Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kornelius winogron
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Kornelius Winogron 
Miejsce urodzenia: szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi:75%
Cechy charakteru: chłopak dążący do celu nawet jeżeli by miał kogoś "stracić" jest samotnikiem lubi osoby które są walczące do końca od zawsze manipulował innymi ludźmi i zawsze mu się to udawało.Prawdziwy assassin umie się chować podsłuchuje skryty w cieniu nie można mu ufać lecz on także nie ufa innym jeżeli już komuś ufa to jest bardzo śmieszny oraz towarzyski kiedy się przed kimś otworzy jest bardzo kreatywny więc umie uciec np z komnaty Tajemnic przed prefektem lub nauczycielem.jak manipuluje robi pustkę w głowie nic ludzie wtedy nie myślą tylko robią to co on im mówi jak czar lub hipnoza. Nie umie manipulować osób asertywnych i z bardzo dobrym iq lecz czary to dla niego nie będą dla niego wielkim problemem .On jest trochę materialistyczny oraz wychowywał się w bardzo bogatej rodzinie dla tego jest materialistą. umie wiele języków takie jak angielski polski oraz w kilku% rosyjski i niemiecki. lubi wtaczać się w bójki jest bardzo silny ale też bardzo cichy lecz bardzo łatwo go sprowokować kiedy go zaczną obrażać lub powiedzą coś złego o jego rodzinie .Dla tego zawsze ma jakąś bliznę .
Wygląd postaci: wysoki oraz wagi normalnej na swój wiek. ma bliznę na prawym oku jak się bił a napastnik miał nóż kieszonkowy przeciął mu łuk brwiowy oraz trochę prawego policzka oko było przecięte i tęczówka zmieniła kolor na Czerwony a później została białą wtedy jak dostał w oko z noża walną w głowę tego chłopaka wtedy zemdlał i teraz ma prawe niebieskie oko bo zmienił kolor tęczówki żeby nie miał prawego oka białego. włosy ma czarne bardzo ciemne gęste są te włosy.jego oczy miał naturalnie zielone l oczy ma lewe zielone oko prawe niebieskie. chodzi w ciemnej skórzanej kurtce.on jest bardzo wysportowany chodzi w jeansach. nosi rękawiczki ze skóry .nosi białe nike  sportowe.
Historia postaci: był normalnym chłopakiem do ósmego roku życia wtedy zaczął być już nie miły do innych obrażał zaczynał się bić chodził na zamieszki palił i łamał zasady włamywał się do domów i na zakazane miejsca rodzice się nim nie interesowali byli bogaci dawali mu wszytko co chciał ociec był czarnoksiężnikiem matka była czarownicą zabijali oraz torturowali przez crucio ,levi corpus. może  po rodzicach ma to że bardzo chce się zemścić.on dostał na swoje 10 urodziny dostał gnata i replikę miecza z harrego pottera .lecz ojciec nie pozwalał mu tych rzeczy zabierać na dwór .był wyśmiewany a jak on to słyszał od razu  bił lub robił coś tej osobie .nie raz był w szpitalu z powodu bo był pobity , połamany , pocięty, nawet raz postrzelony dla tego ma nie raz skurcze lub bóle .nigdy się nie poddawał dla tego chce być w Hogwarcie.  

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
nazywam się kornelius winogron A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?
(nie jestem warszawiakiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą
dzięki *powiedziałem z uśmiechem*co to za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Tak sobie, ale niech będzie
Zaakceptowane!


Trafiasz do...

[Obrazek: GnXTpe2.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.