakteru:
Jane jest bardzo pomocna dziewczyną. Lubi zwierzęta oraz naturę ale nienawidzi niesprawiedliwości, jej zaleta to bohaterska i nieulękniona postawa, która ciągle szuka wyzwań. Jane lubi uczyć się nowych rzeczy, dlatego że już od małego zmuszali ją do gry na harfie. Czyta dużo książek, później wykorzystując wiedzę w praktyce. Ze względu na stratę matki nie miała dobrych wzorców kobiety. Podczas dorastania, które niestety musiała zamienić ze swoim dzieciństwem, stałą się trochę buntownicza i musiała nauczyć się radzić sobie samej. Dlatego właśnie można ją nazwać samodzielnym dzieckiem. Reszta cech raczej ukształtowała się później.

Wygląd postaci:
Dziewczyna posiada długie ciemnobrązowe włosy do pasa, często upięte w luźnego, chaotycznego koka. Delikatna twarz z nieznaczną ilością piegów. Jej cera nie jest jasna, można by powiedzieć, że wygląda, jakby spędziła tydzień na jakiejś hiszpańskiej plaży! Tuż pod jej gęstymi, jednak równymi brwiami skrzą się piękne turkusowe oczy, które kryją się pod warstwą gęstych rzęs. Zazwyczaj ubiera niebieskie dżinsowe spodnie, luźne przyduże bluzki i zniszczone trampki. Nosi naszyjnik przekazywany z pokolenia na pokolenie, który dostała od matki. Dziewczyna  jest szczupła i średniego wzrostu. Ma znamię na karku nieznanego źródła najprawdopodobniej pochodzi od rodowitego pochodzenia jej matki. Później chodzi w szatach swojego domu.

Historia postaci:
Dziewczyna urodziła się w wakacje, a dokładnie w sierpniu. Było wtedy bardzo gorąco, co przyprawiało ludzi o dodatkowe zmartwienia. Kiedy jej matka poczuła, że młoda Jane jest już w drodze, natychmiast powiadomiła swojego męża. Nie czekali długo i wyruszyli czym prędzej do szpitala, a dokładnie do Munga. Nie było z nią dużo problemów, uzdrowiciele stwierdzili, że była w pełni zdrowym dzieckiem. Tak właśnie prosta rodzina składająca się z ojca, matki i małego chłopca, wzbogaciła się o jedną osobę. Dalej poszło już dosyć prosto i logicznie. Dorastanie, nauka chodzenia i mówienia. W międzyczasie na świat przyszedł także brat młodej dziewczynki, który był bardzo brzydkim dzieckiem. Nikt jednak nie zaplanował, ani nawet nie przepowiadał śmierci młodej matki dziewczyny. Trójka dzieci straciła matkę, a ich ojciec - żonę. Niestety nic nie da się z tym zrobić, trzeba żyć dalej, dlatego to właśnie młody mężczyzna zostawał w pracy na nadgodziny, by posiadać więcej pieniędzy na utrzymanie rodziny. Dzieci przez to otrzymywały mniejszą uwagę i zaczęły robić co im się żywnie podoba. Po czasie okazało się, że przez swojego starszego brata została wplątana w grupę uliczną, należącą do jego kolegi. Nie był to jakiś groźny gang, bo złożony z dzieci, jednak nie przeszkadzało im to, by kraść drobne rzeczy, takie jak na przykład ładne ozdoby z ogródków. Doprowadziło to do lekkiego zdemoralizowania dziewczyny. Nie przeszkodziło jej to jednak w poznawaniu różnych rzeczy oraz pochłonięciu się w swojej ulubionej części Franklina. Pewnego razu pokłóciła się z bratem o jedną z ogrodowych akcji, przez co była bardzo zdenerwowana. Nie sądziła, że to właśnie wtedy swoimi nerwami spowoduje odrzucenie swojego starszego brata na ścianę będącą za nim. Nie była to duża odległość, jednak chłopak ewidentnie poleciał w tył. Było to objawienie jej mocy, które nie zmieniło za wiele w jej życiu. Mimo złe chwili, uszczęśliwił ją fakt, że już ma stuprocentową pewność, iż jest czarownicą. Że już za pewien czas trafi do szkoły, w która pokaże jej coś, czego jeszcze nie mogła poznać dzięki samej sobie. Przed rozpoczęciem roku szkolnego udała się wraz z bratem na pokątną, by zakupić część potrzebnych rzeczy do szkoły. Książki i niektóre przedmioty miała po bracie, jednak różdżkę i szatę miała kompletnie nowe. Kiedy przyszła na to pora, udali się na dworzec, a później peron 9 i 3/4, po czym dziewczyna odjechała w stronę zamku.Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej! Jestem Jane, a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam bladego pojęcia, chyba blisko centrum.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Upuszcza talerz i syczy z bólu, ponieważ się poparzyła.*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od znajomej.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Akceptuję!
 [Obrazek: NBPip9n.png]
[ po rangę zgłoś się na /helpop ]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.