Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Grzesioer
Czarodziej
Posty: 83
Tematy: 9
Lut 2018
30
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Cedric Williams
Miejsce urodzenia: Londyn,Wielka Brytania 
Status krwi: 50%  
Cechy charakteru: Na początku łatwo można zauważyć iż Cedric zawsze był nieśmiały, i miły, ciężko było mu zawierać przyjaźnie, kiedy poszedł do szkoły dla Mugoli, nie mówił zbyt poprawnie dzięki czemu koledzy go odrzucili i nie chcieli się z nim przyjaźnić, był strasznie ufny co było jego słabością. Lecz jakby to powiedzieć Cedric także ma swoją drugą stronę, pierwsza jest to Nieśmiały chłopak który jest zbyt ufny, drugi jest to chłopak który jest pewny siebie, odważny który umie wtrącić się w zdanie i broni swojego zdania. Lecz minusy jego obu stron jest to iż nie umiał połączyć tych dwóch postaci w jedną, nie mógł jednocześnie być miły i tolerancyjny kiedy ktoś go obrażał i się z niego śmiał. Natomiast kiedy ktoś podważa jego zdanie, nie będzie tą miłą osóbką która tylko przytakuje na wszystko co inni powiedzą. Natomiast kiedy ktoś potrzebuje pomocy, nie może stać bezczynnie, nie zastanawia się nad konsekwencjami, po prostu nie może stać bez czynnie kiedy komuś dzieje się krzywda. 

Wygląd postaci: 
Cedric od narodzenia wyglądał inaczej niż inne dzieci, był dość mały i chudy, jego charakterystyką są niebiesko-zielone oczy które straciły swą barwe gdy Cedric odkrył swą moc, w tamtej chwili jego oczy zmieniły kolor na zielony. Jego następną cechą wyglądu jest iż przypomina matkę jak i ojca, po nich jest szatynem z dość niskim wzroście który nie posiada zbyt rozbudowanej sylwetki jak na swój wiek.

Historia postaci:
Londyn, 1 marca, w tym dniu narodził się Cedric Williams, dzień był szczęśliwy dla wszystkich członków jego rodziny, rodzice odrazu zauważyli że ich syn jest czarodziejem. Okazało się że jest Czarodziejem Pół Krwi, jego matka jest czarodziejką a ojciec mugol. Cedric od samego początku miał swe dwa oblicza. Z jednej strony był miłym grzecznym nie rozrabiającym chłopcem, a z drugiej  rozrabiaka który nikogo się nie słucha i ma swoje własne zdanie którego nikomu nie pozwala podważać nawet rodzicom. Powoli się to zmieniało gdy Cedric trafił do szkoły dla mugoli na kilka lat, tam pokazał swoje pierwsze oblicze które się nie spodobało, problematyczne było też to że nie umiał poprawnie się wypowiedzieć dzięki czemu koledzy z klasy nie chcieli z nim nawiązywać znajomości/kontaktu dlatego też nie miał żadnych znajomych/przyjaciół których potrzebował. Lata mijały a sytuacja się nie zmieniała, Jego pierwsze oblicze pojawiało się w szkole i w nietypowych sytuacjach, a w domu i w większości czasu po za szkołą Cedric i jego drugie oblicze świetnie sobie radzili, oblicza się zmieniły z czasem kiedy rósł, jego pierwsze było zbyt nieśmiały i zacofane lecz drugie ?, był pewny siebie, odważny, nadal miał swoje zdanie którego nie pozwalał podważać. Pewnego dnia, kiedy wracał z szkoły ujrzał iż ktoś jest gnębiony tak samo jak on, nie mógł na to patrzeć i chciał jak najdalej od tego uciec, ale nie mógł, nie wiedział z jakiego powodu, i zrobił największe głupstwo według niego, podszedł do gnębiciela i zapytał o co mu chodzi ?, lecz potem sam znalazł się w kłopotach, zanim się opamiętał, gnębiciel chciał ich zaatakować, wtedy wydarzyła się bardzo ale to bardzo dziwna rzecz, wokół  niego pojawiła się tarcza której nie mógł przebić napastnik, w końcu się poddał i odszedł. Sam nie wiedział co o tym myśleć więc zapytał się rodziców, wyjaśnili mu że nie jest jak inni i że trafi do innej szkoły dla wyjątkowych osób. Wytłumaczyli mu co to Hogwart, kiedy się o tym dowiedział zaczął czytać jak szalony o tym co i jak i kiedy ta szkoła powstała, myślał także do jakiego domu się dostać, najbardziej zależało mu na Gryffindorze, nie wiedzieć czemu lecz pragnął tam trafić. W końcu Sowa przyleciała do ich domu, okazało się że mały Cedric dostał się do Hogwartu, Młody czarodziej udał się na ulice pokątna aby kupić wszelkie potrzebne rzeczy, a potem w raz z rodzicami udał się na stacje, bał się opusczać rodziców ale jednocześnie był podekscytowany, w końcu pociąg ruszył a z pociągiem jego dalsza przygoda .....

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, Nazywam się Cedric, Cedric Williams a ty ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Ta, znajduję się w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Cedric przyjął  zupe z uśmiechem i zaczął ją jeść.*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Grałem na nim kiedyś, lecz minecraft mi ciągle wywalał i przestałem.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak, czytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.